Aktualności

#byckobietaontour na Pol'and'Rock Festival

2020-06-22 21:00:00

 

Publiczność zaplanowanej na przełom lipca i sierpnia Najpiękniejszej Domówki Świata będzie miała okazję uczestniczyć online w spotkaniach z kilkunastoma wyjątkowymi gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych. Do ogłoszonych już dotąd m.in. braci Sekielskich, Ewy Ewart i Andrzeja Mleczki, dołączyli dziś twórcy #byckobietaontour - cyklu spotkań motywacyjnych - Marta Klepka, Dorota Wellman i Andrzej Depko.

 

 

 

 

#BYCKOBIETAONTOUR to projekt, który uczy, motywuje, pokazuje możliwości, inicjuje działania i wspiera. Jego twórcy chcą w serdecznej, dobrej atmosferze spotykać się z młodymi ludźmi, by rozmawiać na tematy ważne i merytoryczne. Do udziału w projekcie zapraszane są osoby, które dzięki temu, czym się zajmują w życiu, jakie mają poglądy, co przeżyły, odkryły i osiągnęły, są ważne i inspirujące. Oprócz wykładów, które edukują w różnych obszarach (od zdrowia, psychologii, rozwoju osobistego poczynając, po biznes, komunikację, świat mediów i modę), uczestniczyć można w ciekawych, ważnych rozmowach - wywiadach z kobietami i mężczyznami pełnymi pasji, apetytu na życie, ciekawych świata, których historie, pomysły na życie, relacje z ludźmi inspirują, dodają wiary w powodzenie planów, marzeń, projektów, które nosimy w sobie. Historie niepozbawione trudnych momentów, zakrętów, wpadek, a jednak szczęśliwe, pokazują drogi, rozwiązania, dodają sił, by się uczyć, rozwijać, sięgać po to, co sprawia, że jesteśmy zadowoleni z życia.

 

Zaproszenie na 26. Pol’and’Rock Festival, czyli Najpiękniejszą Domówkę Świata, przyjęli twórcy #byckobietaontour - cyklu spotkań motywacyjnych - Marta Klepka, Dorota Wellman i Andrzej Depko.

 

 

 

 

Marta Klepka - przez 8 lat była dyrektorem jednego z najbardziej cenionych hoteli w Polsce i na świecie – Blow Up Hall 5050. Z wykształcenia prawnik, studiowała we Frankfurcie nad Odrą. Ukończyła również studia podyplomowe z psychologii zarządzania, a także liczne kursy, szkolenia, warsztaty z zarządzania i budowania zespołów. Zainicjowała i poprowadziła 14 edycji prestiżowego wydarzenia dla lojalnych i wiernych klientów Klub Starego Browaru, nagrodzonego nagrodą Doskonałość Mody „Twojego Stylu” w 2016 roku i kilkaset eventów rocznie, w tym m.in. dla Duda Cars, Firmy Karlik, Autostrady Wielkopolskiej, Lidla czy Allegro. Od dwóch lat prowadzi audycję „W poszukiwaniu dobrego życia” w radiu Emaus, do której udało jej się zaprosić ponad 40 gości, w tym między innymi: Alicję Majewską, Włodzimierza Korcza, Grażynę Wolszczak, Jurka Owsiaka, Dorotę Wellman i Hannę Lis. Jest pomysłodawczynią i organizatorką projektu #byckobietaontour, który tworzy dla kobiet i podróżuje z nim po całej Polsce. W 2018 roku, w plebiscycie organizowanym przez "Głos Wielkopolski", głosami czytelników została wybrana Osobowością Roku w kategorii: działalność społeczna i charytatywna. W listopadzie 2019 roku, podczas Festiwalu Kobiet Internetu została uhonorowana eFKą ON TOUR jako KOBIETA INTEGRUJĄCA.

 

Marta Klepka gościem ASP podczas 26. Pol'and'Rock ONLINE - Najpiękniejszej Domówki Świata

 

 

Dorota Wellman - dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. Razem z Marcinem Prokopem tworzy charyzmatyczny duet w programie "Dzień Dobry TVN". W przeszłości znana również z programów telewizyjnych m.in. "Podróże z żartem", "Clever – widzisz i wiesz", "Czytam, bo lubię", "Ten jeden dzień", "Pytanie na śniadanie". Z prasą była związana za pośrednictwem tytułów takich jak „Wysokie Obcasy”, "Gala", "Viva", "Fashion Magazine" czy "Existence". Autorka książek "Ja nie mogę być modelką?!”, „Jak być przyzwoitym człowiekiem?”. Nie obca jest jej także kariera filmowa w charakterze reżyserki, producentki i aktorki (m. in. u Andrzej Wajdy wcieliła się w rolę Henryki Krzywonos w obrazie "Wałęsa. Człowiek z nadziei"). W sferze radiowej współpracowała m. in. z Radio Solidarność, Radio Eska, Radio Zet i Tok FM. Laureatka licznych nagród, m.in. Wiktory w kategorii Prezenter Telewizyjny w 2010 roku, InicjaTOR 2015 (MediaTory), Europejska Nagroda Tolerancji 2014. Według rankingów "Gazety Wyborczej" i "Wprost" jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskich mediach. Druga najcenniejsza polska gwiazda w roku 2017 według rankingu "Forbes". Uhonorowana także przez Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców Hortensją dla Kobiety Roku 2017. Jej niepowtarzalne cechy charakteru docenił również portal naTemat w artykule "Dorota Wellman – możesz jej nie lubić, ale nie masz prawa jej nie szanować”.

 

Dorota Wellman gościem ASP podczas 26. Pol'and'Rock ONLINE - Najpiękniejszej Domówki Świata

 

 

dr n. med. Andrzej Depko - neurolog, specjalista seksuolog, Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej (PTMS), Członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego (PTS), Superwizor psychoterapii zaburzeń seksualnych Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Certyfikowany seksuolog sądowy. Członek Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej (ESSM), członek Światowego Towarzystwa Medycyny Seksualnej (ISSM). Kierownik Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie zajmującej się leczeniem zaburzeń seksualnych kobiet i mężczyzn oraz pacjentów transseksualnych, a także diagnostyką i terapią osób skazanych za przestępstwa seksualne. Kierownik studiów podyplomowych "Seksuologia kliniczna", prowadzonych w Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wykładowca na studiach podyplomowych "Seksuologia Kliniczna" Uniwersytetu SWPS w Warszawie, Katowicach i Sopocie. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń seksualnych kobiet i mężczyzn oraz zajmuje opiniowaniem sądowo-seksuologicznym. Od wielu lat szkoli w tej dziedzinie lekarzy i psychologów na warsztatach oraz wykładając na licznych sympozjach, konferencjach i kongresach. Autor licznych publikacji i książek dotyczących sfery seksualności człowieka.

 

dr n. med. Andrzej Depko gościem ASP podczas 26. Pol'and'Rock ONLINE - Najpiękniejszej Domówki Świata 

 

Spotkanie z twórcami #byckobietaontour w ramach 26. Pol’and’Rock Festival – Najpiękniejszej Domówki Świata – odbędzie się 31 lipca o godz. 10:00 i podobnie jak cały festiwal obejrzeć je będzie można w internecie.

 

 

Zobacz zapowiedzianych już gości Akademii Sztuk Przepięknych

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-07-26 08:00:00

Laureat Antyfestu Antyradia - Batna zagra na Festiwalu

Zespół Batna ze Śląska został zwycięzcą Antyfestu Antyradia 2021 - największego w Polsce przeglądu rockowych talentów. W nagrodę otrzymał pamiątkową statuetkę "Złotej Kosy", wystąpi również na Dużej Scenie drugiego dnia Pol'and'Rock Festival 2021, nagra profesjonalną płytę w Izabelin Studio, a jej promocję zapewni Antyradio - największa rockowa stacja w Polsce. Specjalne wyróżnienia otrzymały kapele Punched Orange i Symptone. Tegoroczny finał konkursu był pierwszym zorganizowanym w formule całodniowego festiwalu.

2021-08-30 10:00:00

Rozmowy Akademii Sztuk Przepięknych | nowe media

Nowe media to nowoczesne formy przekazu, które kształtują i edukują społeczeństwo. Łatwość dostępu pozwala na szybkie sprawdzenie informacji, ale i również zostanie twórcą. Ilość osób tworzących w internecie jest ogromna tak samo jak i konkurencja, dlatego coraz trudniej się przebić, a osoby, którym się to udaje, to absolutni specjaliści.

2021-07-28 22:50:49

Zaczęliśmy od śmiechu! 20-lecie Neonówki na Pol'and'Rock Festival

Czy można wyobrazić sobie urodziny spędzone lepiej, niż na Najpiękniejszym Festiwalu Świata? Właśnie tak swoje 20-lecie świętował kabaret Neo-Nówka, który rozpoczął 27. edycję Pol’and’Rock Festival swoim występem na ASP. To było wyjątkowe, pełne śmiechu otwarcie Festiwalu!

ZOBACZ TEŻ