Aktualności

Cały koncert Kwiatu Jabłoni na YouTubie!

2022-12-05 20:15:00

Wraz z Kwiatem Jabłoni przygotowaliśmy mikołajkową niespodziankę dla wszystkich fanów! Długo wyczekiwany i niezwykły koncert zespołu z tegorocznego Najpiękniejszego Festiwalu Świata będzie do obejrzenia w całości na kanale KręciołaTV na YouTubie od 6 grudnia od godziny 19:00.

 

Koncert Kwiatu Jabłoni na 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Stanisław Wadas

 

Gdy Kasia i Jacek wraz z zespołem wychodzili w 2019 roku na Małą Scenę (tylko z nazwy) jako laureaci wrocławskich Eliminacji do Pol'and'Rock Festival, nikt chyba nie spodziewał się, jak dalej potoczy się ta historia. A potoczyła się w zjawiskowym stylu, bo Kwiat Jabłoni za swój występ otrzymał nagrodę publiczności - Złotego Bączka. Pandemia jednak pokrzyżowała wiele planów i prawdziwy odbiór wyróżnienia i występ na Dużej Scenie mógł odbyć się dopiero trzy lata później. Zespół w międzyczasie wydał nowy album oraz zyskał jeszcze większą popularność.

 

 

Jesteśmy przyzwyczajeni do pięknych, koncertowych wydawnictw, ale tym razem Kwiat Jabłoni postanowił dzielić się ze swoimi fanami muzyką, której zasięg może być wyjątkowy, bo i koncert był wyjątkowy, piękny, niepowtarzalny i, co nas cieszy, specjalnie przygotowany na Festiwal Pol’and’Rock. Zaproszeni goście, którzy powiększyli skład zespołu, scenografia, która uczyniła z wielkiej sceny festiwalowej ogromną intymność i prywatność oraz przepiękna dwójka frontmanów. A wspaniała, a wręcz najpiękniejsza publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata natychmiast przyjęła to zaproszenie i wraz z artystami stworzyła największą intymność świata. Na festiwalu mamy do czynienia z wyjątkowymi koncertami, są one tworzone dzięki temu, że artyści potrafią zarządzić publicznością. Ci, którzy posiedli tę sztukę, tworzą koncerty niezwykłe. Kwiat Jabłoni oddaje się publiczności, ale także prowadzi ją od pierwszego do ostatniego dźwięku. Włącza ją do swojego grania, płynie z nią od pierwszego do ostatniego utworu. A publiczność takie koncerty kocha. To kolejny koncert festiwalowy Kwiatu Jabłoni, każdy inny, każdy z ogromną ilością wspaniałego napięcia i pięknych dźwięków. Publiczność jak do tej pory w głosowaniu Złotego Bączka potwierdza tę tezę w 100%. Kwiat Jabłoni ma szansę na kolejne trofeum najlepszego zespołu Dużej Sceny. Życzymy niezwykłego odbioru i cieszymy się, że także w taki sposób możemy dzielić się naszym Najpiękniejszym Festiwalem Świata. Od tego momentu, kiedy także i Ty kliknęłaś czy kliknąłeś odtworzenie tego koncertu, mam nadzieję, że będziemy mogli się podzielić wiadomościami o milionach odtworzeń, bo Kwiat Jabłoni na to zasługuje  - Jurek Owsiak, pomysłodawca Pol'and'Rock Festival

 

Koncert, który odbył się 4 sierpnia, wypełniony był utworami z albumów "Niemożliwe" oraz "Mogło być nic". Specjalnie na ten wieczór skład instrumentalny został powiększony o sekcję dętą. Publikacja występu z Pol’and’Rock Festival 2022 to ostatni akcent i pewnego rodzaju kropka nad i historii ostatniego wydawnictwa Kwiatu Jabłoni. Teraz muzycy rozpoczynają pracę nad nową muzyką.

 

 

 

Patroni medialni koncertu: Onet.pl i Kręcioła.TV 

Organizator Koncertu: Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i Złoty Melon Sp. z o.o. 
Produkcja projektu: Złoty Melon Sp. z o.o. 

POKAŻ PODOBNE
2023-01-09 21:50:00

Carpenter Brut zasila line-up Pol'and'Rock Festival 2023!

Cztery lata i 130 występów w ramach trasy the Leather Patrol później, Carpenter Brut wraca do koncertowania z drugą częścią trylogii — the Leather Terror Tour! Artysta wystąpi także na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival 2023!

2022-12-17 14:20:00

Spin Doctors zagrają na Pol'and'Rock Festival 2023!

Czas na prawdziwą petardę. Na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival, który odbędzie się na byłym lotnisku Czaplinek-Broczyno, wystąpią Spin Doctors.

2023-01-13 16:29:19

Premiera płyty Pull The Wire z 28. Pol'and'Rock Festival!

Pull The Wire prezentuje pierwszy w swoim dorobku album koncertowy, zarejestrowany podczas ubiegłorocznego 28. Pol'and'Rock Festival! Kapela zagrała na Małej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata na lotnisku Czaplinek-Broczyno. Wróćcie razem z nami do tego wyjątkowego występu!

ZOBACZ TEŻ