Aktualności

Carpenter Brut zasila line-up Pol'and'Rock Festival 2023!

2023-01-09 21:50:00

Cztery lata i 130 występów w ramach trasy the Leather Patrol później, Carpenter Brut wraca do koncertowania z drugą częścią trylogii — the Leather Terror Tour! Artysta wystąpi także na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival 2023!

 

Historia, napisana od początku do końca przez Carpenter Brut, przyjmuje nowy obrót. Druga część trylogii zatytułowana the Leather Terror skupia się na poszukiwaniu zemsty. Bret Halford zamienia się w żadnego krwi seryjnego zabójcę. Zaplanowane koncerty w towarzystwie członków jego zespołu, stają się okazją do polowania na wszystkich tych, którzy dręczyli go w młodości. 

 

 

Zabójcze riffy i metaliczne dźwięki perkusji są przejawem fascynacji Carpenter Brut do trash metalu z lat 80. Warstwa liryczna staje się ważnym elementem utworów. Jego nowe show będzie jednocześnie mocne i chwytliwe, tworząc prawdziwie elektryzujące połączenie!

 

Przyjmijcie zaproszenie do tajemniczego, acz bardzo wyrazistego świata, w którym posmakujecie niezapomnianej mieszanki rocka, metalu i muzyki elektronicznej. Przygotujcie się na coś naprawdę wielkiego! To będzie epicki występ, na którym nie może Was zabraknąć. 

 

29. Pol'and'Rock Festival

29. Pol'and'Rock Festival odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Poza Carpenter Brut na festiwalu zagrają też Spin Doctors i Biohazard.

 

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-12-17 14:20:00

Spin Doctors zagrają na Pol'and'Rock Festival 2023!

Czas na prawdziwą petardę. Na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival, który odbędzie się na byłym lotnisku Czaplinek-Broczyno, wystąpią Spin Doctors.

2022-12-12 21:15:00

Kolejni artyści zasilają line-up 31. Finału WOŚP!

Do składu zespołów, które zagrają na Placu Bankowym w Warszawie, dołączają: WaluśKraksaKryzys, Gutek, Dagadana oraz Dirty Shirt! Wszystkie ogłoszenia padły na antenie Antyradia podczas audycji Jurka Owsiaka, Zaraz Będzie Ciemno!

2022-12-16 11:30:00

Już ponad 2000 głosów w Festiwalowej Liście Przebojów!

W połowie listopada wystartowaliśmy z kolejną formą aktywności, w której to Wy, Publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata, możecie pokazać, co Wam w duszy gra! Jak dotąd w naszej Festiwalowej Liście Przebojów oddaliście już 2 tysiące głosów!

ZOBACZ TEŻ