Aktualności

Carpenter Brut zasila line-up Pol'and'Rock Festival 2023!

2023-01-09 21:50:00

Cztery lata i 130 występów w ramach trasy the Leather Patrol później, Carpenter Brut wraca do koncertowania z drugą częścią trylogii — the Leather Terror Tour! Artysta wystąpi także na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival 2023!

 

Historia, napisana od początku do końca przez Carpenter Brut, przyjmuje nowy obrót. Druga część trylogii zatytułowana the Leather Terror skupia się na poszukiwaniu zemsty. Bret Halford zamienia się w żadnego krwi seryjnego zabójcę. Zaplanowane koncerty w towarzystwie członków jego zespołu, stają się okazją do polowania na wszystkich tych, którzy dręczyli go w młodości. 

 

 

Zabójcze riffy i metaliczne dźwięki perkusji są przejawem fascynacji Carpenter Brut do trash metalu z lat 80. Warstwa liryczna staje się ważnym elementem utworów. Jego nowe show będzie jednocześnie mocne i chwytliwe, tworząc prawdziwie elektryzujące połączenie!

 

Przyjmijcie zaproszenie do tajemniczego, acz bardzo wyrazistego świata, w którym posmakujecie niezapomnianej mieszanki rocka, metalu i muzyki elektronicznej. Przygotujcie się na coś naprawdę wielkiego! To będzie epicki występ, na którym nie może Was zabraknąć. 

 

29. Pol'and'Rock Festival

29. Pol'and'Rock Festival odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Poza Carpenter Brut na festiwalu zagrają też Spin Doctors i Biohazard.

 

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-07-23 14:01:04

Wkręceni w Pol’and’Rock Festival!

Na festiwal rowerem? Najlepiej! Pomorze Zachodnie przygotowało specjalne trasy dla rockandrollowych rowerowych freaków. W aplikacji rowerowej „Pomorze Zachodnie” znajdziecie trasy m.in. ze Szczecina, Koszalina, Trójmiasta, a nawet Berlina!

2023-07-17 17:55:00

29. Pol'and'Rock Festival - jaki będzie?

17 dni do Najpiękniejszego Festiwalu Świata i nieco ponad 14 dni do momentu, gdy będziemy mogli spotkać się na lotnisku Czaplinek-Broczyno. Odliczacie? Oto wszystko, co powinniście wiedzieć przed przyjazdem na Pol'and'Rock Festival!

2023-07-12 08:20:00

Festiwalowy informator już czeka!

22 dni do Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Jesteście gotowi? Żebyście mogli przygotować się jeszcze lepiej, mamy dla Was festiwalową pigułkę wiedzy, czyli... informator!

ZOBACZ TEŻ