Aktualności

Chcecie zagrać na Pol'and'Rock Festival?

2022-02-11 13:35:19

 

W jaki sposób wasza kapela może wystąpić na Najpiękniejszym Festiwalu Świata? Przepustką na scenę 28. Pol'and'Rock Festival jest zgłoszenie kapeli na Eliminacje. W tym roku czekamy na wasze klipy wideo do 31 marca 2022 roku! 

 

 

Chcemy was lepiej poznać, dlatego czekamy na zgłoszenia, w których musi znaleźć się link do pobrania waszego teledysku, zdjęcie, opis oraz skład waszej kapeli. Potrzebujemy też od was linków do waszych profili w mediach społecznościowych i odnośników do miejsc w sieci, gdzie można posłuchać waszej muzyki. Przypominamy też, że interesują nas autorskie utwory, a nie covery. Ponadto, wasza kapela powinna dysponować materiałem, który wypełni 40 minutowy koncert. 

 

 

Eliminacje do Pol'and'Rock Festival mają na celu wyłonienie muzyków, którzy wystąpią na nadchodzącej edycji festiwalu. Pierwszym etapem muzycznych zmagań jest przegląd klipów wideo nadesłanych przez zespoły. Nasza festiwalowa Komisja Konkursowa zadecyduje, które kapele zaprezentują się na żywo podczas koncertów, które składają się na półfinał Eliminacji. Jeżeli kapela w szczególny sposób zwróci uwagę członków Komisji, to może  od razu otrzymać zaproszenie na występ na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. 

 

Scena Pol'and'Rock Festival. fot

 

Dzięki Eliminacjom poznaliśmy kapele takie jak Kwiat Jabłoni, Łydka Grubasa, Nocny Kochanek, czy Enej i Tabu, którzy zagwarantowali sobie występy na scenie Pol'and'Rock i miejsce w naszym line-up obok największych polskich i światowych gwiazd. Teraz to właśnie oni przyciągają na koncerty rzesze wiernych fanów - a ich droga zaczęła się właśnie dzięki Eliminacjom! 

 

Dlatego nie marnujcie czasu i zagrajcie o szansę zagrania na Najpiękniejszym Festiwalu Świata! 

 

Przeczytajcie Regulamin Eliminacji do 28. Pol'and'Rock Festival 

POKAŻ PODOBNE
2022-05-09 21:25:00

Australijska psychodelia na Pol'and'Rock

King Gizzard and the Lizard Wizard potwierdzają swoją obecność na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Występ na Pol'and'Rock Festival to pierwszy koncert eksperymentalnej formacji w Polsce

2022-05-02 21:25:00

Brytyjski punk na Pol'and'Rock Festival

The Exploited to absolutne legendy klasycznej, wywodzącej się z Wielkiej Brytanii sceny punkowej. Czy punkowcy ze Szkocji po raz kolejny udowodnią, że punk jest wciąż żywy - i ma się dobrze?

2022-04-13 14:03:25

Wiadomość od Jurka na temat 28. Pol'and'Rock Festival!

Od zawsze ideą Festiwalu było spotkanie się w pokojowej, pełnej przyjaźni, tolerancji atmosferze. Ten Festiwal od samego początku budował społeczność obywatelską, która potrafiła nie tylko gorąco przyjąć artystów, ale także wyrażać swoje zdanie! Ten rok będzie wyjątkowy dla naszego Festiwalu.

ZOBACZ TEŻ