Aktualności

Chcecie zagrać na Pol'and'Rock Festival?

2022-02-11 13:35:19

 

W jaki sposób wasza kapela może wystąpić na Najpiękniejszym Festiwalu Świata? Przepustką na scenę 28. Pol'and'Rock Festival jest zgłoszenie kapeli na Eliminacje. W tym roku czekamy na wasze klipy wideo do 31 marca 2022 roku! 

 

 

Chcemy was lepiej poznać, dlatego czekamy na zgłoszenia, w których musi znaleźć się link do pobrania waszego teledysku, zdjęcie, opis oraz skład waszej kapeli. Potrzebujemy też od was linków do waszych profili w mediach społecznościowych i odnośników do miejsc w sieci, gdzie można posłuchać waszej muzyki. Przypominamy też, że interesują nas autorskie utwory, a nie covery. Ponadto, wasza kapela powinna dysponować materiałem, który wypełni 40 minutowy koncert. 

 

 

Eliminacje do Pol'and'Rock Festival mają na celu wyłonienie muzyków, którzy wystąpią na nadchodzącej edycji festiwalu. Pierwszym etapem muzycznych zmagań jest przegląd klipów wideo nadesłanych przez zespoły. Nasza festiwalowa Komisja Konkursowa zadecyduje, które kapele zaprezentują się na żywo podczas koncertów, które składają się na półfinał Eliminacji. Jeżeli kapela w szczególny sposób zwróci uwagę członków Komisji, to może  od razu otrzymać zaproszenie na występ na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. 

 

Scena Pol'and'Rock Festival. fot

 

Dzięki Eliminacjom poznaliśmy kapele takie jak Kwiat Jabłoni, Łydka Grubasa, Nocny Kochanek, czy Enej i Tabu, którzy zagwarantowali sobie występy na scenie Pol'and'Rock i miejsce w naszym line-up obok największych polskich i światowych gwiazd. Teraz to właśnie oni przyciągają na koncerty rzesze wiernych fanów - a ich droga zaczęła się właśnie dzięki Eliminacjom! 

 

Dlatego nie marnujcie czasu i zagrajcie o szansę zagrania na Najpiękniejszym Festiwalu Świata! 

 

Przeczytajcie Regulamin Eliminacji do 28. Pol'and'Rock Festival 

POKAŻ PODOBNE
2022-10-14 14:05:00

Wróć do tegorocznych spotkań ASP!

Akademia Sztuk Przepięknych to wyjątkowe miejsce, gdzie rokrocznie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata odbywają się ważne rozmowy i spotkania. Zapraszamy do ponownego wysłuchania tegorocznych spotkań - w jesienne weekendy na kanale KręciołaTV na YouTubie!

2022-09-23 12:00:00

Premiera filmu „Johnny”. Biografia ks. Kaczkowskiego zawitała na wielkim ekranie!

Dzisiaj, 23 września, premierę ma film biograficzny „Johnny”, w reżyserii Daniela Jaroszka. Produkcja opowiada historię księdza Jana Kaczkowskiego - charyzmatycznego duchownego, który jako przyjaciel Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gościł na Akademii Sztuk Przepięknych w 2015 roku, podczas 21. Przystanku Woodstock.

2022-10-25 10:32:12

Jak układają się głosy w plebiscycie Złotego Bączka?

Aktualnie trwający plebiscyt Złotego Bączka, czyli naszej nagrody publiczności, wystartował 7 października. Od tamtego czasu łącznie oddaliście 6 390 głosów na zespoły, które według Was zagrały najlepiej i powinny wystąpić na Najpiękniejszym Festiwalu Świata ponownie.

ZOBACZ TEŻ