Aktualności

Chcemy się z Wami spotkać na #PolAndRock2020

2020-03-24 15:30:18

Jako twórcy jednego z największych letnich festiwali na świecie - Pol'and'Rock Festival, nadal mamy ogromną wiarę w to, że festiwal zaplanowany na przełomie lipca i sierpnia, odbędzie się. Mamy wiarę to, że setki tysięcy naszych przyjaciół będą mogły spotkać się w atmosferze miłości i przyjaźni.


Każdy z fanów naszego festiwalu wierzy w to bardzo mocno. Pamiętajcie jednak, że nie tylko wiara jest potrzebna, ale także Wasza ogromna dyscyplina, która wymaga od Was kompletnej zmiany Waszego trybu życia. Możemy pokonać epidemię, ale musimy wspólnie zastosować się do wszystkich komunikatów i zarządzeń. Przede wszystkim pozostańcie w swoich domach. To jest skuteczny sposób aby opanować tę epidemię. 


Cały czas dzielimy się muzyką z naszego festiwalu, tak samo jak robią to inni organizatorzy i artyści, który internetowo przesyłają Wam swoją twórczość dodając Wam wszystkim muzycznej otuchy.

 

Każdy dzień dyscypliny może pomóc zrealizować wszystkie te wspaniałe muzyczne zapowiedzi, nad którymi pracowało i ciągle pracuje ogrom ludzi. Wytrwałości kochani! To pozwoli nam spotkać się na naszych ulubionych festiwalach. 

 

 

(Jurek Owsiak) 

 

fot. Dominik Malik

POKAŻ PODOBNE
2020-04-06 16:48:06

Złoty Bączek 2020 - notowanie 16

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. Od 1996 roku Złoty Bączek wręczany jest - o ile jest taka możliwość - na Dużej Scenie Pol’and’Rock Festival. Dla artysty jest to każdorazowo szansa na kolejny występ na największej festiwalowej scenie w Europie.

2020-04-20 13:18:08

Złoty Bączek 2020 - notowanie 18

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie Festiwalu oraz Scenie ASP.

2020-03-30 20:40:00

Złoty Bączek 2020 - notowanie 15

Dziś zakończyliśmy I etap Plebiscytu Złotego Bączka. Do II etapu w dniu dzisiejszym przechodzi pierwsza 10 zespołów z każdej kategorii, według poniższego notowania. Na te zespoły głosowaliście przez ostatnie 15 tygodni. Od dziś każdy głosujący ma możliwość ponownego oddania głosu w II etapie Plebiscytu.

ZOBACZ TEŻ