Aktualności

Co Cię zaskoczy w Strefie Allegro?

2019-08-01 11:15:00

 

Już od 1 sierpnia od godziny 12:00 Strefa Allegro czekać będzie na Was ze wszystkimi swoimi atrakcjami. Co w tym roku przygotowało dla Was Allegro?

 

Allegro zaprasza Was do swojej strefy! | fot. Dominik Malik

 

Strefa Chilloutu - zmęczony festiwalowym szaleństwem? Chcesz chociaż na minutkę zaszyć się w cieniu i się wyciszyć? Zapraszamy do Strefy Chilloutu Allegro! Zrelaksuj się, odpocznij, naładuj baterie (także te w telefonie) i rozkoszuj się… na pewno nie błogą ciszą.

 

EKOlabirynt -  czy wiesz, że statystyczny Polak zużywa rocznie 466 foliówek, a Duńczyk jedynie 4? W EKOlabiryncie dowiesz się, co grozi naszej planecie przez zalewający nas plastik. Przejdź przez kręte ścieżki i przekonaj się, że nie tędy droga.

 

Refilling - spragniony? Przynieś swoją wielorazową butelkę (lub odbierz bidon od Allegro) i napełnij ją wodą zupełnie za darmo!

 

Strefa Gadżetów - przyjdź do strefy Allegro i odbierz ekologiczne gadżety, dzięki którym łatwiej wprowadzisz w życie zasadę #LessWaste!

 

Skorzystaj z atrakcji w Strefie Allegro! | fot. Marcin Michoń

 

Hope For Planet - jak Ziemia ma wyglądać za 100 lat? Czy nasze wnuki będą znały niedźwiedzie polarne? Czy będą mogły spędzić wakacje na Helu czy będą ten półwysep kojarzyć tylko  z opowieści? Nagraj życzenia dla Planety, opowiedz, jakie masz nadzieje związane z wyglądem i klimatem na Ziemi za 100 lat. Nagrania zamkniemy w kapsule czasu i zachowamy dla potomnych.

 

Share The Message - zrób sobie odjechane zdjęcie, przekazując pozdrowienia z Najpiękniejszego Festiwalu Świata i jednym kliknięciem opublikuj w swoich social mediach! Twoi znajomi zobaczą, jak świetnie się bawisz, a Ty będziesz mieć wspaniałą pamiątkę.

 

Allegro Live Show - Szymon Majewski i Filip Chajzer codziennie zapraszają do oglądania jedynego w swoim rodzaju Allegro Live Show! Nadawane z samego serca strefy Allegro na Pol’and’Rockowym polu, streamingowane na żywo na Facebooku oraz YouTube 30-minutowe show, w którym nasi prowadzący pokażą co dzieje się w strefie Allegro na Festiwalu, spotkają się z gośćmi i podyskutują o tym, dlaczego Plastic Is Not Fantastic. Na Allegro Live Show zapraszamy w czwartek i piątek o 19:00 i w sobotę o 17:00.

 

Strefa Allegro czeka na Was | fot. Marcin Michoń

 

Strefa Allegro zaprasza codziennie, od 1 do 3 sierpnia, od godziny 12:00 do 20:00.

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ