Aktualności

Co musisz wziąć na Festiwal

2021-07-15 19:25:00

 

Wybierasz się na 27. Pol'and'Rock Festival? W tym roku spotykamy się w nowym miejscu - Lotnisko Makowice-Płoty, ale są rzeczy, które się nie zmieniają. Również w tym roku przygotowaliśmy dla Was ściągę, o czym pamiętać pakując się na Festiwal.

 

Pobierz i wydrukuj listę

 

 

Pamiętaj, że jak każde wydarzenie, 27. Pol'and'Rock Festival ma swój regulamin. Planując swój pobyt na Festiwalu, pamiętaj, by przemyśleć swoją listę rzeczy do zabrania. Jadąc na #PolAndRock2021, nie bierz:

 

 

Jedziesz z dzieckiem na Najpiękniejszy Festiwal Świata? Zadbaj o jego komfort i bezpieczeństwo. Pamiętaj, że my także dbamy na Festiwalu o bezpieczeństwo Twoich pociech, dlatego już teraz podrzucamy małą ściągę, o czym pamiętać przyjeżdżając z najmłodszymi: 

 

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla dzieci

 

 

Dbamy o festiwalowe otoczenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata. W tym roku też działamy z akacją Zaraz Będzie Czysto, ale Ty też możesz zadbać o przestrzeń wokół siebie. Na efekt końcowy wpływają szczegóły, dlatego pakując się na Festiwal, pomyśl o zabraniu ze sobą: 

 

 

Teraz już na pewno o niczym nie zapomnisz. Pakuj się i do zobaczenia na Najpiękniejszym Festiwalu Świata! 

 

 fot. Marcin Michoń

POKAŻ PODOBNE
2021-05-24 16:44:47

Arkadiusz Jakubik gościem ASP

Znamy pierwszego gościa ASP! Arkadiusz Jakubik to aktor filmowy i teatralny, scenarzysta, reżyser filmowy oraz lider kapeli Dr Misio. Jako wokalista punkowej formacji, Jakubik kilkukrotnie spotykał się z publicznością Najpiękniejszego Festiwalu Świata. W tym roku artysta zaprezentuje się na Pol’and’Rock Festival 2021 jako gość Akademii Sztuk Przepięknych.

2021-06-18 11:21:17

Kierunek - nowa, polska muzyka!

Trzy dni w czerwcu poświęcimy na odkrywanie najlepszych nowych brzmień w polskiej muzyce. 24, 25, 26 dzień czerwca to daty koncertów Finalistów Eliminacji, którzy zawalczą o szansę na występ na Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

2021-06-14 14:41:00

Black River powraca na Pol'and'Rock

Z kapelą grającą piorunująco ciężki metal mieliśmy okazję spotkać się podczas ubiegłorocznej Najpiękniejszej Domówki Świata. Black River dał nam przedsmak koncertu, który odbęcie się podczas Pol'and'Rock 2021 na Lotnisku Makowice-Płoty.

ZOBACZ TEŻ