Aktualności

Coca-Cola zapewni orzeźwienie w czasie Festiwalu

2018-07-21 23:00:00

 

 

W dniach 2-4.08.2018 odbędzie się 24. edycja Festiwalu Pol'and'Rock, będącego hołdem i podziękowaniem za wsparcie, jakie co roku udzielane jest Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy przez setki wolontariuszy i darczyńców. Idea największej orkiestry świata będzie wspierana przez markę Coca-Cola, która zapewni uczestnikom festiwalu orzeźwienie.

 

Coca-Cola – tak jak w minionych latach – przygotowuje sprofilowaną pod to wydarzenie puszkę Coca-Cola. Jej projekt wyszedł spod ręki Jurka Owsiaka, dyrygenta tak WOŚP, jak i Festiwalu. Autorska puszka dostępna będzie w sprzedaży podczas Festiwalu oraz w wybranych sklepach na terenie kraju jako edycja limitowana.  

 

 Puszka Coca-Cola zaprojektowana przez Jurka Owsiaka, fot. Łukasz Widziszowski

 

Coca-Cola w swoim DNA od początku ma zapisane takie wartości jak: radość, miłość, przyjaźń i bycie razem. Dlatego - kolejny już rok - nie mogło nas zabraknąć na Festiwalu muzycznym dyrygowanym przez Jurka Owsiaka, Pol'and'Rock. Jesteśmy dumni, że wspólna kooperacja, w tym limitowana festiwalowa edycja puszek Coca-Cola oraz sygnowana Sprite Strefa Refreshment, stanowią odpowiedź na potrzeby rzeszy fanów dobrej muzyki oraz wolontariuszy i sympatyków WOŚP. Zagwarantujemy im orzeźwienie, nie gasząc jednocześnie pragnienia muzycznych wrażeń – mówi Paola Sandoval, Dyrektorka  ds. Marketingu w Coca-Cola Poland Services.

 

Dla wszystkich wielbicieli muzyki, którzy nie będą mogli przyjechać do Kostrzyna nad Odrą na kanałach social media marki dostępna będzie relacja na żywo z festiwalu Pol'and'Rock.  

 

Jurek Owsiak prezentuje festiwalową puszkę Coca-Cola, fot. Dawid Ilnicki

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-10-03 12:00:00

Wielki powrót Domowej Orkiestry! 7. sezon czas start!

Dzień dobry, fani Domowej Orkiestry! Po festiwalowym szaleństwie wracamy z wielkim hukiem! Dziś rano, na naszym kanale YouTube „KręciołaTV”, wystartował 7. sezon Waszego ulubionego programu.

2023-10-05 12:35:00

Polandrockowa wyprzedaż w SiemaShop!

Nadal gra Wam w duszy Najpiękniejszy Festiwal Świata? I dobrze! Jeśli tęsknicie za Pol'and'Rock Festival tak samo mocno jak my, to mamy dla Was dobrą wiadomość! W SiemaShopie trwa pofestiwalowa wyprzedaż! Możecie dorwać swoje ulubione festiwalowe wzory i gadżety w lepszych cenach.

ZOBACZ TEŻ