Aktualności

Czaplinek, dziękujemy!

2023-09-25 12:00:00


Na dokładnie 7 tygodni od zakończenia 29. Pol'and'Rock Festival Jurek Owsiak spotkał się z mieszkańcami Czaplinka, by podsumować wydarzenie i porozmawiać o planach na przyszłość. Spotkanie z lokalną społecznością zorganizowano w Czaplineckim Ośrodku Kultury. 

 

Jurek Owsiak na terenie lotniska Czaplinek-Broczyno, fot. WOŚP

 

Bardzo mocno dziękujemy Wam za ten festiwal i gościnność, którą okazujecie - mówił Prezes Zarządu Fundacji WOŚP. 

 

Jurek Owsiak podsumował działania związane z organizacją Najpiękniejszego Festiwalu Świata, opowiedział również o wyzwaniach, które stoją przed Fundacją WOŚP w przyszłości. Stanowią je m.in. tworzone oddolnie parkingi, pola namiotowe, punkty gastronomiczne i imprezy, które lokalizowane są w sąsiedztwie terenu Pol'and'Rock Festival, a na których organizację Fundacja WOŚP nie ma żadnego wpływu, co sprawia, że często realizowane są z pominięciem wymogów formalnych i w oderwaniu od zasad, które obowiązują na Najpiękniejszym Festiwalu Świata.   

 

Naszym największym kłopotem są imprezy, które powstają na tworzonych przez Was polach namiotowych, parkingach - imprezy, które ich organizatorom wymykają się spod kontroli, a które mogą zagrozić bezpieczeństwu naszego wydarzenia. Jeśli chcecie organizować swoje wydarzenia w tym terminie, dajcie znać, my możemy znaleźć inną lokalizację dla Najpiękniejszego Festiwalu Świata - apelował Jurek Owsiak. 

Ocenę realizacji festiwalu zaprezentowały też władze Czaplinka - burmistrz Marcin Naruszewicz i jego zastępca Janusz Bartczak. 

 

Cieszę się, że możemy gościć na naszej czaplineckiej ziemi Najpiękniejszy Festiwal Świata. To dla nas ogromne wyróżnienie. Dzieje się rzecz niesamowita, jeśli chodzi o promocję. Ludzie w całej Europie, a nawet na całym świecie, dowiadują się o istnieniu Czaplinka - to promocja, na którą nigdy nie byłoby nas stać - podkreślał Marcin Naruszewicz, burmistrz Czaplinka.

 

Po spotkaniu z mieszkańcami, przedstawiciele Fundacji WOŚP udali się na teren, na którym realizowany był festiwal, czyli lotnisko Czaplinek-Broczyno.

30., jubileuszowy, Pol'and'Rock Festival odbędzie się  w dniach 1-3 sierpnia 2024 roku. Będzie to już trzecia edycja na lotnisku Czaplinek-Broczyno. 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-09-15 09:00:00

29. Pol’and’Rock Festival - muzyczne przeżycie roku!

Mija ponad miesiąc od momentu, kiedy na Dużej Scenie 29. Pol’and’Rock Festival po raz kolejny odbyła się niepowtarzalna muzyczna uczta, której rytm pulsował w sercach Najpiękniejszej Publiczności Świata!

2023-09-15 14:51:55

Jurek Owsiak spotka się z mieszkańcami Czaplinka

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz Burmistrz Czaplinka Marcin Naruszewicz zapraszają wszystkich chętnych na spotkanie podsumowujące 29. Pol'and'Rock Festival.

2023-11-28 16:46:00

Ostatni dzwonek: oddaj swój głos na Pol'and'Rock Festival!

Najwyższy czas wziąć udział w głosowaniu i wesprzeć Pol'and'Rock Festival w walce o nagrodę European Festival Awards w kategorii „Best Major Festival". Pamiętajcie, że głosowanie trwa tylko do końca miesiąca!

ZOBACZ TEŻ