Aktualności

Czekamy na Twoją festiwalową relację!

2020-07-27 07:30:00

Wyślij wideo! Pokaż, jak bawisz się na Najpiękniejszej Domówce Świata!

Pokaż wszystkim, jak wyglądają Twoje przygotowania do Najpiękniejszej Domówki Świata. Zaprezentuj, jak wspaniale się podczas niej bawisz. Pozdrów swoich znajomych. Nagraj swoje emocje i przyślij je do nas. Czekamy na wasze materiały wideo.

Chcemy wraz z Wami tworzyć Najpiękniejszą Domówkę Świata. Wyślijcie nam pozdrowienia dla przyjaciół, dla rodziców czy dla kogo tylko chcecie. Prześlijcie do nas swoje opowieści o organizowanych przez Was domówkach - nie ważne, czy spędzanych na działce z przyjaciółmi, czy kameralnie w domu. Pokażcie nam, jak bawicie się na Najpiękniejszej Domówce Świata.
Kręcioła.TV czekamy na Wasze materiały wideo, które na pewno będą wesołe i kolorowe! Filmy, które od Was otrzymamy wyświetlimy w trakcie Najpiękniejszej Domówki Świata - 26. Pol’and’Rock Festival Online.

Wideo wysyłajcie bezpośrednio na adres: [email protected] * lub za pośrednictwem platformy WeTransfer.

Pochwalcie się, jak wspaniale bawicie się razem z nami! Śmiało!

*Wysyłając materiał potwierdzacie, że macie zgodę na jego wykorzystanie, że osoby na nim się znajdujące wyraziły zgodę na emisję materiału, że my możemy go wyświetlać wszędzie (Facebook, YouTube, Twitch, Player.plOnet.pl), możemy też go skracać i montować, a także dodawać do innych materiałów

POKAŻ PODOBNE
2020-06-03 13:00:00

13 rzeczy, które już wiemy o Najpiękniejszej Domówce Świata

Przygotowania do Najpiękniejszej Domówki Świata idą pełną parą! Po raz pierwszy zagramy w tym roku na 26. Pol'and'Rock Festival w innej formie. Przez blisko 70h będziemy na żywo, specjalnie dla Was, nadawać online! Zobacz, jak dokładnie będzie wyglądać tegoroczny Festiwal i co będzie się działo.

2020-06-12 12:00:00

Płyta z kultowym koncertem Majki Jeżowskiej już w sprzedaży

Występ Majki Jeżowskiej był jednym z najbardziej wyjątkowych momentów 25. edycji Pol'and'Rock Festival. Artystce, znanej głównie z twórczości dla dzieci, udało się porwać do zabawy tysiące osób i zdetronizować metalowy zespół Decapitated, który w tym samym czasie występował na główniej scenie festiwalu. Wydawnictwo CD/DVD z zapisem koncertu trafiło właśnie do sprzedaży.

2020-06-01 15:11:35

Janusz Gajos gościem Pol’and’Rock Festival

Odtwórca ról m.in. Janka Kosa z „Czerech pancernych i psa”, Jana Winnickiego z „Alternatywy 4” czy brata Zdrówko w „Jasminum” zagości w tym roku na Akademii Sztuk Przepięknych na 26. Pol’and’Rock Festival.

ZOBACZ TEŻ