Aktualności

Czekamy na Twoją festiwalową relację!

2020-07-27 07:30:00

Wyślij wideo! Pokaż, jak bawisz się na Najpiękniejszej Domówce Świata!

Pokaż wszystkim, jak wyglądają Twoje przygotowania do Najpiękniejszej Domówki Świata. Zaprezentuj, jak wspaniale się podczas niej bawisz. Pozdrów swoich znajomych. Nagraj swoje emocje i przyślij je do nas. Czekamy na wasze materiały wideo.

Chcemy wraz z Wami tworzyć Najpiękniejszą Domówkę Świata. Wyślijcie nam pozdrowienia dla przyjaciół, dla rodziców czy dla kogo tylko chcecie. Prześlijcie do nas swoje opowieści o organizowanych przez Was domówkach - nie ważne, czy spędzanych na działce z przyjaciółmi, czy kameralnie w domu. Pokażcie nam, jak bawicie się na Najpiękniejszej Domówce Świata.
Kręcioła.TV czekamy na Wasze materiały wideo, które na pewno będą wesołe i kolorowe! Filmy, które od Was otrzymamy wyświetlimy w trakcie Najpiękniejszej Domówki Świata - 26. Pol’and’Rock Festival Online.

Wideo wysyłajcie bezpośrednio na adres: [email protected] * lub za pośrednictwem platformy WeTransfer.

Pochwalcie się, jak wspaniale bawicie się razem z nami! Śmiało!

*Wysyłając materiał potwierdzacie, że macie zgodę na jego wykorzystanie, że osoby na nim się znajdujące wyraziły zgodę na emisję materiału, że my możemy go wyświetlać wszędzie (Facebook, YouTube, Twitch, Player.plOnet.pl), możemy też go skracać i montować, a także dodawać do innych materiałów

POKAŻ PODOBNE
2023-02-03 16:20:00

Pół roku do 29. Pol'and'Rock Festival! Co już wiemy?

Wysoka temperatura po 31. Finale WOŚP powoli opada. Dla nas oznacza to tylko jedno — czas wrócić do planowania kolejnej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Na pół roku przed 29. Pol'and'Rock Festival podsumowujemy to, co już wiemy!

2022-12-17 16:35:00

Pociąg "Pol'and'Rock" odjazd!

Od dziś Pomorze Zachodnie przemierzać można specjalnym festiwalowym pociągiem "Pol'and'Rock"! W pierwszą trasę - do Koszalina - wyruszył tuż po specjalnej uroczystej premierze na dworcu Szczecin Główny.

2022-12-04 09:30:00

Festiwalowy Mikołaj - pomysłowe prezenty w SiemaShop!

Rock'n'rollowe święta zbliżają się wielkimi krokami, a w ofercie SiemaShopu znajdziecie Najpiękniejsze Prezenty Świata!

ZOBACZ TEŻ