Aktualności

Czekamy na Twoją festiwalową relację!

2020-07-27 07:30:00

Wyślij wideo! Pokaż, jak bawisz się na Najpiękniejszej Domówce Świata!

Pokaż wszystkim, jak wyglądają Twoje przygotowania do Najpiękniejszej Domówki Świata. Zaprezentuj, jak wspaniale się podczas niej bawisz. Pozdrów swoich znajomych. Nagraj swoje emocje i przyślij je do nas. Czekamy na wasze materiały wideo.

Chcemy wraz z Wami tworzyć Najpiękniejszą Domówkę Świata. Wyślijcie nam pozdrowienia dla przyjaciół, dla rodziców czy dla kogo tylko chcecie. Prześlijcie do nas swoje opowieści o organizowanych przez Was domówkach - nie ważne, czy spędzanych na działce z przyjaciółmi, czy kameralnie w domu. Pokażcie nam, jak bawicie się na Najpiękniejszej Domówce Świata.
Kręcioła.TV czekamy na Wasze materiały wideo, które na pewno będą wesołe i kolorowe! Filmy, które od Was otrzymamy wyświetlimy w trakcie Najpiękniejszej Domówki Świata - 26. Pol’and’Rock Festival Online.

Wideo wysyłajcie bezpośrednio na adres: [email protected] * lub za pośrednictwem platformy WeTransfer.

Pochwalcie się, jak wspaniale bawicie się razem z nami! Śmiało!

*Wysyłając materiał potwierdzacie, że macie zgodę na jego wykorzystanie, że osoby na nim się znajdujące wyraziły zgodę na emisję materiału, że my możemy go wyświetlać wszędzie (Facebook, YouTube, Twitch, Player.plOnet.pl), możemy też go skracać i montować, a także dodawać do innych materiałów

POKAŻ PODOBNE
2022-08-02 13:22:41

Zaraz będzie głośno! Słuchaj Radia Pol'and'Rock na festiwalowym polu!

Podczas Najpiękniejszego Festiwalu Świata muzyka towarzyszy nam przez cały czas! Festiwalowicze na Lotnisku Czaplinek-Broczyno tradycyjnie już będą słuchać Radia Pol'and'Rock.

2022-06-20 21:15:00

Luxtorpeda po raz kolejny na Najpiękniejszym Festiwalu Świata

Poznaliśmy ich dzięki Eliminacjom, wystąpili na Dużej Scenie w 2011 roku i od razu doceniliście ich granie - jeszcze w tym samym roku wygrali plebiscyt Złotego Bączka! Na Najpiękniejszym Festiwalu Świata widzieliśmy się z nimi jeszcze dwa razy - w 2012 roku, kiedy odbierali swoją nagrodę publiczności oraz na otwarciu Festiwalu w 2016 roku. Spotkamy się z nimi po raz kolejny w tym roku na 28. Pol'and'Rock Festival!

2022-05-16 09:50:15

Szóste notowanie Plebiscytu Złotego Bączka

Przed Wami szóste głosowanie plebiscytu Złotego Bączka! Łącznie oddaliście już aż 8 764 głosy! Która z gwiazd zeszłorocznej sceny Najpiękniejszego Festiwalu Świata będzie miała zaszczyt wystąpić przez Wami jeszcze raz?

ZOBACZ TEŻ