Aktualności

Czeski metal, Polska scena

2017-08-04 16:37:41

Rozpoczęliśmy drugi dzień na Dużej Scenie. Pierwszym zespołem, który wystąpił, był czeski zespół, który wygrał kwietniowe eliminacje w czeskiej Pradze – przed Państwem Projekt Parabelum.

 

Grupa, która powstała w 2001, przyjechała na Przystanek, prezentując swoje największe utwory. Rozpoczęli z pazurem, choć tłum pod sceną był niewielki. Pogo jednak szybko powstało, bo już pod koniec pierwszego utworu. Tłum się powiększał z każdą piosenką. Gdy zaczęli grać, dużo Woodstockowiczów przyszło pod bramki z czystej ciekawości i zostało, kiwając się delikatnie.

Panowie z wyglądu nietypowi zajmowali niewiele miejsca na scenie, lecz grali ciężką i głośną muzykę. Najwierniejsi fani szaleli pod sceną, śpiewając niemalże każdą piosenkę. Grupa dała z siebie wszystko. Zagrali jeden bis. Na sam koniec tradycyjnie Jurek Owsiak zrobił sobie zdjęcie z zespołem, a tłum odśpiewał „Sto Lat”.

(Ola)

 

fot. Stanisław Wadas

 

fot. Stanisław Wadas

 

fot. Stanisław Wadas

POKAŻ PODOBNE
2022-11-21 15:10:00

Festiwalowa Lista Przebojów – czas start!

Gotowi, do startu, start! Ruszamy z Festiwalową Listą Przebojów, czyli plebiscytem, w którym wy – Najpiękniejsza Publiczność Świata – wybieracie najlepsze utwory w historii Pol’and’Rock Festival, dawniej zwanego Przystankiem Woodstock!

2023-02-01 16:25:00

Końcówka pierwszego etapu Złotego Bączka już 6 lutego!

Zbliżamy się do końcówki pierwszego etapu plebiscytu Złotego Bączka 2023! Zachęcamy do zagłosowania na ulubionych artystów wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji! Pierwszy etap Złotego Bączka zamyka się 6 lutego.

2023-02-03 16:20:00

Pół roku do 29. Pol'and'Rock Festival! Co już wiemy?

Wysoka temperatura po 31. Finale WOŚP powoli opada. Dla nas oznacza to tylko jedno — czas wrócić do planowania kolejnej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Na pół roku przed 29. Pol'and'Rock Festival podsumowujemy to, co już wiemy!

ZOBACZ TEŻ