Aktualności

Czeski metal, Polska scena

2017-08-04 16:37:41

Rozpoczęliśmy drugi dzień na Dużej Scenie. Pierwszym zespołem, który wystąpił, był czeski zespół, który wygrał kwietniowe eliminacje w czeskiej Pradze – przed Państwem Projekt Parabelum.

 

Grupa, która powstała w 2001, przyjechała na Przystanek, prezentując swoje największe utwory. Rozpoczęli z pazurem, choć tłum pod sceną był niewielki. Pogo jednak szybko powstało, bo już pod koniec pierwszego utworu. Tłum się powiększał z każdą piosenką. Gdy zaczęli grać, dużo Woodstockowiczów przyszło pod bramki z czystej ciekawości i zostało, kiwając się delikatnie.

Panowie z wyglądu nietypowi zajmowali niewiele miejsca na scenie, lecz grali ciężką i głośną muzykę. Najwierniejsi fani szaleli pod sceną, śpiewając niemalże każdą piosenkę. Grupa dała z siebie wszystko. Zagrali jeden bis. Na sam koniec tradycyjnie Jurek Owsiak zrobił sobie zdjęcie z zespołem, a tłum odśpiewał „Sto Lat”.

(Ola)

 

fot. Stanisław Wadas

 

fot. Stanisław Wadas

 

fot. Stanisław Wadas

POKAŻ PODOBNE
2020-07-17 16:54:08

Te rozpoczęcia zapamiętamy na długo

Wspominamy przed Najpiękniejszą Domówką Świata. Oto najbardziej zapamiętane momenty rozpoczęcia Festiwalu w Kostrzynie nad Odrą.

2020-07-28 13:00:16

Gdzie oglądać Najpiękniejszą Domówkę Świata?

26. Pol’and’Rock Festival będzie można oglądać w wielu kanałach - głównie internetowych. Gdzie dokładnie?

2020-07-28 17:50:33

Artyści Najpiękniejszej Domówki Świata o ideach Pol’and’Rock Festival

Przewodnimi ideałami festiwalu, który z czasem stał się największym wydarzeniem muzycznym w Europie, niezmiennie są hasła Miłości, Przyjaźni i Muzyki. Spytaliśmy artystów, którzy zaprezentują się na Najpiękniejszej Domówce Świata, co dla nich oznaczają festiwalowe hasła.

ZOBACZ TEŻ
nota prawna