Aktualności

Członkowie kabaretu Neo-Nówka gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych

2022-08-03 18:20:30

Członkowie Kabaretu Neo-Nówka: Roman Żurek, Michał Gawliński oraz Radosław Bielecki będą gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych w czwartek o 11:30 w zastępstwie za Jagodę Grondecką.

 

Członkowie kabaretu Neo-Nówka z Jurkiem Owsiakiem podczas 27. Pol’and’Rock Festival fot. Lucyna Lewandowska

 

Wrocławski kabaret Neo-Nówka jest doskonale znany festiwalowej publiczności. W ubiegłym  roku świętowali swoje dwudziestolecie podczas 27. Pol’and’Rock Festiwal na lotnisku Makowice-Płoty. Zapewnili oni uczestnikom Festiwalu ogromną dawkę śmiechu i dobrej zabawy. W tym roku, podobnie jak podczas poprzedniej edycji Festiwalu, Roman Żurek, Michał Gawliński oraz Radosław Bielecki inaugurują wydarzenia w namiocie ASP.

 

Z członkami kabaretu zobaczymy się ponownie już dzień później, w czwartek, 4 sierpnia, o godz. 11:30.  Spotkanie na Akademii Sztuk Przepięknych, której mecenasem jest mBank, poprowadzi dziennikarz Onet.pl – Karol Kosiorowski.

 

 

 

 

Foka – Paulina Anna Studniczka

POKAŻ PODOBNE
2022-07-11 20:20:00

Janina Bąk i Piotr Jacoń o sytuacji osób LGBTQ+

Prawo do bycia sobą - o tożsamości, miłości i potrzebie wsparcia osób LGBTQ+ - spotkanie pod takim hasłem, z udziałem Janiny Bąk i Piotra Jaconia, odbędzie się w ramach tegorocznej Akademii Sztuk Przepięknych.

2022-07-04 21:40:00

Wojciech Bojanowski i Marcin Wyrwał o zawodzie korespondenta wojennego

28. Pol'and'Rock Festival odbywa się pod hasłem: wojnie NIE! Wśród tematów poruszanych na Akademii Sztuk Przepięknych pojawią się kulisy pracy korespondenta wojennego, o których opowiedzą Wojciech Bojanowski i Marcin Wyrwał.

2022-07-20 13:51:43

Zabawa dniem i nocą w Strefie Play Night’and’Day!

W Strefie Play na 28. Pol’and’Rock Festival każdy bawi się tak, jak lubi – od rana do wieczora! Jesteś typem dziennego luzaka? A może wolisz nocne imprezy? Na wszystkich odwiedzających czeka mnóstwo niespodzianek. Co będzie główną atrakcją?

ZOBACZ TEŻ