Aktualności

Członkowie kabaretu Neo-Nówka gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych

2022-08-03 18:20:30

Członkowie Kabaretu Neo-Nówka: Roman Żurek, Michał Gawliński oraz Radosław Bielecki będą gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych w czwartek o 11:30 w zastępstwie za Jagodę Grondecką.

 

Członkowie kabaretu Neo-Nówka z Jurkiem Owsiakiem podczas 27. Pol’and’Rock Festival fot. Lucyna Lewandowska

 

Wrocławski kabaret Neo-Nówka jest doskonale znany festiwalowej publiczności. W ubiegłym  roku świętowali swoje dwudziestolecie podczas 27. Pol’and’Rock Festiwal na lotnisku Makowice-Płoty. Zapewnili oni uczestnikom Festiwalu ogromną dawkę śmiechu i dobrej zabawy. W tym roku, podobnie jak podczas poprzedniej edycji Festiwalu, Roman Żurek, Michał Gawliński oraz Radosław Bielecki inaugurują wydarzenia w namiocie ASP.

 

Z członkami kabaretu zobaczymy się ponownie już dzień później, w czwartek, 4 sierpnia, o godz. 11:30.  Spotkanie na Akademii Sztuk Przepięknych, której mecenasem jest mBank, poprowadzi dziennikarz Onet.pl – Karol Kosiorowski.

 

 

 

 

Foka – Paulina Anna Studniczka

POKAŻ PODOBNE
2023-01-13 16:29:19

Premiera płyty Pull The Wire z 28. Pol'and'Rock Festival!

Pull The Wire prezentuje pierwszy w swoim dorobku album koncertowy, zarejestrowany podczas ubiegłorocznego 28. Pol'and'Rock Festival! Kapela zagrała na Małej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata na lotnisku Czaplinek-Broczyno. Wróćcie razem z nami do tego wyjątkowego występu!

2023-02-01 16:25:00

Końcówka pierwszego etapu Złotego Bączka już 6 lutego!

Zbliżamy się do końcówki pierwszego etapu plebiscytu Złotego Bączka 2023! Zachęcamy do zagłosowania na ulubionych artystów wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji! Pierwszy etap Złotego Bączka zamyka się 6 lutego.

ZOBACZ TEŻ