Aktualności

Czy masz już festiwalową aplikację?

2023-07-24 18:00:00

 

Bez względu na to, czy jesteś festiwalowym wyjadaczem, czy przyjeżdżasz na Pol'and'Rock Festival pierwszy raz - aplikacja mobilna to jedno z tych rozwiązań, które polecamy każdemu!

 

Miej pod ręką mapę festiwalu i wszystkie najważniejsze informacje, jak lineup koncertowy czy plan spotkań na ASP, a także skomponuj swój harmonogram wydarzenia i korzystaj z powiadomień (aplikacja będzie przypominać o zbliżających się aktywnościach). Jeśli cokolwiek w planie festiwalu zmieni się, dostaniesz od nas wiadomość!

 

 

 

 

Zapoznaj się też z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz poradami, które przygotowaliśmy na bazie wieloletnich doświadczeń - są rzeczy, które warto wiedzieć zanim przyjedziesz na teren festiwalu! Sprawdź, jakie atrakcje przygotowali partnerzy wydarzenia i na jakich kanałach w mediach społecznościowych można śledzić Najpiękniejszy Festiwal Świata - tam czekają kolejne aktualności!

 

Pobierz aplikację

 

Aplikacja dostępna jest w Google Play i App Store. 

Rok temu uczestnicy Pol'and'Rock Festival pobrali festiwalową aplikację ponad 35,5 tysiąca razy! 

 

Uczestnik 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Małgorzata Telega

 

 

Pobierz aplikację i razem z nami odliczaj dni, godziny, minuty, a nawet sekundy do Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

 

POKAŻ PODOBNE
2023-11-28 16:46:00

Ostatni dzwonek: oddaj swój głos na Pol'and'Rock Festival!

Najwyższy czas wziąć udział w głosowaniu i wesprzeć Pol'and'Rock Festival w walce o nagrodę European Festival Awards w kategorii „Best Major Festival". Pamiętajcie, że głosowanie trwa tylko do końca miesiąca!

2023-11-06 09:57:32

Klipy podwyższonej jakości – oglądaj w 4K!

Czy jesteście gotowi, by doświadczyć Pol'and'Rock Festival jak nigdy dotąd? Przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla każdego fana muzyki i atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Na kanale KręciołaTV uruchomiliśmy specjalną playlistę „Klipy 4K”, która przeniesie Was znowu na festiwalowe pole!

2023-11-02 15:33:54

European Festival Awards - zagłosuj na Pol'and'Rock!

Pol'and'Rock Festival walczy o wygraną European Festival Awards, w kategorii Best Major Festival! Plebiscyt właśnie wystartował. Czas oddać głos na Najpiękniejszy Festiwal Świata!

ZOBACZ TEŻ