Aktualności

Czym jest dla Was Pol'and'Rock Festival?

2023-09-12 15:40:00

„To jest mój kawałek ziemi, o który będę dbał i który będę szanował. To jest mój dom, w którym panuje miłość, tolerancja, braterstwo i przyjaźń. Tak mi dopomóż Rock'n'Roll!" — tak brzmią słowa uroczystej przysięgi, którą od wielu lat składają uczestnicy Najpiękniejszego Festiwalu Świata na jego oficjalnym otwarciu! Słowa, które dla przeciętnego człowieka są tylko zbitką nic nieznaczących wyrażeń, dla naszych Festiwalowiczów są czymś więcej - to znak, że kolejny raz udało nam się być wszystkim razem w tym najważniejszym miejscu! Miejscu, które wielu z Was nazywa domem.

 

Pol'and'Rock Festival 2023, fot. Lucyna Lewandowska

 

O tym, że Pol'and'Rock Festival (kiedyś Przystanek Woodstock) jest miejscem wyjątkowym, doskonale wiemy. Jest to możliwe właśnie dzięki Wam - ludziom, którzy tworzą ten niepowtarzalny klimat. Zadaliśmy Wam pytanie o to, czym dla Was jest Najpiękniejszy Festiwal Świata... Sprawdźcie sami:

Pol'and'Rock Festival to czas miłości, przyjaźni, tolerancji, uprzejmości, wolności, muzyki i pozytywnej energii. To niesamowici ludzie, którzy napawają mnie optymizmem i pozwalają naładować akumulatory. To spełnienie marzeń o idealnym świecie. (Ania)

 

Pol'and'Rock Festival 2021, fot. Lucyna Lewandowska

 

Najbardziej niesamowitym miejscem na całym świecie! Jadę tam, by odpocząć od szarości, doładować akumulatorki na cały rok, spotkać tych wyjątkowych ludzi, pobyć pod jednym niebem z najbardziej wspaniałymi istotami! Ten festiwal jest dla mnie czymś, na co czekam cały rok! Czymś, co planuję, czymś, co pozwala mi przetrwać. (Kamila)

Pol'and'Rock Festival 2023, fot. Paweł Krupka 

 

Chwilą i doświadczeniem, na które czekam cały rok. Miejscem spotkań, radości i wzruszeń. Najpiękniejszym kolorowym i życzliwym miejscem na Ziemi. Zastrzykiem pozytywnej energii na kolejne miesiące. Centrum najlepszej muzyki. I tak mógłbym bez końca… Dziękujemy Wam za wszystko Pol'and'Rock Festival! (Dominik)

 

 Przystanek Woodstock 2015, fot. Arek Drygas

 

Cudownym miejscem, w którym czuję się świetnie. To jest mój dom, gdzie są wspaniali ludzie, to jest mój kawałek ziemi i kocham do niego wracać! Chciałabym, żeby świat tak wyglądał na co dzień. (Agata)

 

Przystanek Woodstock 2015, fot. Basia Lutzner

 

Szczerze, z ręką na sercu: domem, ukojeniem duszy, terapią. Ładowaniem pozytywną energią. Czuję spokój, wyciszenie i wewnętrzną radość. Widzę świat w pozytywnych barwach i już się nie mogę doczekać kolejnego Pol'and'Rock. (Katarzyna)

 

Pol'and'Rock Festival 2023, fot. Michał Kwaśniewski 

 

Jestem totalnym introwertykiem, od wielu lat nie uczestniczę w imprezach masowych, przestałam chodzić na koncerty, gdzie nie mam pewności, że wokół mnie będzie przestrzeń. Pol'and'Rock jest jedynym miejscem, gdzie włącza się moje ukryte, ekstrawertyczne wcielenie! Kocham to miejsce właśnie za cudownych ludzi! Tylko tu, w tym miejscu, czuję dumę, że jestem Polką. Widząc te uśmiechy i pozytywną energię wiem, że w naszym kraju jeszcze będzie pięknie! Pol'and'Rock Festival to wizytówka naszej polskości. Tacy właśnie jesteśmy - kolorowi, różni, ale równy jeden z drugim! Tolerancyjni, pozbawieni pychy! To jedyny moment w roku, kiedy ładuję swoje baterie, poznając ciekawych ludzi, których zapewne nie poznałabym nigdzie indziej. Kocham Jurka, jego misję, to jak bardzo się poświęca dla wyższej sprawy! (Ewel)

 

 Pol'and'Rock Festival 2023, fot. Aleksandra Kluszczyńska

 

Pol'and'Rock Festival to dla mnie oaza przyjaźni i tolerancji, do której zmierzam przez cały rok, pokonując pustynię nietolerancji, agresji, głupoty i absurdu. (Marek)

 Pol'and'Rock Festival 2021, fot.  Marcin Michoń

 

Odskocznią od rzeczywistości. Miło jest, gdy każdy do każdego się uśmiecha, gdzie ludzie nie warczą na siebie, gdzie muzyka łączy pokolenia. Szkoda, że to tylko kilka dni. (Robert)

 

Pol'and'Rock Festival 2023, fot. Paweł Krupka

 

Moim krajem pełnym ideałów, wartości, bezwarunkowej dobroci, tolerancji, przyjaźni, serdeczności i życzliwości. Krajem bezpiecznym i przyjaznym, pełnym barw. Miejscem dla wszystkich ludzi niezależnie od wieku, wiary, wartości, przekonań, orientacji, koloru skóry. Ojczyzna, której życzyłabym sobie dla siebie, swoich córek, swojej rodziny i przyjaciół. Normalnością w nienormalnych czasach, w nienormalnej szarej rzeczywistości. (Joanna)

 Pol'and'Rock Festival 2023, fot.Paweł Krupka

 

Gdybym miał powiedzieć, co cenię w tym festiwalu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy leżałem w pogo, kiedy byłem sam, i co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania na koncertach wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy jedziemy na taką imprezę, nawet na jeden dzień, bywa, że człowiek się nie odnajduje za pierwszym razem. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ pojechałem ze wspaniałą ekipą i dziękuję im! Pol'and'Rock Festival to: śpiew, taniec, miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo: ale skąd masz tyle siły na to, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste! To umiłowanie sobie Pol'and'Rocka. To właśnie ono sprawia, że pojechałem w tym roku, a za rok - kto wie? Dlaczego by nie! (Mikołaj)

 

Klimat Najpiękniejszego Festiwalu Świata możecie tworzyć i wspominać przez cały rok! Gorąco zachęcamy do głosowania na Wasze ulubione piosenki! Stwórzmy razem Festiwalową Listę Przebojów - pomóżcie nam wybrać Festiwalowy Utwór Wszech Czasów! Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie internetowej!

POKAŻ PODOBNE
2023-07-14 15:25:00

Nowość w SiemaShopie! Winylowe wydanie koncertu Sztywnego Pala Azji

Dołącz do szeregów miłośników rocka i kolekcjonerów muzycznych perełek! Z radością przedstawiamy winylowe wydanie koncertu Sztywnego Pala Azji, który zarejestrowany został na 28. Pol’and’Rock Festival.

2023-07-10 12:00:00

Najpiękniejszy ODLOT Świata – trzecia edycja Kreatywnego Biegu!

Kolejny raz mamy przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w Kreatywnym Biegu ODLOT! Impreza jednocząca kreatywne umysły i pasjonatów lotnictwa powraca!

2023-07-24 18:00:00

Czy masz już festiwalową aplikację?

Nie ma przygotowań do festiwalu bez festiwalowej aplikacji! Odliczajcie czas do Pol'and'Rock Festival razem z nami i bądźcie na bieżąco!

ZOBACZ TEŻ