Aktualności

Dawka dobrej muzyki na dobry początek tygodnia

2020-03-17 11:00:00

 

 

Zgodnie z Waszymi prośbami przygotowaliśmy więcej festiwalowej muzyki! Przedstawiamy listę koncertów Najpiękniejszego Festiwalu Świata, których możecie słuchać z portali streamingowych. Zapraszamy Was do muzycznego wehikułu czasu.

 

 

Przypomnijmy sobie rok 2013, kiedy na Dużą Scenę wkroczył zespół Kabanos! To były rockowe juwenalia- szalone hałasowanie, piekielnie mądre teksty, prawdziwa moc dobrej muzyki.

 

 

fot. Artur Rawicz

 

 

Rok później na tej samej scenie wystąpił zwycięzca Złotego Bączka Tabu, który zarażał nas swoją niesamowitą energią. Gorące reggae, mocna sekcja dęta i charyzma sceniczna to cały Tabu!

 

 

fot. Przemek Zimoch

 

 

Wszyscy bardzo oczekiwaliśmy tego zespołu, podczas 20. Przystanku Woodstock wystąpił zespół Coma! Styl, nowoczesne brzmienie i unikatowe doznania. Musicie tego posłuchać!

 

 

fot. Przemek Zimoch

 

 

 Posłuchajcie również jeden z najpiękniejszych koncertów w historii festiwalu- Budka Suflera, to był kosmos. Zespół legendarny, każde pokolenie zna ich piosenki i chętnie śpiewa, wróćmy na chwilę do tych wspaniałych chwil.

 

 

fot. Darek Dylski

 

 

W 2016 roku kiedy pojawił się GrubSon, wiedzieliśmy, że będzie ogień! Hip-hopowe brzmienie zostało świetnie przyjęte przez festiwalową publiczność. Pod Dużą Sceną zrobiliśmy hałas!

 

 

fot. Bartek Muracki

 

 

W 2017 na Scenie Przystanku Woodstock wystąpił zespół Wilki! Wilki obchodzili wtedy 25-lecie wydania debiutanckiego albumu. Letnia trasa koncertowa obfitowała w niespodzianki i wyjątkowe wydarzenia, było absolutnie wyjątkowo!

 

fot. Piotr Barbachowski

 

 

◾ Nocny Kochanek  w 2017 zagrał naprawdę fantastyczny koncert, całkowicie zaśpiewany z publicznością. Widok skaczącego tłumu ludzi w jednym rytmie - to było coś!

 

fot. Damian Mekal

 

 

 Rok później, podczas 24. Pol'and'Rock Festival Nocny Kochanek powtórzył swój sukces z roku poprzedniego i zrobił prawdziwe show! Było z przymrużeniem oka, ostro i bardzo pozytywnie!

 

 

fot. Damian Mekal

 

 

◾ LAO CHE  to bez dwóch zdań legenda Przystanku Woodstock! Podczas koncertu usłyszeliśmy utwory z płyty "Dzieciom", oraz "Wiedza o społeczeństwie". Zespół sięga do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych jednak podanych w charakterystyczny dla twórczości zespołu przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych. Posłuchajcie sami!

 

 

 

 

Muzycy Dubioza kolektiv  nie liczą się z konwenansami! W duchu iście bałkańskiej tradycji, muzycy sięgnęli po inspiracje z najróżniejszych gatunków muzycznych, przeplatając lokalne smaczki z muzyką pochodzącą z całego świata, taką jak ska, punk, reggae, elektronika i hip-hop. To połączenie stworzyło świetną atmosferę ich występu podczas Po'and'Rock Festival!

 

 

fot. Anna Migda

 

 

Wróćmy na chwilę do pełnego pozytywnych wibracji i głębokich dźwięków występu Kwiatu Jabłoni, który gościł na Małej Scenie 25. Pol'and'Rock Festival! Ten wspaniały duet wprowadza nas w swój magiczny świat pięknych melodii.

 

 

 

 

Jeśli brakuje Ci energii, ten koncert naładuje każdego pozytywną energią. Zeszłoroczny, fantastycznego koncert Łydki Grubasa zebrał ogromne tłumy pod Dużą Sceną i wszyscy śpiewaliśmy ich humorystyczne teksty.

 

 

fot. Damian Mekal

 

 

◾ Agnieszka Chylińska stworzyła swoją własną aurę festiwalu i dostarczyła nam dużo muzycznych wrażeń. To był koncert, który jeszcze długo utkwi nam w pamięci. Swój jubileusz 25-lecia świętowała wspólnie z nami, było bosko!

 

fot. Dariusz Breś

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-05-09 10:35:00

Piąte notowanie Plebiscytu Złotego Bączka

Przedstawiamy Wam piąte notowanie tegorocznego Plebiscytu Złotego Bączka, będące jednocześnie pierwszym notowaniem drugiego etapu. Jak układają się głosy pomiędzy 16 zespołami? Któremu z nich dacie szansę ponownego wystąpienia na Najpiękniejszym Festiwalu Świata?

2022-05-02 21:25:00

Brytyjski punk na Pol'and'Rock Festival

The Exploited to absolutne legendy klasycznej, wywodzącej się z Wielkiej Brytanii sceny punkowej. Czy punkowcy ze Szkocji po raz kolejny udowodnią, że punk jest wciąż żywy - i ma się dobrze?

2022-05-16 21:15:00

Oj będzie głośno! STAKE dołącza do line-upu

Pochodzą z Belgii i grają bardzo głośno. Jak ich muzyka poniesie się na Najpiękniejszym Festiwalu Świata? Będziecie mieli okazję przekonać się już tego lata. STAKE dołączają do line-upu 28. Pol'and'Rock Festival.

ZOBACZ TEŻ