Aktualności

Discord oficjalnym komunikatorem 26 Pol'and'Rock Festival

2020-07-08 18:46:19

Wszystkie działania przenosimy do online, dlatego naszym polem, gdzie zawsze się spotykamy, rozmawiamy, przybijamy piątki, został Discord. To miejsce pełne pozytywnej festiwalowej mocy, dlatego zapraszamy Was do dołączenia na naszego komunikatora, gdzie będziemy z Wami w kontakcie i porozmawiamy na wiele różnych tematów.

 

★Dołącz do naszego serwera Discord★

 

Wszystkie domówki zostaną przeniesione do komunikatora, który zostanie udostępniony, dzięki Mastercard. To narzędzie pomoże Wam poczuć prawdziwy klimat festiwalu, będziecie mogli porozmawiać, pochwalić się swoimi aktywnościami. Kanał Pol'and'Rock Festival wspierany przez Mastercard będzie głównym centrum informacji.

 

 

fot. Marcin Michoń 

 

Najważniejsze informacje na temat 26 Pol'and'Rock Festival przeczytasz na czacie z ogłoszeniami, mamy również przestrzeń dla pytań od Was, gdzie nasz zespół będzie odpowiadał na najbardziej nurtujące Was zagadnienia związane z festiwalem. Zanim zaczniesz dyskusję, w wątku netykieta znajdziesz najważniejsze 10 zasad, jakie będą obowiązywały w tej przestrzeni.

 

 fot. Marcin Michoń

 

 

Specjalnie z okazji Najpiękniejszej Domówki Świata przygotowaliśmy festiwalowe emoji, które możecie odnaleźć w sekcji zaraz pod podstawowymi emotkami, jakie oferuje Discord. Mamy nadzieję, że dzięki temu przyjemniej będzie Wam się rozmawiało i dzieliło Waszymi relacjami z Najpiękniejszych Domówek Świata.

 

 

 

 

Mamy trzy rodzaje komunikacji - możesz dołączyć do wątków, gdzie będziemy rozmawiać na wideo, głosowo lub na czacie. Stworzyliśmy ponad 30 wątków na różne festiwalowe tematy tj.: Duża Scena - tutaj dyskutujemy o tym, co na żywo dzieje się na Dużej Scenie! Pytania ASP - tutaj zadajemy pytania gościom ASP Pol'and'Rock Wspomnienia - tutaj wrzucamy swoje wspomnienia z poprzednich festiwali. Zdjęcia, zabawne i wzruszające historie - podzielmy się swoimi przeżyciami! Strefa Mastercard - tutaj ekipa z Mastercard czeka na Was z konkursami i niespodziankami.

Kolejnym ważnym wątkiem jest Zróbmy Coś Razem - tutaj umawiamy się na wspólne gotowanie, malowanie flag, sadzenie kwiatów i zarażamy innych swoimi pasjami, hobby, podrzucamy pomysły na ciekawe sposoby spędzenia czasu w domu. Opisy kanałów i ich celów znajdziecie u samej ich góry, klikając w prawym górnym rogu obok ich nazwy!

 

 

fot. Igor Kohutnicki

 

 

Już teraz możecie dołączyć do naszego komunikatora i rozmawiać z nami! Jest to miejsce, gdzie będziemy poznawać nowych ludzi, dzielić się wrażeniami, wspominać i rozmawiać na festiwalowe tematy.

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-12-14 16:26:51

Limp Bizkit na Pol'and'Rock 2021!

Kapela, która zdefiniowała cały gatunek muzyczny i stała się głosem pokolenia wyrażając frustrację, gniew i rozczarowanie młodych ludzi. Zdobywcy trzech nominacji do nagród Grammy, czyli kapela Limp Bizkit zagra na Dużej Scenie festiwalu Pol'and'Rock w 2021 roku.

2020-12-31 15:27:48

Nasz 2020 - muzyczne podsumowanie roku

Rok 2020 był - jak wiemy wszyscy - czasem wyzwań i rodzącej się w obliczu światowej katastrofy rokiem solidarności i wzajemnej pomocy. Branży muzycznej 2020 rok przyniósł zmagania z brakiem koncertów, odwołane festiwale, i ciszę na rynku muzyki live. Jaki był rok 2020 dla nas?

2021-01-11 16:00:22

Bezkompromisowy francuski punk na Pol'and'Rock Festival

Z ogromną radością potwierdzamy występ francuskiej punkowej kapeli Tagada Jones na tegorocznym Pol'and'Rock Festival. Na Dużej Scenie pojawi się zespół, który ma na koncie ponad 25 lat bezkompromisowego, hardcorowego grania. Tagada Jones zagrali ponad 1950 koncertów w 32 państwach oraz wydali 10 doskonale przyjętych przez publikę albumów studyjnych.

ZOBACZ TEŻ