Aktualności

Discord oficjalnym komunikatorem 26 Pol'and'Rock Festival

2020-07-08 18:46:19

Wszystkie działania przenosimy do online, dlatego naszym polem, gdzie zawsze się spotykamy, rozmawiamy, przybijamy piątki, został Discord. To miejsce pełne pozytywnej festiwalowej mocy, dlatego zapraszamy Was do dołączenia na naszego komunikatora, gdzie będziemy z Wami w kontakcie i porozmawiamy na wiele różnych tematów.

 

★Dołącz do naszego serwera Discord★

 

Wszystkie domówki zostaną przeniesione do komunikatora, który zostanie udostępniony, dzięki Mastercard. To narzędzie pomoże Wam poczuć prawdziwy klimat festiwalu, będziecie mogli porozmawiać, pochwalić się swoimi aktywnościami. Kanał Pol'and'Rock Festival wspierany przez Mastercard będzie głównym centrum informacji.

 

 

fot. Marcin Michoń 

 

Najważniejsze informacje na temat 26 Pol'and'Rock Festival przeczytasz na czacie z ogłoszeniami, mamy również przestrzeń dla pytań od Was, gdzie nasz zespół będzie odpowiadał na najbardziej nurtujące Was zagadnienia związane z festiwalem. Zanim zaczniesz dyskusję, w wątku netykieta znajdziesz najważniejsze 10 zasad, jakie będą obowiązywały w tej przestrzeni.

 

 fot. Marcin Michoń

 

 

Specjalnie z okazji Najpiękniejszej Domówki Świata przygotowaliśmy festiwalowe emoji, które możecie odnaleźć w sekcji zaraz pod podstawowymi emotkami, jakie oferuje Discord. Mamy nadzieję, że dzięki temu przyjemniej będzie Wam się rozmawiało i dzieliło Waszymi relacjami z Najpiękniejszych Domówek Świata.

 

 

 

 

Mamy trzy rodzaje komunikacji - możesz dołączyć do wątków, gdzie będziemy rozmawiać na wideo, głosowo lub na czacie. Stworzyliśmy ponad 30 wątków na różne festiwalowe tematy tj.: Duża Scena - tutaj dyskutujemy o tym, co na żywo dzieje się na Dużej Scenie! Pytania ASP - tutaj zadajemy pytania gościom ASP Pol'and'Rock Wspomnienia - tutaj wrzucamy swoje wspomnienia z poprzednich festiwali. Zdjęcia, zabawne i wzruszające historie - podzielmy się swoimi przeżyciami! Strefa Mastercard - tutaj ekipa z Mastercard czeka na Was z konkursami i niespodziankami.

Kolejnym ważnym wątkiem jest Zróbmy Coś Razem - tutaj umawiamy się na wspólne gotowanie, malowanie flag, sadzenie kwiatów i zarażamy innych swoimi pasjami, hobby, podrzucamy pomysły na ciekawe sposoby spędzenia czasu w domu. Opisy kanałów i ich celów znajdziecie u samej ich góry, klikając w prawym górnym rogu obok ich nazwy!

 

 

fot. Igor Kohutnicki

 

 

Już teraz możecie dołączyć do naszego komunikatora i rozmawiać z nami! Jest to miejsce, gdzie będziemy poznawać nowych ludzi, dzielić się wrażeniami, wspominać i rozmawiać na festiwalowe tematy.

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-05-25 14:30:06

Ewa Ewart z wizytą na Pol'and'Rock Festival

Jedna z najbardziej cenionych autorek dokumentów zagości na Akademii Sztuk Przepięknych w ramach 26. Pol’and’Rock Festival. Spotkanie odbędzię się 30 lipca i podobnie jak cały festiwal będzie dostępne online.

2020-06-10 17:15:00

12 powodów radości z Festiwalu ONLINE

26. Pol'and'Rock Festival to blisko 70 godzin transmisji ONLINE. Przygotowania idą pełną parą. Jesteś rozczarowany, że nie spotkamy się w tym roku w Kostrzynie nad Odrą? Im więcej pomysłów domykamy, tym więcej mamy wniosków co fajnego jest w tym, że festiwal odbędzie się ONLINE. Zobacz 12 powodów radości z #polandrock2020 ONLINE:

2020-06-08 14:59:20

Zostań twarzą Najpiękniejszej Domówki Świata

Zgłoś się do nas i nakręć razem z nami wyjątkowy spot promujący 26. Pol'and'Rock Festival ONLINE, czyli Najpiękniejszą Domówkę Świata!

ZOBACZ TEŻ
nota prawna