Aktualności

Dlaczego przyjeżdżacie na Najpiękniejszy Festiwal Świata?

2019-06-27 17:20:00

 

Co sprawia, że co roku tak wiele osób decyduje się na uczestniczenie w Festiwalu Pol'and'Rock? Zobacz 5 najczęściej wymienianych powodów.

 

1. Panuje tu wyjątkowa atmosfera - trudno się z tym nie zgodzić! Kto był ten wie - nie ma drugiego takiego miejsca na świecie. Wzajemny szacunek i chęć wspólnej zabawy sprawiają, że każdy znajdzie tu miejsce dla siebie i z łatwością poczuje magię tego miejsca! 

 

 

 

2. Spędzanie czasu ze znajomymi - na nasz festiwal przyjeżdżacie parami, trójkami lub większymi grupami. Z kumplem z dzieciństwa, koleżanką z pracy, chłopakiem, żoną, ojcem i córką. Wspólne zwiedzanie terenu imprezy i uczestniczenie w koncertach, warsztatach, spotkaniach to idealny sposób na wspólną zabawę!

 

 

 

3. Koncerty gwiazd - co roku na festiwalu pojawiają się zespoły światowej sławy, legendy, ale także mniej popularni artyści, którzy mają nadzieję zyskać Wasze uznanie. Niezależnie od tego kto gra zawsze może liczyć na najpiękniejszą publiczność świata, jaką jesteście Wy.

 

 

 

4. Muzyka - z roku na rok staramy się, aby na festiwalu pojawiały się coraz to nowe gatunki muzyczne i coraz bardziej różnorodne projekty. Pol'and'Rock to wyjątkowy festiwal, pozostający wierny idei, że muzyka jest dobra na wszystko.

 

fot. Bartek Muracki

 

 

5. Coroczna tradycja - wielu z Was nie wyobraża sobie wakacji bez pobytu na festiwalu, my zresztą też nie! W zeszłym roku  w badaniach przeprowadzonych po Festiwalu Pol'and'Rock aż 25% uczestników zadeklarowało, że na festiwalu było 6 lub więcej razy!

 

fot. Anna Migda

 Zestawienie przygotowaliśmy na podstawie badań przeprowadzonych wspólnie z grupą IQS po zeszłorocznym festiwalu.

 

 

(Celka)

POKAŻ PODOBNE
2019-05-20 12:08:36

Zobacz, kto wystąpi na Scenie Viva Kultura w czwartek

Znamy już zespoły, które wystąpią na Scenie Viva Kultura w Pokojowej Wiosce Kryszny w czwartek, 1 sierpnia. Sprawdź, kto zagra drugiego dnia koncertów na tej scenie!

2019-05-13 21:21:28

Agnieszka Chylińska na jubileuszowej edycji festiwalu

Kontrowersyjna i szczera... aż do bólu. Agnieszka Chylińska - niegdyś twarz O.N.A., artystka od kilku lat z powodzeniem realizująca się w karierze solowej, zagra dla publiczności Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

2019-05-27 16:48:49

Złoty Bączek 2019 – notowanie 11

Trwa II etap Plebiscytu Złotego Bączka. Głosowanie będzie aktywne jeszcze tylko niecały miesiąc. Zobacz, jak wygląda jedenaste notowanie.

ZOBACZ TEŻ