Aktualności

Dlaczego przyjeżdżacie na Najpiękniejszy Festiwal Świata?

2019-06-27 17:20:00

 

Co sprawia, że co roku tak wiele osób decyduje się na uczestniczenie w Festiwalu Pol'and'Rock? Zobacz 5 najczęściej wymienianych powodów.

 

1. Panuje tu wyjątkowa atmosfera - trudno się z tym nie zgodzić! Kto był ten wie - nie ma drugiego takiego miejsca na świecie. Wzajemny szacunek i chęć wspólnej zabawy sprawiają, że każdy znajdzie tu miejsce dla siebie i z łatwością poczuje magię tego miejsca! 

 

 

 

2. Spędzanie czasu ze znajomymi - na nasz festiwal przyjeżdżacie parami, trójkami lub większymi grupami. Z kumplem z dzieciństwa, koleżanką z pracy, chłopakiem, żoną, ojcem i córką. Wspólne zwiedzanie terenu imprezy i uczestniczenie w koncertach, warsztatach, spotkaniach to idealny sposób na wspólną zabawę!

 

 

 

3. Koncerty gwiazd - co roku na festiwalu pojawiają się zespoły światowej sławy, legendy, ale także mniej popularni artyści, którzy mają nadzieję zyskać Wasze uznanie. Niezależnie od tego kto gra zawsze może liczyć na najpiękniejszą publiczność świata, jaką jesteście Wy.

 

 

 

4. Muzyka - z roku na rok staramy się, aby na festiwalu pojawiały się coraz to nowe gatunki muzyczne i coraz bardziej różnorodne projekty. Pol'and'Rock to wyjątkowy festiwal, pozostający wierny idei, że muzyka jest dobra na wszystko.

 

fot. Bartek Muracki

 

 

5. Coroczna tradycja - wielu z Was nie wyobraża sobie wakacji bez pobytu na festiwalu, my zresztą też nie! W zeszłym roku  w badaniach przeprowadzonych po Festiwalu Pol'and'Rock aż 25% uczestników zadeklarowało, że na festiwalu było 6 lub więcej razy!

 

fot. Anna Migda

 Zestawienie przygotowaliśmy na podstawie badań przeprowadzonych wspólnie z grupą IQS po zeszłorocznym festiwalu.

 

 

(Celka)

POKAŻ PODOBNE
2019-07-29 14:06:52

Ostatni dzwonek na pakowanie!

Festiwal startuje już za 3 dni, to ostatni dzwonek, by zebrać wszystkie i tylko najpotrzebniejsze rzeczy. W takim razie, co wziąć, by się nie przedźwigać, ale by też niczego nie zabrakło?

2019-08-03 16:00:00

Jedź bezpiecznie - Sprawdź Promile na Pol'and'Rock Festival

Rok temu około 60 tys. festiwalowiczów skorzystało z możliwości sprawdzenia trzeźwości. Sprawdź i Ty! Bądź pewny, że jesteś gotowy do drogi!

2019-07-28 13:55:00

Jakie wyjątkowe, jubileuszowe koncerty czekają nas w tym roku?

To, że line-up tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival jest wyjątkowy, jest jasne już od ogłoszenia pierwszych artystów, ale czy wiedzieliście, że część występów to koncerty jubileuszowe? Zobacz, kto i co będzie świętował!

ZOBACZ TEŻ