Aktualności

Domowe Melodie zaczarowały publiczność!

2017-08-06 02:16:11

Kiedyś występowali we własnej wannie, dzisiaj zagrali na Dużej Scenie Przystanku Woodstock dla najpiękniejszej publiczności. Reprezentują wrażliwość, osobowość, muzyczną odpowiedzialność za wszystko co tworzą – każdy moment swojej twórczości.

Koncerty zespołu Domowe Melodie nie tylko zapadają w pamięć, ale i na stałe zapisują się w serca publiczności. Zespół na scenę oprócz instrumentów zabiera też niepowtarzalną atmosferę i przenosi widzów w świat magii. Grają pięknie. Mistrzowsko łączą ze sobą delikatność, nastrojowość i radosne brzmienie. Zabierają w odległą podróż do swiata wspomnień i beztroskich marzeń. Dzisiaj ich koncert pozostanie w nas na zawsze.

Byliśmy dzisiaj świadkami multinstrumentalności, zabawy słowem. Usłyszeliśmy wspaniałe dźwięki wydobywane z kontrabasu, pianina, melodyki. Ich muzyki nie da się określić jednym słowem...

Podczas koncertu pięknie zagrały też światła, które dopełniły występ zespołu.

Zespół wykonał doskonałe nam znane utwory, m.in.: „Buła”, Grażka”, „Techno”, „Zbyszek”

Publiczność przepięknie zareagowała na występ trio artystów.  Przyjęli zespół z otwartymi sercami i oddali się w pełni muzyce. Byli z artystami od początku do samego końca.

(Syla)

 

 

fot. Dominika Rutkowska

 

fot. Dawid Ilnicki

 

fot. Bartek Muracki

 

fot. Szymon Aksienionek

 

fot. Szymon Aksienionek

 

fot. Damian Mekal

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2018-01-31 15:45:43

Czekamy do poniedziałku na Wasze płyty!

Już tylko do poniedziałku możecie wysłać do nas płytę i zgłosić się na Eliminacje do 24. Przystanku Woodstock! Czas przyjmowania zgłoszeń upływa 5 lutego 2018 (liczy się data stempla pocztowego).

2018-03-12 14:46:16

Gojira kolejną gwiazdą festiwalu Pol'and'Rock!

Grali obok takich legend jak Slayer, Metallica czy Mastodo. Już w sierpniu wystąpią w Kostrzynie nad Odrą! Francuski, hevy metalowy zespół Gojira kolejną gwiazdą Dużej Sceny festiwalu Pol'and'Rock!

2018-03-07 12:26:50

Złoty Bączek 2018 - notowanie 12

Przed Wami kolejne notowanie Złotego Bączka - nagrody którą Wy, jako publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata przyznajecie swoim ulubionym wykonawcom. Czy w rankingu pojawiły się zmiany? Przekonajcie się sami!

ZOBACZ TEŻ
nota prawna
nota prawna
nota prawna