Aktualności

Dotknij technologii na Strefie Allegro!

2018-07-16 20:00:00

 

Pomarańczowa strefa co roku przyciąga tłumy festiwalowiczów. Nigdy nie wiadomo, co zastaniemy za bramą. Na każdy festiwal Allegro przygotowuje dla uczestników coś nowego. Nie martwcie się jednak - nie zabraknie kultowego już wielkiego koła, które góruje nad polem. Ale poza tym w festiwalowej ofercie znajdzie się wiele nowych rozrywek, które mają wypełnić czas pomiędzy koncertami. W tym roku Allegro zaprasza do strefy Dotknij Technologii!

 

Dronowisko

Dla tych, którzy chcą dotknąć technologii, bawiąc się przy tym w najlepsze przygotowano przestrzeń lotów, w której można wznieść się “w powietrze”. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, festiwalowicze wcielą się w rolę pilota dronów, wywijając skrzydłami i kręcąc ósemki.

 

 

90 stopni radości

Zabierz znajomych do Strefy Allegro i utrwal szeroką perspektywę festiwalowej radości. 10 aparatów na raz uwieczni tę wyjątkową chwilę.  Z wykonanych zdjęć powstaje gif 3D, który jednym kliknięciem możesz opublikować w swoich kanałach społecznościowych.

 

Kręć wirtualne kilometry

Fundacja Allegro All for Planet jest organizatorem największej rowerowej rywalizacji w Polsce, Kręć Kilometry po technologię. Dlatego na strefie Allegro nie może zabraknąć “dwóch kółek”. Na specjalnie przygotowanych  stanowiskach czekają na Ciebie nieznane dotąd doświadczenia rowerowe - VRowe!

 

 

ElektroTor

Monocykle, elektryczne hulajnogi, magiczne deskorolki i wiele innych. Wszystko to w jednym miejscu, na festiwalowym torze testów, stworzonym z myślą o entuzjastach najnowszych technologii, którzy chcą spróbować czegoś cool.


 
Auto jak malowane

Szalony duet - Szymon Chwalisz i Filip Chajzer zmalują auto na dobry cel! Wpadnij do Strefy Allegro, żeby wspólnie pomalować jedynego w swoim rodzaju, festiwalowego Golfa. To będzie show!

 


AlleGrawer

Wyjątkowa pamiątka z festiwalu. Na Strefie Allegro laserem spersonalizują  Twój telefon i wygraweruj na nim designerską grafikę z Pol’andRocka.


 
Strefa Gadżetów
Tutaj odbierzesz pomarańczowe pamiątki z Twojej wizyty w strefie Allegro.

 


Strefa Wysokich Lotów

Legenda Woodstocka teraz debiutuje na Pol’and’Rocku! Wielkie koło wzniesie Cię na 36 metrów. Zapewniamy, że warto, Najpiękniejszy Festiwal Świata z góry jest jeszcze piękniejszy!
Wstęp na Wielkie Koło jest bezpłatny dla każdego festiwalowicza, który zdobędzie bransoletkę za nagranie gifa w strefie „90 stopni radości" i opublikowanie go na swoim profilu na Facebooku z #allegro.

 


 
Strefa Chillout
Jeśli szukasz chwili odpoczynku, to wpadaj na Chillout. Miejsce na drzemkę, relaks i naładowanie baterii (dosłownie i w przenośni!). W tym roku strefę Chillout możesz odwiedzić również wieczorem – w planach nocne oglądanie koncertów!

 


 

Mobilne Allegro i koszulka zaprojektowana przez Jurka Owsiaka
W zeszłym roku koszulki rozchodziły się jak świeże bułeczki, dlatego w tym roku również możesz je kupić! Na koszulce nie może być inaczej - odjechany wzór zaprojektowany przez Jurka Owsiaka. Dla fanów old’schoolu, w sprzedaży znajdą się też limitowane koszulki z ostatniego Woodstocku. Koszulki będą dostępne za pośrednictwem aplikacji mobilnej Allegro w czasie trwania festiwalu. Zakup koszulki = wejście na młyn bez kolejki.

 

AllegroBus
W tym roku ponownie zapewniamy bezpłatny transport na teren festiwalu. Codziennie pomiędzy kostrzyńskim dworcem PKP a festiwalowym polem kursować będą specjalne pomarańczowe autobusy. Aby dostać się na ich pokład wystarczy zrobić sobie zdjęcie na tle busa i opublikować je na swoim profilu na Facebooku z #allegropl.

 

 

Filip Chajzer, Szymon Chwalisz i wiele innych ciekawych osób czekają na Was w Strefie Allegro!

Więcej informacji o Strefie Allegro na festiwalu Pol’and’Rock na stronie: https://polandrock.allegro.pl/  

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ