Aktualności

Dowiedz się, jak samodzielnie stworzyć kosmetyki

2017-06-25 22:16:58

 

Martyna i Szymon, czyli Naturalnie Naturalni, autorzy bloga http://naturalnienaturalni.pl zapraszają do swojego namiotu na Akademii Sztuk Przepięknych. Od lat pasjonują się zdrowym stylem życia i dążeniem do samowystarczalności, oczywiście bez popadania w skrajności. Pragną zarażać ludzi swoim pozytywnym podejściem do życia oraz pasją, jaką jest samodzielnie tworzenie kosmetyków, kremów, środków czystości oraz mydła, a także kiszenie wszystkiego co możliwe, octowanie na całego oraz domowe naturalne probiotyki i lecznicze mikstury. Podpowiedzą Ci, jak zacząć małymi krokami, tworzyć naturalny zdrowy dom, otoczenie i żyć w zgodzie z naturą. 

 

(Naturalnie Naturalni) 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-06-20 21:20:00

Marcin Dorociński na ASP!

Despero z "Pitbulla", Tadeusz z "Róży", pułkownik Kukliński z "Jacka Stronga" czy Falski z "Rewersu"- to tylko wybrane role Marcina Dorocińskiego. Zaliczany do ścisłej czołówki aktor zagości na 28. Pol'and'Rock Festival, spotykając się z publicznością Akademii Sztuk Przepięknych.

2022-06-07 11:00:00

"Johnny" - wspomnienie księdza Jana Kaczkowskiego na Pol'and'Rock Festival

Uczestnicy najbliższej edycji Pol'and'Rock Festival będą mieć okazję uczestniczenia w spotkaniu z twórcami filmu o charyzmatycznym duchownym.

2022-06-03 14:45:22

Ostatni dzień zgłoszeń do strefy NGO!

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe do współtworzenia z nami Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Jeszcze tylko dzisiaj do końca dnia NGO mogą zgłosić chęć zorganizowania na 28. Pol'and'Rock Festival warsztatów i zajęć dla festiwalowiczów.

ZOBACZ TEŻ