Aktualności

Dowiedz się, jak samodzielnie stworzyć kosmetyki

2017-06-25 22:16:58

 

Martyna i Szymon, czyli Naturalnie Naturalni, autorzy bloga http://naturalnienaturalni.pl zapraszają do swojego namiotu na Akademii Sztuk Przepięknych. Od lat pasjonują się zdrowym stylem życia i dążeniem do samowystarczalności, oczywiście bez popadania w skrajności. Pragną zarażać ludzi swoim pozytywnym podejściem do życia oraz pasją, jaką jest samodzielnie tworzenie kosmetyków, kremów, środków czystości oraz mydła, a także kiszenie wszystkiego co możliwe, octowanie na całego oraz domowe naturalne probiotyki i lecznicze mikstury. Podpowiedzą Ci, jak zacząć małymi krokami, tworzyć naturalny zdrowy dom, otoczenie i żyć w zgodzie z naturą. 

 

(Naturalnie Naturalni) 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-03-29 16:43:34

Ostatnie dni zgłoszeń w Eliminacjach do Pol'and'Rock Festival

Fundacja WOŚP po raz kolejny stawia sobie za cel prezentowanie w trakcie Najpiękniejszego Festiwalu Świata - obok niekwestionowanych gwiazd - również dobrze rokujących, ale nieznanych jeszcze szerokiej publiczności wykonawców. Tym razem zgłoszeń dokonać można elektronicznie, poprzez wypełnienie specjalnego formularza. Stanowi to spore ułatwienie w stosunku do poprzednich lat, gdy kapele zobowiązane były wysyłać swoje płyty do siedziby Fundacji.

2022-04-20 14:48:24

Zgłoszenia na warsztaty ASP otwarte

Jednym z najpiękniejszych elementów Festiwalu jest to, że festiwalowicze mają możliwość uczenia się, odkrywania i poznawania działalności różnych organizacji pozarządowych. Zapraszamy przedstawicieli NGO do zgłaszania chęci udziału w 28. Pol'and'Rock Festival.

2022-05-17 10:34:51

Tak zagrali rok temu! Kto wygra Złotego Bączka?

Zeszłoroczny 27. Pol'and'Rock Festival odbył się na Lotnisku Makowice - Płoty, które ugościło Was - Najpiękniejszą Publiczność Świata i wielu wspaniałych artystów z Polski i ze świata. Trwa Plebiscyt Złotego Bączka, czyli głosowanie publiczności na najlepszy koncert. Kto zasłużył na to wyróżnienie w 2021 roku?

ZOBACZ TEŻ
nota prawna