Aktualności

Duża Scena na celowniku Bullet for My Valentine

2023-03-13 20:25:00

Zapowiada się mocne uderzenie - Bullet for My Valentine zagości na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival. Przygotujcie się na mrożące krew w żyłach riffy i nieokiełznany wokal.

 
Od momentu powstania grupy w 1998 roku, muzycy z Walii stali się jednym z największych zespołów metalowych. Trzy złote krążki i ponad 3 miliony sprzedanych płyt na całym świecie, potwierdzają, że Bullet for My Valentine miało ogromny wpływ na formowanie się brytyjskiego metalcoru, a rewolucję rozpoczęło ich debiutowe wydanie ​The Poison
 
 
 
 
Bullet for My Valentine jest pełen krzykliwych solówek i mocarnych riffów, które zachwycą zarówno starych, jak i nowych fanów. Czerpią garściami z twórczości metalowych zespołów lat 80., mieszając te inspiracje z punkowymi nutami, by uwolnić ciężkie, mroczne rockowe brzmienie wpisane w melodyjne utwory.  
 
 
W 2021 muzycy z Bridgend wypuścili swój 7 album zatytułowany Bullet for My Valentine, który skierował zespół na nowe tory muzycznej podróży. To ich najbardziej odważny projekt do tej pory, w którym - jak przyznaje sam Tuck, lider zespołu - proporcje agresywnego i czystego wokalu zostały zaburzone, co sprawia, że kawałki zyskały jeszcze na intensywności i drapieżności.  
 
 
 
 
Bullet for My Valentine koncertował po całym świecie, dzieląc scenę z takimi legendami muzyki jak, m.in., Metallica czy Guns N' Roses. Tego lata, zobaczymy ich na Dużej Scenie #polandrock2023!


Daj się porwać dźwiękom tegorocznego festiwalu już teraz! Sprawdź playlistę 29. Pol'and'Rock Festival na Spotify

 

29. Pol'and'Rock Festival

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Festiwal jest darmowy i niebiletowany. Poza Bullet for My Valentine, na festiwalu zagrają też Apollo 440Spin DoctorsBiohazardCarpenter BrutNapalm DeathBrodkaDRAINWhile She SleepsSaint City Orchestra oraz Zalewski!
 
POKAŻ PODOBNE
2023-02-03 16:20:00

Pół roku do 29. Pol'and'Rock Festival! Co już wiemy?

Wysoka temperatura po 31. Finale WOŚP powoli opada. Dla nas oznacza to tylko jedno — czas wrócić do planowania kolejnej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Na pół roku przed 29. Pol'and'Rock Festival podsumowujemy to, co już wiemy!

2023-02-08 12:50:00

Eliminacje do Pol’and’Rock trwają!

Kolejny rok daje nam kolejną szansę na odkrycie fantastycznych zespołów z kraju i świata! Pomóżcie nam poznać Waszą muzykę – weźcie udział w Eliminacjach i zawalczcie o występ podczas Pol’and’Rock Festival 2023!

2023-02-20 20:30:00

DRAIN przejmuje Dużą Scenę Pol'and'Rock Festival 2023

Każdy, kto miał okazję zobaczyć występy hardcorowego zespołu z Santa Cruz na żywo, wie, czego może się spodziewać. DRAIN wpadnie na Pol'and'Rock Festival 2023, grzejąc widownię muzyką i żarem kalifornijskiego słońca!

ZOBACZ TEŻ