Aktualności

Duża Scena na celowniku Bullet for My Valentine

2023-03-13 20:25:00

Zapowiada się mocne uderzenie - Bullet for My Valentine zagości na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival. Przygotujcie się na mrożące krew w żyłach riffy i nieokiełznany wokal.

 
Od momentu powstania grupy w 1998 roku, muzycy z Walii stali się jednym z największych zespołów metalowych. Trzy złote krążki i ponad 3 miliony sprzedanych płyt na całym świecie, potwierdzają, że Bullet for My Valentine miało ogromny wpływ na formowanie się brytyjskiego metalcoru, a rewolucję rozpoczęło ich debiutowe wydanie ​The Poison
 
 
 
 
Bullet for My Valentine jest pełen krzykliwych solówek i mocarnych riffów, które zachwycą zarówno starych, jak i nowych fanów. Czerpią garściami z twórczości metalowych zespołów lat 80., mieszając te inspiracje z punkowymi nutami, by uwolnić ciężkie, mroczne rockowe brzmienie wpisane w melodyjne utwory.  
 
 
W 2021 muzycy z Bridgend wypuścili swój 7 album zatytułowany Bullet for My Valentine, który skierował zespół na nowe tory muzycznej podróży. To ich najbardziej odważny projekt do tej pory, w którym - jak przyznaje sam Tuck, lider zespołu - proporcje agresywnego i czystego wokalu zostały zaburzone, co sprawia, że kawałki zyskały jeszcze na intensywności i drapieżności.  
 
 
 
 
Bullet for My Valentine koncertował po całym świecie, dzieląc scenę z takimi legendami muzyki jak, m.in., Metallica czy Guns N' Roses. Tego lata, zobaczymy ich na Dużej Scenie #polandrock2023!


Daj się porwać dźwiękom tegorocznego festiwalu już teraz! Sprawdź playlistę 29. Pol'and'Rock Festival na Spotify

 

29. Pol'and'Rock Festival

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Festiwal jest darmowy i niebiletowany. Poza Bullet for My Valentine, na festiwalu zagrają też Apollo 440Spin DoctorsBiohazardCarpenter BrutNapalm DeathBrodkaDRAINWhile She SleepsSaint City Orchestra oraz Zalewski!
 
POKAŻ PODOBNE
2023-07-25 09:25:00

Instruktorzy RUR czekają na Was!

Poszukujesz ciekawych aktywności w przerwie między koncertami? Połącz przyjemne z pożytecznym - odwiedź namiot Ratujemy i Uczymy Ratować i naucz się udzielania pierwszej pomocy!

2023-08-02 16:04:03

Włączając wszystkich: działania na rzecz dostępności na Pol'and'Rock Festival

Na Najpiękniejszym Festiwalu Świata dbamy o komfort naszych uczestników – tworzymy wydarzenie dostępne dla wszystkich. Zobaczcie, jakie udogodnienia przygotowaliśmy!

2023-07-25 09:10:00

Najpiękniejszy Festiwal Świata znowu na Rajskim Pomorzu Zachodnim!

Już nie możemy się doczekać startu 29. Pol’and’Rock Festival. Od 3 sierpnia na lotnisku Czaplinek-Broczyno w festiwalowym miasteczku, będzie działać Rajska Przystań, czyli tegoroczna Strefa Pomorza Zachodniego z wyjątkową strefą wypoczynku i zabawy dla dużych i małych.

ZOBACZ TEŻ