Aktualności

Dzieje się na polu!

2017-08-02 13:29:56

Na terenie Przystanku Woodstock czeka już na Was pasaż handlowy. Jak co roku, będziecie mogli kupić na nim m.in. indyjskie ciuchy, biżuterię, mundury z demobilu, glany, płyty winylowe, książki, czy okulary przeciwsłoneczne. Na pasażu znajdziecie też oczywiście nasz SiemaShop, 2 bankomaty, kasę POLREGIO, 2 punkty medyczne, ładowarnię do telefonów przygotowaną przez PLAY, czy stoisko Coca-Coli, na którym będziecie mogli ochłodzić się zimnymi napojami. Dzięki płatnościom zbliżeniowym Woodstockowicze nie muszą tracić czasu na stanie w kolejkach i mogą skupić się na słuchaniu muzyki, zabawie i spotkaniach ze swoimi idolami, które zapewnią im bezcenne wspomnienia.

fot. Michał Sandecki

O godz. 14:00 ruszył namiot Ricoh, który jest partnerem Centrum Prasowego! Zlokalizowany został tuż obok Dużej Sceny. Możecie zrobić tam pamiątkowe zdjęcie i stać się częścią fotograficznej historii Przystanku Woodstock. Ricoh zabierze was do Malej Japonii. Dzięki nowemu aparatowi z serii Theta przekonacie się jak wypadniecie w 360° w Kraju Kwitnącej Wiśni. Najmłodsi Woodstockowicze będą mogli za to podszkolić swoją ekologiczną wiedzę i umiejętności plastyczne. Zapraszamy już dziś od godz. 14:00, a w pozostałe dni od 10:00 do 18:00.

fot. Krupek

Od samego rana natomiast na kostrzyńskim polu możecie usłyszeć festiwalową muzykę od Radia Woodstock. Będzie ono działać przez wszystkie dni Przystanku od godzin porannych, a w czasie koncertów program będzie realizowany na żywo w Internecie pod tym adresem. Pozdrowienia możecie wysyłać na numer SMS 4330. Koszt usługi jak za zwykłą wiadomość tekstową.

fot. Lucyna Lewandowska

Dbajcie o siebie, pijcie dużo wody, noście czapki! Do zobaczenia na polu!

 

(DŚ)

POKAŻ PODOBNE
2019-08-02 03:50:00

Najpiękniejszy Festiwal Świata oficjalnie ruszył!

Za nami oficjalne rozpoczęcie Pol’and’Rock Festival - sami wysokiej klasy artyści, cudowny klimat i dużo pozytywnej energii. Jesteśmy tutaj, cieszymy się i wszyscy wiemy, że jesteśmy częścią czegoś wyjątkowego.

2019-07-30 19:00:00

Zaraz Będzie Czysto!

Przed nami druga odsłona akcji Zaraz Będzie Czysto. Razem z Wami chcemy udowodnić, że tłumy ludzi na Festiwalu nie muszą oznaczać masy śmieci walających się po jego obszarze, pobliskich polach i lasach.

2019-07-30 17:00:00

6 rzeczy, których musisz spróbować podczas festiwalu

Pol'and'Rock Festival to czas podejmowania wyzwań, dobrej zabawy i poznawania nowych rzeczy. Zobacz, co Cię czeka w tym roku na Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

ZOBACZ TEŻ