Aktualności

Dziękowaliśmy już Wam? - To podziękujemy raz jeszcze!

2018-09-05 15:13:34

 

Mimo, że od Najpiękniejszego Festiwalu Świata upłynął już miesiąc wciąż podsumowujemy to, co na początku sierpnia działo się w Kostrzynie nad Odrą i wiecie co? Znów wychodzi na to, że jesteście nie tylko Najpiękniejszą, ale po prostu Najlepszą Publicznością Świata!

 

Publiczność na 24. Pol'and'Rock Festival - fot. Basia Lutzner

 

Miniona, 24. edycja Pol'and'Rock Festival była jedną z najbezpieczniejszych - to między innymi dzięki Wam. Dziękujemy, że bawiliście się odpowiedzialnie. Dziękujemy, że udowodniliście, że to także Wasz festiwal i potraficie zadbać zarówno o niego, jak i o samych siebie! To właśnie dla Was, w podziękowaniu za styczniowe granie z Orkiestrą, tworzymy Najpiękniejszy Festiwal Świata, a wy, niezmiennie, co roku pokazujecie nam, że warto to robić - nigdzie na świecie nie ma drugiego takiego festiwalu i jesteśmy z tego niezmiernie dumni!

 

 

Jesteśmy dumni również z tego, że tak pozytywnie odpowiedzieliście na zaproponowaną przez nas akcję - Zaraz Będzie Czysto. Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się zbadać Waszą opinię na temat festiwalu. Już wstępne wyniki wywołały na naszych twarzach uśmiech sięgający od ucha do ucha.

 

 

Prawie wszyscy, zapytani o to, czy wiecie czym jest "Zaraz Będzie Czysto" odpowiedzieliście twierdząco. Wiedzieliście również na czym polega akcja. A sam festiwal w większości oceniliście jako czystszy niż poprzednie edycje - to dla nas najlepszy dowód na to, że akcja Zaraz Będzie Czysto miała sens i warto rozwijać ją podczas kolejnych edycji festiwalu.

 

Zasięg wpisów mówiących o naszej akcji na Facebooku wyniósł ponad 500 000 użytkowników, a sam film promujący Zaraz Będzie Czysto obejrzało 240 000 z Was! Chętnie czytaliście również o tym, jak tworzymy Najpiękniejszy Festiwal Świata - wiadomości dotarły do ponad 8,5 miliona! 

 

 

 

Dziękujemy Wam za to, że tak chętnie, z uśmiechem na ustach udzielaliście odpowiedzi naszym ankieterom. Cieszymy sie, że tak chętnie dzielicie się z nami wszystkimi uwagami, zarówno na temat całego festiwalu, jak i akcji, takich jak "Zaraz Będzie Czysto". To dla nas cenna wiedza, którą na pewno jeszcze wykorzystamy! Fajnie, że jesteście!¡ZARAZ
BĘDZIE
CIEMNO!

 

POKAŻ PODOBNE
2021-02-25 09:35:00

Goście ASP ze świata

Idea naszej Akademii Sztuk Przepięknych i ważnych rozmów, które się tam odbywają, jest piękna i uwielbiamy się nią chwalić. Wśród gości, którzy nas odwiedzili, znaleźli się też goście ze świata.

2021-03-18 15:47:31

Eko-festiwal!

Recykling to jedno z podstawowych działań podejmowanych w ramach akcji Zaraz Będzie Czysto, która - w wielkim stylu - w 2018 roku zadebiutowała na Pol’and’and Rock Festival. W przypadającym dziś Światowym Dniu Recyklingu podsumowujemy ekologiczne działania na Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

2021-04-12 14:22:28

Poczuj festiwalowy klimat!

Chociaż do Najpiękniejszego Festiwalu Świata, planowanego na 29, 30 i 31 lipca, zostały jeszcze prawie 4 miesiące, już teraz możecie poczuć wyjątkową festiwalową atmosferę. Mamy dla Was kilka sposobów na Festiwal w Waszych domach!

ZOBACZ TEŻ