Aktualności

Dziękowaliśmy już Wam? - To podziękujemy raz jeszcze!

2018-09-05 15:13:34

 

Mimo, że od Najpiękniejszego Festiwalu Świata upłynął już miesiąc wciąż podsumowujemy to, co na początku sierpnia działo się w Kostrzynie nad Odrą i wiecie co? Znów wychodzi na to, że jesteście nie tylko Najpiękniejszą, ale po prostu Najlepszą Publicznością Świata!

 

Publiczność na 24. Pol'and'Rock Festival - fot. Basia Lutzner

 

Miniona, 24. edycja Pol'and'Rock Festival była jedną z najbezpieczniejszych - to między innymi dzięki Wam. Dziękujemy, że bawiliście się odpowiedzialnie. Dziękujemy, że udowodniliście, że to także Wasz festiwal i potraficie zadbać zarówno o niego, jak i o samych siebie! To właśnie dla Was, w podziękowaniu za styczniowe granie z Orkiestrą, tworzymy Najpiękniejszy Festiwal Świata, a wy, niezmiennie, co roku pokazujecie nam, że warto to robić - nigdzie na świecie nie ma drugiego takiego festiwalu i jesteśmy z tego niezmiernie dumni!

 

 

Jesteśmy dumni również z tego, że tak pozytywnie odpowiedzieliście na zaproponowaną przez nas akcję - Zaraz Będzie Czysto. Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się zbadać Waszą opinię na temat festiwalu. Już wstępne wyniki wywołały na naszych twarzach uśmiech sięgający od ucha do ucha.

 

 

Prawie wszyscy, zapytani o to, czy wiecie czym jest "Zaraz Będzie Czysto" odpowiedzieliście twierdząco. Wiedzieliście również na czym polega akcja. A sam festiwal w większości oceniliście jako czystszy niż poprzednie edycje - to dla nas najlepszy dowód na to, że akcja Zaraz Będzie Czysto miała sens i warto rozwijać ją podczas kolejnych edycji festiwalu.

 

Zasięg wpisów mówiących o naszej akcji na Facebooku wyniósł ponad 500 000 użytkowników, a sam film promujący Zaraz Będzie Czysto obejrzało 240 000 z Was! Chętnie czytaliście również o tym, jak tworzymy Najpiękniejszy Festiwal Świata - wiadomości dotarły do ponad 8,5 miliona! 

 

 

 

Dziękujemy Wam za to, że tak chętnie, z uśmiechem na ustach udzielaliście odpowiedzi naszym ankieterom. Cieszymy sie, że tak chętnie dzielicie się z nami wszystkimi uwagami, zarówno na temat całego festiwalu, jak i akcji, takich jak "Zaraz Będzie Czysto". To dla nas cenna wiedza, którą na pewno jeszcze wykorzystamy! Fajnie, że jesteście!¡ZARAZ
BĘDZIE
CIEMNO!

 

POKAŻ PODOBNE
2020-07-08 18:46:19

Discord oficjalnym komunikatorem 26 Pol'and'Rock Festival

Wszystkie działania przenosimy do online, dlatego postanowiliśmy zaaranżować również festiwalowe pole- dzięki Waszym sugestiom oraz Mastercard stworzyliśmy serwer na Discord.

2020-08-05 09:33:05

Niestandardowe pomysły, jak oglądaliście Najpiękniejszą Domówkę Świata

26. Pol'and'Rock Festival już za nami! Wyjątkowa edycja online sprawiła, że łączyliśmy się z Wami na całym świecie.

2020-07-17 16:54:08

Te rozpoczęcia zapamiętamy na długo

Wspominamy przed Najpiękniejszą Domówką Świata. Oto najbardziej zapamiętane momenty rozpoczęcia Festiwalu w Kostrzynie nad Odrą.

ZOBACZ TEŻ