Aktualności

Dziękujemy Wam za ten Festiwal, zapraszamy na kolejną edycję!

2022-08-06 23:21:06

Właśnie zakończył się 28. Pol’and’Rock Festival, a my już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania na Lotnisku Czaplinek-Broczyno! Zapiszcie datę 29. edycji Festiwalu.

 Zakończenie 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Michał Kwaśniewski

Kurz spod sceny jeszcze nie opadł, a w głowach wciąż wybrzmiewają nam słowa piosenki śpiewanej przez chór Bukartyka. Gdzieś obok rozlegają się dźwięki składanych namiotów, czułych pożegnań, kroków w stronę parkingów i dworca PKP. Za nami niezliczone momenty pełne wzruszeń, dobrej zabawy, muzyki i pozytywnej energii. Powoli żegnamy się z terenem Lotniska Czaplinek-Broczyno, lecz wciąż towarzyszy nam jedna myśl – wrócimy tu za rok!

 

Bo choć jedno nad nami niebo
Każdy co innego widzi w nim
I z tylu chmur ponad głową
Czarną Ty, a ja różową
Wybrałbym, wybrałbym


– słowa piosenki Z tylu chmur Bukartyka, tradycyjnie śpiewanej na zakończenie Festiwalu

 

28. Pol’and’Rock Festival, fot. Łukasz Widziszowski

 

Już tylko 361 dni zostało do spotkania na kolejnej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata

Wspomnienia z 28. Pol’and’Rock Festival będą towarzyszyć nam jeszcze przez długi czas, a my rozpoczęliśmy już odliczanie do kolejnej edycji wydarzenia. Możemy już oficjalnie potwierdzić, że 29. Pol'and'Rock Festival zagra 3-4-5 sierpnia 2023, ponownie na terenie Lotniska Czaplinek-Broczyno!


Dziękujemy Wam za stworzenie niezwykłej atmosfery tego wydarzenia! Dbajcie o siebie, wracajcie bezpiecznie i do zobaczenia za rok!

 

 

 

Foka – Paulina Anna Studniczka

 

POKAŻ PODOBNE
2023-03-06 21:30:00

150 dni do Pol'and'Rock Festival - co już wiemy?

Początek sierpnia to 29. edycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Od symbolicznego gwizdka Romana Polańskiego - ostatniego zawiadowcy stacji Żary - a tym samym pierwszych nut Pol'and'Rock Festival dzieli nas dokładnie 150 dni. Co już wiemy o zbliżającym się wydarzeniu?

2023-03-13 21:25:00

The Scratch zasila line-up Małej Sceny 29. Pol'and'Rock Festival!

Miłość do tradycyjnej muzyki irlandzkiej, metalu i ducha rock'n'rolla — z tych elementów zrodził się dubliński zespół The Scratch, który dołącza do składu Małej Sceny 29. Pol'and'Rock Festival!

ZOBACZ TEŻ