Aktualności

Dziękujemy Wam za ten Festiwal, zapraszamy na kolejną edycję!

2022-08-06 23:21:06

Właśnie zakończył się 28. Pol’and’Rock Festival, a my już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania na Lotnisku Czaplinek-Broczyno! Zapiszcie datę 29. edycji Festiwalu.

 Zakończenie 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Michał Kwaśniewski

Kurz spod sceny jeszcze nie opadł, a w głowach wciąż wybrzmiewają nam słowa piosenki śpiewanej przez chór Bukartyka. Gdzieś obok rozlegają się dźwięki składanych namiotów, czułych pożegnań, kroków w stronę parkingów i dworca PKP. Za nami niezliczone momenty pełne wzruszeń, dobrej zabawy, muzyki i pozytywnej energii. Powoli żegnamy się z terenem Lotniska Czaplinek-Broczyno, lecz wciąż towarzyszy nam jedna myśl – wrócimy tu za rok!

 

Bo choć jedno nad nami niebo
Każdy co innego widzi w nim
I z tylu chmur ponad głową
Czarną Ty, a ja różową
Wybrałbym, wybrałbym


– słowa piosenki Z tylu chmur Bukartyka, tradycyjnie śpiewanej na zakończenie Festiwalu

 

28. Pol’and’Rock Festival, fot. Łukasz Widziszowski

 

Już tylko 361 dni zostało do spotkania na kolejnej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata

Wspomnienia z 28. Pol’and’Rock Festival będą towarzyszyć nam jeszcze przez długi czas, a my rozpoczęliśmy już odliczanie do kolejnej edycji wydarzenia. Możemy już oficjalnie potwierdzić, że 29. Pol'and'Rock Festival zagra 3-4-5 sierpnia 2023, ponownie na terenie Lotniska Czaplinek-Broczyno!


Dziękujemy Wam za stworzenie niezwykłej atmosfery tego wydarzenia! Dbajcie o siebie, wracajcie bezpiecznie i do zobaczenia za rok!

 

 

 

Foka – Paulina Anna Studniczka

 

POKAŻ PODOBNE
2022-07-05 10:00:00

Piotr Bukartyk ponownie na zakończenie Pol'and'Rock Festival

Pewne tradycje po prostu trzeba kontynuować. Jedną z nich jest występ Piotra Bukartyka i wspólne odśpiewanie "Z tylu chmur" na zakończenie Pol'and'Rock Festival.

2022-07-04 21:30:00

Jakub Żulczyk gościem Akademii Sztuk Przepięknych

Słyszeliście o "Belfrze" i "Ślepnąć od świateł"? Jakub Żulczyk, znany prozaik i scenarzysta, dołącza do grona gości tegorocznej Akademii Sztuk Przepięknych!

2022-07-19 11:40:00

Nie ma przygotowań do Pol'and'Rock Festival bez festiwalowej playlisty!

Czasu do Najpiękniejszego Festiwalu Świata coraz mniej! Czy znacie już wszystkich wykonawców, którzy pojawią się na lotnisku Czaplinek - Broczyno?

ZOBACZ TEŻ