Aktualności

Dzień dobry w sobotę!

2018-08-04 10:45:35

fot. Basia Lutzner  

Zaczynamy od Dużej Sceny. W ciągu ostatnich dwóch dni byliśmy świadkami niezapomnianych koncertów! To jednak nie koniec i czeka nas jeszcze więcej dobrej muzyki! Dziś na scenę wyjdą między innymi: szwedzcy prekursorzy melodic death metalu – In Flames, przedstawiciele groove metalu z etnicznymi korzeniami, czyli zespół legendarnego Maxa Cavalery – Soulfly, a także polska grupa, która zawsze wzbudza mnóstwo emocji – Lao Che!

 

 

 

 

 

Na Małej Scenie dziś przedstawiciele współczesnego rocka psychodelicznego – Blues Pills, Koniec Świata, Big Mountain i jeszcze więcej ciekawej muzyki! Zapraszamy także do Viva Kultura oraz na Scenę Lecha, gdzie zagra Zenek, który gościnie wystąpił wczoraj na koncercie zespołu Nocny Kochanek.

 

fot. Michał Kwaśniewski

 

Na ASP porozmawiamy z himalaistami: Januszem Gołąbem, Andrzejem Bargielem, Bartkiem Bargielem, Piotrem Pawlusem oraz Markiem Ogniem, a także z Januszem Górskim - mistrzem świata w podwójnym Ironmanie z 3 września 1990 oraz z Anją Rubik - najbardziej rozpoznawalną polską modelką na świecie. Dzięki Autoweber mogliśmy przewozić naszych gości na wzgórze ASP na czas!

 

fot. Dariusz Breś

 

O godzinie 13:30 zapraszamy wszystkich na Pasaż Handlowy. Tam odbędzie się parada motocyklistów. Dziś rozstrzygnie się także konkurs Lecha, w którym do wygrania jest ekologiczny skuter. Zwycięzcą będzie ten, kto zbierze jak najwięcej surowców wtórnych. O akcji i o Zaraz Będzie Czysto. Dziś także ostatnia szansa, aby wybrać się do stref naszych partnerów.

 

fot. Marcin Michoń

 

Dbajcie o siebie, pijcie dużo wody i noście nakrycia na głowy! Wspólnie przeżyjmy ten ostatni dzień festiwalu i spotkajmy się o 03:20 na zakończeniu 24. Pol’and’Rock!

 

(DŚ) 

POKAŻ PODOBNE
2023-08-05 11:30:00

Zostaw porządek, zabierz ze sobą dobre wspomnienia

Traktujesz Pol’and’Rock Festival jak swój dom? My też! Dlatego pomóż nam zostawić festiwalowe pole w takim stanie, w jakim je zastaliśmy.

2023-07-31 21:35:05

Nie tylko koncerty, czyli czego warto spróbować na 29. Pol'and'Rock Festival

Najpiękniejszy Festiwal Świata rusza już za moment! Jednak Pol'and'Rock Festival nie tylko koncertami żyje – przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych aktywności i akcji, w których warto wziąć udział, kiedy będziecie z nami!

ZOBACZ TEŻ