Aktualności

Dzień dobry w sobotę!

2018-08-04 10:45:35

fot. Basia Lutzner  

Zaczynamy od Dużej Sceny. W ciągu ostatnich dwóch dni byliśmy świadkami niezapomnianych koncertów! To jednak nie koniec i czeka nas jeszcze więcej dobrej muzyki! Dziś na scenę wyjdą między innymi: szwedzcy prekursorzy melodic death metalu – In Flames, przedstawiciele groove metalu z etnicznymi korzeniami, czyli zespół legendarnego Maxa Cavalery – Soulfly, a także polska grupa, która zawsze wzbudza mnóstwo emocji – Lao Che!

 

 

 

 

 

Na Małej Scenie dziś przedstawiciele współczesnego rocka psychodelicznego – Blues Pills, Koniec Świata, Big Mountain i jeszcze więcej ciekawej muzyki! Zapraszamy także do Viva Kultura oraz na Scenę Lecha, gdzie zagra Zenek, który gościnie wystąpił wczoraj na koncercie zespołu Nocny Kochanek.

 

fot. Michał Kwaśniewski

 

Na ASP porozmawiamy z himalaistami: Januszem Gołąbem, Andrzejem Bargielem, Bartkiem Bargielem, Piotrem Pawlusem oraz Markiem Ogniem, a także z Januszem Górskim - mistrzem świata w podwójnym Ironmanie z 3 września 1990 oraz z Anją Rubik - najbardziej rozpoznawalną polską modelką na świecie. Dzięki Autoweber mogliśmy przewozić naszych gości na wzgórze ASP na czas!

 

fot. Dariusz Breś

 

O godzinie 13:30 zapraszamy wszystkich na Pasaż Handlowy. Tam odbędzie się parada motocyklistów. Dziś rozstrzygnie się także konkurs Lecha, w którym do wygrania jest ekologiczny skuter. Zwycięzcą będzie ten, kto zbierze jak najwięcej surowców wtórnych. O akcji i o Zaraz Będzie Czysto. Dziś także ostatnia szansa, aby wybrać się do stref naszych partnerów.

 

fot. Marcin Michoń

 

Dbajcie o siebie, pijcie dużo wody i noście nakrycia na głowy! Wspólnie przeżyjmy ten ostatni dzień festiwalu i spotkajmy się o 03:20 na zakończeniu 24. Pol’and’Rock!

 

(DŚ) 

POKAŻ PODOBNE
2020-08-05 10:08:43

Rekordowa oglądalność 26. Pol’and’Rock Festival online

W nocy z 2 na 3 sierpnia zakończyła się 26. edycja Pol’and’Rock Festival, czyli Najpiękniejsza Domówka Świata, która w całości transmitowana była w internecie. Znamy wyniki oglądalności.

2020-08-11 17:05:00

Pol'and'Rock Festival, czyli jak zrobić duży festiwal online

Wszystkie festiwale oraz cała branża eventowa przechodzi trudne chwile,lecz żeby poczuć choć namiastkę wspólnej zabawy podczas koncertów na żywo warto skorzystać ze współczesnych technologi. Festiwal Pol'and'Rock zawsze był mocno obecny internecie ale bieżąca sytuacja sprawiła, że stał się głównym nośnikiem przekazu. Poniżej opowiemy o tym jak zmieścić duży festiwal w studio telewizyjnym i zapewnić transmisje na żywo non stop przez niemalże 3 dni.

ZOBACZ TEŻ