Aktualności

Dzień Nobla Olgi Tokarczuk

2019-12-10 13:14:15

 

 

Dzisiaj wszyscy jesteśmy bardzo dumni z Olgi Tokarczuk. Laureatka literackiej Nagrody Nobla za 2018 rok, dziś odbierze złoty medal i dyplom z rąk króla Szwecji Karola XVI Gustawa. Cieszymy się, że mogliśmy ją gościć na Akademii Sztuk Przepięknych podczas 25. Pol'and'Rock Festival. Zobacz retransmisję spotkania z Olgą Tokarczuk. Wróć wspomnieniami i posłuchaj rozmowy pisarki z festiwalową publicznością.

 

 

 

 

Podczas spotkania z festiwalową publicznością opowiadała o swojej historii pisania, książkach, podejściu oraz emocjach i uczuciach towarzyszących jej w różnych momentach. W inspirującej rozmowie na Akademii Sztuk Przepięknych odniosła się także do swojego samopoczucia również wśród naszej festiwalowej publiczności: "Tożsamość to taka konstrukcja, która jest jak tort, ma wiele warstw, ja mam wiele tożsamości. Dziś tu w Kostrzynie nad Odrą czuje się Europejką."

 

 

apa myśli ze spotkania z Olgą Tokarczuk na ASP wykonana przez Dorotę Kostowską

 

 

Ogromna duma i wielkie gratulacje!

 

 

fot. Basia Lutzne

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-07-30 16:33:09

Warsztaty ASP płynące transferem

Za nami 36 warsztatów Akademii Sztuk Przepięknych – tym razem online, ale najważniejsze cechy Festiwalu zostały – nieważne gdzie, ważne, że jesteśmy połączeni.

2020-08-01 11:33:01

Godzina W na Najpiękniejszym Festiwalu Świata

Godzina W na Najpiękniejszym Festiwalu Świata to wzruszająca chwila na stałe wpisana w oprawę wydarzenia. Jednoczymy się z Warszawą i wszystkimi Polakami.

2020-07-31 12:44:00

W zdrowym ciele rock’n’rollowy duch!

Najpiękniejsza Domówka Świata to prawie 70-godzinny maraton pełen muzyki i inspirujących spotkań. Tak wiele wrażeń może skutkować prawdziwym zastrzykiem endorfin i pozytywnie służy tworzeniu masy…. oczywiście pozytywnej energii. Co i jak ćwiczyć, oglądając transmisję?

ZOBACZ TEŻ