Aktualności

Dzień Nobla Olgi Tokarczuk

2019-12-10 13:14:15

 

 

Dzisiaj wszyscy jesteśmy bardzo dumni z Olgi Tokarczuk. Laureatka literackiej Nagrody Nobla za 2018 rok, dziś odbierze złoty medal i dyplom z rąk króla Szwecji Karola XVI Gustawa. Cieszymy się, że mogliśmy ją gościć na Akademii Sztuk Przepięknych podczas 25. Pol'and'Rock Festival. Zobacz retransmisję spotkania z Olgą Tokarczuk. Wróć wspomnieniami i posłuchaj rozmowy pisarki z festiwalową publicznością.

 

 

 

 

Podczas spotkania z festiwalową publicznością opowiadała o swojej historii pisania, książkach, podejściu oraz emocjach i uczuciach towarzyszących jej w różnych momentach. W inspirującej rozmowie na Akademii Sztuk Przepięknych odniosła się także do swojego samopoczucia również wśród naszej festiwalowej publiczności: "Tożsamość to taka konstrukcja, która jest jak tort, ma wiele warstw, ja mam wiele tożsamości. Dziś tu w Kostrzynie nad Odrą czuje się Europejką."

 

 

apa myśli ze spotkania z Olgą Tokarczuk na ASP wykonana przez Dorotę Kostowską

 

 

Ogromna duma i wielkie gratulacje!

 

 

fot. Basia Lutzne

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-03-17 11:00:00

Dawka dobrej muzyki na dobry początek tygodnia

Zgodnie z Waszymi prośbami przygotowaliśmy więcej festiwalowej muzyki! Przedstawiamy koncertów Najpiekniejszego Festiwalu Świata, których możecie słuchać za pomocą portali streamingowych.

2020-01-07 13:05:39

Najciekawsze muzyczne aukcje Allegro

28. Finał WOŚP już w niedzielę! Sprawdźmy, jakie muzyczne perełki możecie zdobyć podczas aukcji Allegro.

2020-03-30 20:40:00

Złoty Bączek 2020 - notowanie 15

Dziś zakończyliśmy I etap Plebiscytu Złotego Bączka. Do II etapu w dniu dzisiejszym przechodzi pierwsza 10 zespołów z każdej kategorii, według poniższego notowania. Na te zespoły głosowaliście przez ostatnie 15 tygodni. Od dziś każdy głosujący ma możliwość ponownego oddania głosu w II etapie Plebiscytu.

ZOBACZ TEŻ