Aktualności

Dzień Nobla Olgi Tokarczuk

2019-12-10 13:14:15

 

 

Dzisiaj wszyscy jesteśmy bardzo dumni z Olgi Tokarczuk. Laureatka literackiej Nagrody Nobla za 2018 rok, dziś odbierze złoty medal i dyplom z rąk króla Szwecji Karola XVI Gustawa. Cieszymy się, że mogliśmy ją gościć na Akademii Sztuk Przepięknych podczas 25. Pol'and'Rock Festival. Zobacz retransmisję spotkania z Olgą Tokarczuk. Wróć wspomnieniami i posłuchaj rozmowy pisarki z festiwalową publicznością.

 

 

 

 

Podczas spotkania z festiwalową publicznością opowiadała o swojej historii pisania, książkach, podejściu oraz emocjach i uczuciach towarzyszących jej w różnych momentach. W inspirującej rozmowie na Akademii Sztuk Przepięknych odniosła się także do swojego samopoczucia również wśród naszej festiwalowej publiczności: "Tożsamość to taka konstrukcja, która jest jak tort, ma wiele warstw, ja mam wiele tożsamości. Dziś tu w Kostrzynie nad Odrą czuje się Europejką."

 

 

apa myśli ze spotkania z Olgą Tokarczuk na ASP wykonana przez Dorotę Kostowską

 

 

Ogromna duma i wielkie gratulacje!

 

 

fot. Basia Lutzne

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-01-23 10:57:54

Złoty Bączek 2020 - notowanie 5

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie Festiwalu oraz Scenie ASP.

ZOBACZ TEŻ