Aktualności

Dzisiaj obchodzimy Dzień Dobrych Wiadomości!

2022-09-08 15:00:00

 

Domowa Orkiestra powraca z 5. sezonem! – już 4 października wracamy z emisją naszego programu prowadzonego przez samego Jurka Owsiaka! Ciekawe historie, wspomnienia z minionych festiwali, Finałów WOŚP i innych wydarzeń – to wszystko czeka na Was w najnowszym sezonie! Też się nie możecie doczekać? Pamiętajcie, że będziecie mogli brać udział w programie, dzięki komentarzom na Facebooku, YouTubie oraz Twitchu!

 

Radość na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!, fot. Małgorzata Telega

 

Znamy datę 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! - to jest jedna z tych dobrych wiadomości, którymi ekscytujemy się najbardziej! Zagramy razem już 29 stycznia 2023 roku. W październiku ruszy rejestracja Sztabów WOŚP, w ramach których działać będą wolontariusze 31. Finału WOŚP. Kto będzie grał razem z nami? Dajcie nam znać, zapisując się na nasze oficjalne wydarzenie na Facebooku!

 

 

Już jest czysto! Posprzątaliśmy po 28. Pol’and’Rock Festival – chwilkę nam to zajęło, ale dopięliśmy swego. Z końcem sierpnia zakończyliśmy sprzątanie festiwalowego pola na lotnisku Czaplinek-Broczyno. Całość zebranych i wywiezionych odpadów po 28. Pol’and’Rock Festival wyniosła 308 900 kg!

 

Wiemy, kiedy zagra 29. Pol'and'Rock Festival! – ostatnie nuty jeszcze nie wybrzmiały ze sceny ostatniego Najpiękniejszego Festiwalu Świata, a już poznaliśmy datę następnej edycji! 29. Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 roku! Zapraszamy Was już teraz, do malowniczego Czaplinka na celebrowanie pokoju, miłości i muzyki! Zapiszcie się na oficjalne wydarzenie na Facebooku, żeby być na bieżąco z każdym szczegółem!

 

 

Wyprzedaż festiwalowych produktów w SiemaShopie! – w naszym sklepie możecie zakupić kultowe koszulki festiwalowe i fundacyjne ze zniżkami nawet do 50%. Każdy produkt jest projektowany z pasją i wyobraźnią – autorami są Jurek Owsiak i nasz zespół grafików. Pamiętajcie, że kupując siemashopowe gadżety, wspieracie działania Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

 

Nie zapomnijcie też odwiedzić kanału KręciołyTV! Oprócz koncertów z Najpiękniejszego Festiwalu Świata, znajdziecie tam także Wasze portrety - filmy przepełnione pozytywnymi emocjami, tańcami i uśmiechami. Najlepsze wiadomości dajecie nam Wy - swoim wsparciem i dobra energią! 

 

 

Adam Kościelniak

POKAŻ PODOBNE
2022-07-28 13:25:00

Festiwalowy ODLOT – druga edycja Kreatywnego Biegu

Jesteście kreatywni i oryginalni? Lubicie biegać, a przy okazji wyrażać siebie? Po raz kolejny razem z ExtremE Wolf i Marszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego Olgierdem Geblewiczem zapraszamy was na Bieg Myśli Kreatywnej ODLOT na Pol’and’Rock Festival!

2022-09-08 15:00:00

Dzisiaj obchodzimy Dzień Dobrych Wiadomości!

Dzisiaj, 8 września, obchodzimy ustanowione w 2001 roku nietypowe święto – Dzień Dobrych Wiadomości! Oto garść pozytywnych newsów z naszego fundacyjnego podwórka.

2022-09-06 09:00:00

Domowa Orkiestra powraca z 5. sezonem!

Stęskniliście się za codziennym programem Jurka Owsiaka? Znamy datę emisji kolejnego sezonu naszej Domowej Orkiestry! Tak jak Wy, nasza ekipa produkcyjna nie może doczekać się powrotu do studia, po więcej zabawy, ciekawych historii i wspomnień. W oczekiwaniu na 5. sezon, przygotowaliśmy dla Was garść ciekawostek dotyczących Domowej Orkiestry!

ZOBACZ TEŻ