Aktualności

Dzisiaj obchodzimy Dzień Dobrych Wiadomości!

2022-09-08 15:00:00

 

Domowa Orkiestra powraca z 5. sezonem! – już 4 października wracamy z emisją naszego programu prowadzonego przez samego Jurka Owsiaka! Ciekawe historie, wspomnienia z minionych festiwali, Finałów WOŚP i innych wydarzeń – to wszystko czeka na Was w najnowszym sezonie! Też się nie możecie doczekać? Pamiętajcie, że będziecie mogli brać udział w programie, dzięki komentarzom na Facebooku, YouTubie oraz Twitchu!

 

Radość na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!, fot. Małgorzata Telega

 

Znamy datę 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! - to jest jedna z tych dobrych wiadomości, którymi ekscytujemy się najbardziej! Zagramy razem już 29 stycznia 2023 roku. W październiku ruszy rejestracja Sztabów WOŚP, w ramach których działać będą wolontariusze 31. Finału WOŚP. Kto będzie grał razem z nami? Dajcie nam znać, zapisując się na nasze oficjalne wydarzenie na Facebooku!

 

 

Już jest czysto! Posprzątaliśmy po 28. Pol’and’Rock Festival – chwilkę nam to zajęło, ale dopięliśmy swego. Z końcem sierpnia zakończyliśmy sprzątanie festiwalowego pola na lotnisku Czaplinek-Broczyno. Całość zebranych i wywiezionych odpadów po 28. Pol’and’Rock Festival wyniosła 308 900 kg!

 

Wiemy, kiedy zagra 29. Pol'and'Rock Festival! – ostatnie nuty jeszcze nie wybrzmiały ze sceny ostatniego Najpiękniejszego Festiwalu Świata, a już poznaliśmy datę następnej edycji! 29. Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 roku! Zapraszamy Was już teraz, do malowniczego Czaplinka na celebrowanie pokoju, miłości i muzyki! Zapiszcie się na oficjalne wydarzenie na Facebooku, żeby być na bieżąco z każdym szczegółem!

 

 

Wyprzedaż festiwalowych produktów w SiemaShopie! – w naszym sklepie możecie zakupić kultowe koszulki festiwalowe i fundacyjne ze zniżkami nawet do 50%. Każdy produkt jest projektowany z pasją i wyobraźnią – autorami są Jurek Owsiak i nasz zespół grafików. Pamiętajcie, że kupując siemashopowe gadżety, wspieracie działania Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

 

Nie zapomnijcie też odwiedzić kanału KręciołyTV! Oprócz koncertów z Najpiękniejszego Festiwalu Świata, znajdziecie tam także Wasze portrety - filmy przepełnione pozytywnymi emocjami, tańcami i uśmiechami. Najlepsze wiadomości dajecie nam Wy - swoim wsparciem i dobra energią! 

 

 

Adam Kościelniak

POKAŻ PODOBNE
2022-11-15 11:45:00

Listopadowe notowanie plebiscytu Złotego Bączka!

W połowie listopada hasło „Zaraz będzie ciemno” nabiera bardzo dosłownego znaczenia. Za oknami złota jesień, więc czas na listopadowe notowanie Złotego Bączka!

2022-12-05 14:53:49

Dziś Międzynarodowy Dzień Wolontariusza! Dziękujemy!

Dzisiaj święto wszystkich wolontariuszy! Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim, którzy poświęcają swój czas i energię dla słusznej sprawy.

ZOBACZ TEŻ