Aktualności

Ekipa Pokojowego Patrolu gotowa na Pol’and’Rock

2021-07-21 10:10:00

 

Na kilkanaście dni przed 27. Pol’and’Rock Festival zamknęliśmy nabór do ekipy Pokojowego Patrolu. W tym roku ekipa w czerwonych koszulkach będzie liczyć ponad 650 osób. Patrolowcy rozpoczną swoje działania już w poniedziałek 26 lipca i pozostaną w gotowości do niedzielnego poranka 1 sierpnia.

 

Festiwalowy wolontariat to ponad trzydzieści grup o bardzo zróżnicowanych zdaniach. Blisko połowa z nich to tzw. Grupy Lotne działające na terenie całego Festiwalu. To właśnie z nimi uczestnicy festiwalu będą mieć najczęstszy kontakt. Pozostała część naszej ekipy to Grupy Stałe, które mają konkretny rodzaj zadań i wykonują je przez cały czas trwania Festiwalu. Ekipy te zajmują się prowadzeniem Biura Rzeczy Znalezionych, rozładunkiem i załadunkiem sprzętu przywożonego przez artystów, sprzedażą w SiemaShopie, czy też obsługą akredytowanych dziennikarzy.

 

Większość pracy „czerwonych koszulek” będzie związana z zapewnieniem bezpieczeństwa uczestnikom imprez masowych przed Dużą Sceną oraz na Akademii Sztuk Przepięknych. Wzorem lat poprzednich Patrolowcy będą obecni na terenie pól namiotowych oraz parkingu.

 

Pokojowy Patrol, fot. Lucyna Lewandowska

 

Jeśli będziesz potrzebować pomocy lub informacji, to śmiało możesz zwrócić się do PP. Każdy wolontariuszy z nich ukończył szkolenie w Centrum Wolontariatu Fundacji WOŚP i jest bardzo dobrze przygotowany do wykonywania swoich zadań. Jeśli zauważysz coś niepokojącego, to również najlepszym rozwiązaniem będzie poinformowanie PP - w ten sposób informacja zostanie przekazana Zintegrowanego Centrum Dowodzenia, które zorganizuje pomoc.

 

Pokojowy Patrol to ekipa, na której w dużym stopniu opieramy zabezpieczenie naszego Festiwalu. Właśnie dlatego prosimy wszystkich uczestników o pełną współpracę z naszymi wolontariuszami.

 

Jeśli podoba Ci się nasz wolontariat i chcesz do niego dołączyć, to koniecznie zajrzyj na stronę http://pokojowypatrol.pl – znajdziesz tam przydatne informacje.

 

Dołącz do Pokojowego Patrolu

 Pokojowy Patrol, fot. Marlena Kuczko

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-06-21 14:50:27

Renata Przemyk na Najpiękniejszym Festiwalu Świata

"Babę zesłał Bóg"... a tak utalentowaną artystkę jak Renata Przemyk na Najpiękniejszy Festiwal Świata po raz trzeci sprowadza miłość do wyjątkowej festiwalowej publiczności. Piosenkarka, aktorka, autorka tekstów zagrała na Nocnej Scenie ASP w 2019 roku i spotkała się z nami podczas Najpiękniejszej Domówki Świata rok temu.

2021-06-21 11:35:00

Festiwalowa karta od mBanku

Już po raz czwarty mBank zagra na Najpiękniejszym Festiwalu Świata - Pol’and’Rock Festival. Podobnie, jak w poprzednich latach, z tej okazji mamy dla Was wyjątkową kartę, zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka. Pierwszy raz znajdziecie na niej również logo ASP, którego mecenasem jest mBank.

2021-06-14 15:29:26

Hańba! na Pol'and'Rock Festival

Połączenie rytmicznego, buntowniczego punka z muzyką folkową, rytmami klezmerskimi i tekstami nawiązującymi do życia w międzywojennej Polsce i tekstami Juliana Tuwima, Władysława Broniewskiego,i Jana Brzechwy to przepis na brzmienie kapeli Hańba!

ZOBACZ TEŻ