ARCHIWUM
2021-07-30 19:43:10

Jesteśmy razem... na całym świecie!

Chociaż centrum Festiwalu znajduje się na Lotnisku Makowice-Płoty, to festiwalowe rytmy biją w sercach na całym świecie! Dzięki hybrydowej formie Pol’and’Rock Festival może zabrzmieć na domówkach nawet tysiące kilometrów od Pomorza Zachodniego.
2021-07-30 16:13:19

Czym tak właściwie zajmuje się Pokojowy Patrol?

Czerwone koszulki Pokojowego Patrolu są widoczne wszędzie tam,gdzie, gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od Wielkiego Finału, po Wielki Mecz lub Bieg „Policz się z cukrzycą”, aż po trwający Pol’and’Rock Festival, , Patrol jest na posterunku i… no właśnie, co właściwie robi?
2021-07-29 22:22:23

Co czeka na Was na tegorocznym Festiwalu?

Nie tylko koncerty czy spotkania na ASP! Bez względu na to, czy jesteście z nami na miejscu, czy towarzyszycie nam online – wraz z naszymi Partnerami przygotowaliśmy dla Was mnóstwo niespodzianek!
2021-07-29 21:06:28

Piotr Bukartyk i jego warsztatowcy znów na Pol’and’Rock Festival!

Jak co roku Piotr Bukartyk poprowadzi warsztaty w ramach Akademii Sztuk Przepięknych. Ich uczestnicy będą mieli szansę wystąpić na Dużej Scenie podczas zakończenia Najpiękniejszego Festiwalu Świata.
2021-07-29 12:37:56

Kiedy będzie ciemno? Najważniejsze tradycje na Pol’and’Rock Festival!

Pol’and’Rock Festival ma długą i bogatą historię. Przez lata sporo rzeczy się zmieniło: zarówno miejsce, jak i sama nazwa. Jednak niektóre są niezmienne, jak tradycje stworzone i kultywowane przez Was! Dziś przywołujemy festiwalowe zwyczaje, które każdy znać musi!
2021-07-28 22:50:49

Zaczęliśmy od śmiechu! 20-lecie Neonówki na Pol'and'Rock Festival

Czy można wyobrazić sobie urodziny spędzone lepiej, niż na Najpiękniejszym Festiwalu Świata? Właśnie tak swoje 20-lecie świętował kabaret Neo-Nówka, który rozpoczął 27. edycję Pol’and’Rock Festival swoim występem na ASP. To było wyjątkowe, pełne śmiechu otwarcie Festiwalu!
2021-07-28 19:17:59

5 rzeczy, których warto spróbować, oglądając Festiwal online

Uczestniczycie w Najpiękniejszym Festiwalu Świata w formule online? Koniecznie sprawdźcie nasze propozycje, które pomogą Wam zadbać o festiwalowy klimat, gdziekolwiek jesteście!
2021-07-27 21:38:29

To już 10. festiwalowa gitara od Szymona Chwalisza!

Co tym razem zmalował Szymon Chwalisz na kolejnej gitarze Pol’and’Rock Festivalu? Czyje twarze zobaczymy na tym muzycznym dziele sztuki? Czy w licytacji gitary podczas 30. Finału WOŚP padnie kolejny rekord i co wspólnego ma z tym aerograf?
2021-07-27 17:25:13

Festiwal w liczbach, czyli co czeka na Was na lotnisku Makowice-Płoty?

Nadszedł długo wyczekiwany dzień: otwarcie bram 27. edycji Pol’and’Rock Festival! Pierwsi uczestnicy rozkładają już swoje namioty, a budowa infrastruktury wydarzenia praktycznie się zakończyła. Mamy dla Was garść ciekawostek o terenie imprezy!
2021-07-27 00:12:04

Z Eliminacji na Dużą Scenę Pol'and'Rock Festival

Gramy, co lubimy, a występy tych artystów na Eliminacjach szczególnie przypadły nam do gustu. Przedstawiamy nowych, ciekawych artystów, których muzykę będziecie mogli okazję poznać na Najpiękniejszym Festiwalu Świata.
2021-07-26 20:07:25

Wyjątkowy festiwal – wyjątkowe audycje radiowe

Już zaledwie 3 dni pozostały do rozpoczęcia Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Niezależnie od tego, czy jesteście już w drodze na Lotnisko Makowice-Płoty, czy też szykujecie wygodne siedzisko w oczekiwaniu na swoją Domówkę, bądźcie z nami na bieżąco!
2021-07-26 16:50:30

Zanim wyruszysz w drogę na Festiwal

Wybierasz się na Najpiękniejszy Festiwal Świata autem, pociągiem lub innym środkiem transportu? Koniecznie sprawdź nasz pakiet podróżnika, w którym znajdziesz listę rzeczy do zabrania, muzyczne playlisty oraz propozycje ciekawych aktywności, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie :)
2021-07-26 15:33:28

Pobierz aplikację Pol’and’Rock i nie przegap żadnego koncertu!

Jak co roku razem z Play przygotowujemy aplikację mobilną ze wszystkimi niezbędnymi informacjami. Kiedy gra Dżem? Kim jest Morgane Ji? Jakie atrakcje czekają na festiwalowiczów w strefach partnerów? Wszystkie odpowiedzi na te i inne pytania możesz mieć zawsze pod ręką!
2021-07-26 08:00:00

Laureat Antyfestu Antyradia - Batna zagra na Festiwalu

Zespół Batna ze Śląska został zwycięzcą Antyfestu Antyradia 2021 - największego w Polsce przeglądu rockowych talentów. W nagrodę otrzymał pamiątkową statuetkę "Złotej Kosy", wystąpi również na Dużej Scenie drugiego dnia Pol'and'Rock Festival 2021, nagra profesjonalną płytę w Izabelin Studio, a jej promocję zapewni Antyradio - największa rockowa stacja w Polsce. Specjalne wyróżnienia otrzymały kapele Punched Orange i Symptone. Tegoroczny finał konkursu był pierwszym zorganizowanym w formule całodniowego festiwalu.
2021-07-23 15:13:49

Co musisz wiedzieć o 27. Pol'and'Rock Festival? 10 najważniejszych faktów

Do 27. edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata pozostało już tylko 6 dni! W jednym miejscu zbieramy dla Was 10 najważniejszych informacji o tegorocznym Festiwalu. Zapoznajcie się z nimi niezależnie od tego, czy będziecie z nami na Lotnisku Makowice-Płoty, czy planujecie oglądać transmisję online z wydarzenia. No to zaczynamy! Zobaczcie, co musicie wiedzieć o 27. Pol'and'Rock Festival!
2021-07-21 23:00:00

Organizacje Akademii Sztuk Przepięknych na #polandrock2021

Pol'and'Rock Festival to miejsce dobrej energii, propagowania pozytywnych działań i wyjątkowych doświadczeń - ogromną częścią budowania tych wartości jest strefa organizacji pozarządowych. W tym roku nie mogło ich zabraknąć!


Czekaj - trwa pobieranie treści

ZOBACZ TEŻ