Aktualności

Eko ASP

2017-08-05 16:03:38

Ekologia jest tematem bardzo obecnym podczas Przystanku Woodstock. Co roku można napotkać na aktywności zachęcające do zachowań proekologicznych w Wiosce Leszka, Strefie Allegro, Strefie Ricoha oraz innych. Nie mogło więc zabraknąć tematyki ekologii również na wzgórzu ASP.

Stowarzyszenie Otwarte Klatki

Już po raz kolejny mamy przyjemność gościć na Przystanku Woodstock Stowarzyszenie Otwarte Klatki, które zajmuje się prawami zwierząt skupiając się przede wszystkim na losie zwierząt hodowlanych. W ich namiocie będziecie mieli nie tylko możliwość porozmawiania na ten temat, ale także, dzięki goglom VR, przekonania się jak wygląda życie zwierząt na fermach, a dodatkowo dowiedzie się więcej na temat diety roślinnej.

fot. Lucyna Lewandowska

Fundacja Greenpeace Polska

W ekowiosce Greenpeace nie tylko będziecie mogli porozmawiać o ochronie przyrody i pracy wolontariuszy fundacji, ale także podładować swoje telefony. Dodatkowo wczoraj sympatycy Greenpeace pod sceną utworzyli piękny obraz, pokazując tym samym, że naprawdę kochają Puszczę Białowieską.

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt VIVA

Jeszcze tylko dziś możecie wziąć udział w quizie wiedzy o prawach zwierząt (13.00 – 15.00) oraz zajęciach dla dzieci (11.00 – 13.00), przygotowanych przez Fundację VIVA.

fot. Edyta Kurecka

(Glin) 

POKAŻ PODOBNE
2022-10-14 14:05:00

Wróć do tegorocznych spotkań ASP!

Akademia Sztuk Przepięknych to wyjątkowe miejsce, gdzie rokrocznie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata odbywają się ważne rozmowy i spotkania. Zapraszamy do ponownego wysłuchania tegorocznych spotkań - w jesienne weekendy na kanale KręciołaTV na YouTubie!

2022-09-21 15:15:00

Już jest czysto! Podsumowanie akcji Zaraz Będzie Czysto

Zadbanie o festiwalowe pole jest dla nas bardzo ważne. Po raz kolejny na Najpiękniejszym Festiwalu Świata zaprosiliśmy festiwalowiczów do akcji Zaraz Będzie Czysto - zobaczcie, jak akcja wyglądała w tym roku i jakie ekologiczne rozwiązania były obecne na 28. Pol'and'Rock Festival.

2022-09-19 13:41:12

Festiwal różnorodności, czyli strefa NGO na 28. Pol'and'Rock Festival

Pierwsze warsztaty na Akademii Sztuk Przepięknych odbyły się 14 lat temu. Od tego czasu strefa warsztatów ASP zmieniała się i rosła, ale aktywności, które przygotowują dla festiwalowiczów organizacje, cały czas tak samo integrują, bawią i uczą. Nie inaczej było na 28. Pol'and'Rock Festival!

ZOBACZ TEŻ