Aktualności

Eksplozja muzycznych smaków! Hoffmaestro podbije Dużą Scenę!

2023-04-24 21:20:00

 

Szwedzki fenomen, który podbija serca miłośników dźwięków na całym świecie, dołącza do line-upu Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Ich porywająca mieszanka gatunków, od ska i reggae po hip-hop i funk, sprawia, że każdy utwór to muzyczna uczta.

 

Hoffmaestro — jedenastoosobowy szwedzki zespół ska-punkowy, z impetem wdarł się na scenę muzyczną w 2005 roku, gdy ich twórczość zaowocowała niezależnym filmem Stockholm Boogie. Będąc zarówno twórcami, jak i reżyserami tego dzieła, obdarowali je swoją energetyczną ścieżkę dźwiękową. Film zyskał status kultowego, a ich utwór Desperado szybko zdobył uznanie słuchaczy. Hoffmaestro, niczym błyskawica, zapisało się w historii muzyki jako oryginalny zespół, którego dźwięki, pełne werwy i pomysłów, nie dają o sobie zapomnieć.

 

 

Styl Hoffmaestro, z niezwykłą mozaiką ska, punka, country, New Orleans i elektroniki, rozbudza wyobraźnię i stanowi wyzwanie dla kategoryzacji. Lecz zespół zasłużył sobie na renomę najbardziej imprezowego kolektywu, dzięki swoim wysublimowanym, pulsującym energią występom na żywo. Tworząc pod szyldem Hoffmaestro & Chraa, podpisali kontrakt ze szwedzką wytwórnią, której zawdzięczają wydanie kilku porywających singli, prowadzących do ich debiutanckiego albumu z 2008 roku, zatytułowanego The Storm.

 

 

Dwa lata później, drugie LP ukazało się pod efektowną nazwą Hoffmaestro, a zespół nieprzerwanie zdobywał sympatię publiczności na terenie całej Europy. Angażowali fanów poprzez media społecznościowe, przyjmując bardzo autentyczną estetykę "zrób to sam" (ang. Do It Yourself). W 2014 roku Hoffmaestro zawojowali Stany Zjednoczone, podpisując kontrakt z wytwórnią z Los Angeles, aby wydać swoje trzecie LP.

 

29. Pol'and'Rock Festival

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Festiwal jest darmowy i niebiletowany. Poza Hoffmaestro na festiwalu zagrają też Apollo 440Spin DoctorsBiohazardCarpenter BrutNapalm DeathBrodkaDRAINWhile She SleepsZalewskiBullet for My ValentineRoyal RepublicSaint City OrchestraThe ScratchGet The ShotLemONRise Of The NorthstarThe RumjacksLady Pank oraz LUIKU. Obecność na ASP potwierdził m.in. Kabaret Paranienormalni.

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-07-14 15:00:00

Miłość, Przyjaźń, Muzyka i NFT – nowość na Pol’and’Rock Festival!

Pol’and’Rock Festival wypływa na wody nowych technologii! Przygoda, która przenosi nas w świat muzyki, przyjaźni i miłości, tym razem zabierze nas także w cyfrową przyszłość. Z radością wprowadzamy naszą własną kolekcję tokenów NFT, łącząc harmonię dźwięków z innowacyjnością nowoczesnego świata!

2023-07-18 15:10:00

Muzyczna mieszanka na 29. Pol'and'Rock Festival

Najpiękniejszy Festiwal Świata coraz bliżej, a wraz z nim iście wybuchowa mieszanka muzyczna - od poezji śpiewanej, przez reggae i punka, na mongolskim metalu kończąc! Czego można się spodziewać po tegorocznych koncertach? Absolutnie wszystkiego!

2023-06-30 07:45:00

Idealny dzień? Tak jest!

To, że Pol'and'Rock Festival jest Najpiękniejszym Festiwalem Świata, już wiemy, ale jaki jest idealny dzień na tym wydarzeniu? Festiwalowicze mają na to własną receptę!

ZOBACZ TEŻ