Aktualności

Epicka symfonia na 29. Pol'and'Rock Festival – Epica nadchodzi!

2023-06-19 20:30:00

 

Uwaga, fani symfonicznego metalu! Epica – legendarny, holenderski zespół wystąpi na Dużej Scenie! Przygotujcie się na niesamowite połączenie metalu, orkiestry i chórów, które razem tworzą niewyobrażalnie spektakularne brzmienie.

 

Epica, znana ze swojego unikalnego brzmienia, jest prawdziwą legendą w świecie symfonicznego metalu. Zespół, założony w 2002 roku przez gitarzystę i wokalistę Marka Jansena, w ciągu lat ukształtował swój charakterystyczny styl, łącząc elementy metalu symfonicznego, gotyckiego, death metalu, a nawet metalu progresywnego. Epica to więcej niż tylko muzyka — to prawdziwe doświadczenie dźwiękowe, które zawiera thrashowe i groove metalowe riffy, momenty power metalu, a nawet nawiązania do muzyki orientalnej.

 

 

Wokal soprano w wykonaniu Simone Simons i growl Marka Jansena stanowią fundament dźwięku Epica. Ta wybuchowa mieszanka tworzy łatwe do zapamiętania, wyszukane i emocjonalne melodie. Teksty zespołu, często traktujące o tematach filozoficznych, psychologicznych, duchowych, moralnych, naukowych, środowiskowych, społeczno-politycznych, globalnych oraz osobistych, są tworzone przede wszystkim przez sam zespół, co czyni ich twórczość jeszcze bardziej autentyczną.

 

Epica jest również znana ze swojego szerokiego wykorzystania orkiestry i chórów operowych. Przekonajcie się sami, jak mocno słowo "monumentalny" nie wystarcza do opisania ich najnowszego albumu, Omega. Jest to największa i najbardziej efektowna produkcja zespołu do tej pory.

 

Zespół Epica jest gotowy, aby zniszczyć scenę 29. Pol'and'Rock Festival swoim niezrównanym brzmieniem, pełnym orkiestrowej mocy, progresyjnej elegancji, orientalnego czaru, kinowych krajobrazów dźwiękowych i ogromnej energii.

  

 

Tak potężnego i emocjonującego występu nie da się zapomnieć. Epica, z jej monumentalnym dźwiękiem, jest gotowa przekroczyć wszelkie granice i dostarczyć wam niesamowitego show. Dołączcie do nas i bądźcie częścią tego magicznego wydarzenia. Razem uczynimy 29. Najpiękniejszy Festiwal Świata naprawdę epickim!

 

29. Pol'and'Rock Festival

 

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Festiwal jest darmowy i niebiletowany. Poza zespołem Epica na festiwalu zagrają też Apollo 440Spin DoctorsBiohazardCarpenter BrutNapalm DeathBrodkaDRAINWhile She SleepsZalewskiBullet for My ValentineRoyal RepublicSaint City OrchestraThe ScratchGet The ShotLemONRise Of The NorthstarThe RumjacksLady PankLUIKUHoffmaestro oraz North East Ska Jazz Orchestra meets Wicked Dub Division. Obecność na ASP potwierdzili m.in. Kabaret ParanienormalniBorys SzycKarol Wójcicki i Marek Dyjak.

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-07-25 09:10:00

Najpiękniejszy Festiwal Świata znowu na Rajskim Pomorzu Zachodnim!

Już nie możemy się doczekać startu 29. Pol’and’Rock Festival. Od 3 sierpnia na lotnisku Czaplinek-Broczyno w festiwalowym miasteczku, będzie działać Rajska Przystań, czyli tegoroczna Strefa Pomorza Zachodniego z wyjątkową strefą wypoczynku i zabawy dla dużych i małych.

2023-07-14 15:00:00

Miłość, Przyjaźń, Muzyka i NFT – nowość na Pol’and’Rock Festival!

Pol’and’Rock Festival wypływa na wody nowych technologii! Przygoda, która przenosi nas w świat muzyki, przyjaźni i miłości, tym razem zabierze nas także w cyfrową przyszłość. Z radością wprowadzamy naszą własną kolekcję tokenów NFT, łącząc harmonię dźwięków z innowacyjnością nowoczesnego świata!

2023-07-20 11:40:00

Spotkanie ASP | Martyna Wojciechowska gościnią specjalną mBanku!

Radość, inspiracja i potęga kobiecości na ASP! Z ogromną dumą ogłaszamy spotkanie z gościnią specjalną mBanku, niezwykłą postacią świata mediów, podróży i działalności społecznej – Martyną Wojciechowską!

ZOBACZ TEŻ