Aktualności

European Festival Awards - zagłosuj na Pol'and'Rock!

2023-11-02 15:33:54

 

Drugiego takiego Festiwalu nie ma!

 

Od początku istnienia Pol'and'Rock Festival otrzymał już wiele nominacji i nagród, spośród których trudno byłoby wybrać jedną najbardziej cenną. Gdybyśmy jednak mieli wskazać wyróżnienia, które szczególnie nas poruszają, znalazłyby się wśród nich te przyznawane przez publiczność.

 

Duża Scena, 29. Pol'and'Rock Festival, fot. Michał Kwaśniewski

 

Nasz Festiwal to przede wszystkim Wy, drodzy Festiwalowicze. To Wy tworzycie tę niesamowitą, pełną różnorodnych barw społeczność, razem z nami, co roku, już od niemal 30 lat, budując Najpiękniejszy Festiwal Świata. Dzięki Wam każdego lata odkrywamy na nowo wartość naszego muzycznego spotkania, na które licznie przybywacie, by przez trzy dni świętować miłość, pokój i wolność. Wasza obecność jest dla nas wyróżnieniem samym w sobie. 

 

Dlatego też, nagrody przyznawane poprzez głosowanie publiczności mają dla nas tak ogromne znaczenie - są nadawane przez tych, z którymi i dla których tworzymy nasz wyjątkowy Festiwal. 

 

Ruszyło głosowanie w konkursie European Festival Awards 

 

W tym roku po raz drugi bierzemy udział w 13. edycji European Festival Awards, walcząc o nagrodę w kategorii „Best Major Festival” [z ang. „Najlepszy Największy Festiwal”]. 

 

 

 

Pol'and'Rock Festival każdego roku staje się domem dla setek tysięcy wielbicieli muzyki. Według naszych szacunkowych obliczeń Najpiękniejszy Festiwal Świata jest jednym z największych, darmowych festiwali w Europie i na świecie. „Best Major Festival” to niezaprzeczalnie nasza kategoria w konkursie!

 

Wraz z początkiem miesiąca ruszyło otwarte głosowanie 13. edycji European Festival Awards, w którym możecie wziąć udział do końca listopada. Bardzo liczymy na Wasze głosy i wsparcie! Oddanie głosu jest naprawdę proste. Wystarczy kliknąć link poniżej, podać imię, nazwisko oraz e-mail i zagłosować na nasz Festiwal. Warto zwrócić uwagę na to, że nie jest konieczne wybieranie festiwali w każdej z wymienionych w formularzu kategorii. 

 

ZAGŁOSUJ NA POL'AND'ROCK FESTIVAL

 

 

Koncert Lady Pank na Dużej Scenie podczas 29. Pol'and'Rock Festival, fot. Marcin Zieliński

 

 

O European Festival Awards

 

 

European Festival Awards powstało z inicjatywy stowarzyszenia Yourope w 2009 roku. Wręczenie nagród European Festival Awards po raz pierwszy miało miejsce w 2010 roku. Od tamtego momentu co roku w styczniu, podczas uroczystej gali przyznawane są nagrody dla europejskich festiwali, które zwyciężyły w wybranych kategoriach konkursu. Nagrody przyznawane są na podstawie wyników ogólnego głosowania, w którym każdy może wziąć udział.

 

Głównym założeniem konkursu European Festival Awards jest uhonorowanie festiwali organizowanych na terenie Starego Kontynentu, podczas których organizatorzy nie tylko zadbali o ucztę muzyczną, ale także stworzyli wydarzenie promujące wiedzę z dziedzin medycyny i zdrowia, bezpieczeństwa, zaangażowania społecznego czy ekologii. 

 

13. edycja European Festival Awards tradycyjnie rozpoczęła się jesienią, ruszając na początek z trzema głównymi kategoriami:

  • Best Major Festival
  • Best Medium-sized Festival
  • Best Small Festival 

Na wybrane festiwale będzie można oddać głos od początku do końca listopada br. 

 

Rozwinięcie flagi Polski podczas koncertu Kwiatu Jabłoni, Duża Scena, 29. Pol'and'Rock Festival, fot. Grzegorz Adamek

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-11-28 16:46:00

Ostatni dzwonek: oddaj swój głos na Pol'and'Rock Festival!

Najwyższy czas wziąć udział w głosowaniu i wesprzeć Pol'and'Rock Festival w walce o nagrodę European Festival Awards w kategorii „Best Major Festival". Pamiętajcie, że głosowanie trwa tylko do końca miesiąca!

2023-11-02 15:33:54

European Festival Awards - zagłosuj na Pol'and'Rock!

Pol'and'Rock Festival walczy o wygraną European Festival Awards, w kategorii Best Major Festival! Plebiscyt właśnie wystartował. Czas oddać głos na Najpiękniejszy Festiwal Świata!

2023-10-03 16:00:00

Festiwalowa Lista Przebojów - dziesiąty miesiąc, dziesiąta piosenka!

Kolejny miesiąc Festiwalowej Listy Przebojów minął w mgnieniu oka! Jak co miesiąc, przyszedł czas, by podsumować Wasze muzyczne wybory i ogłosić piosenkę, która zdobyła Wasze serca w dziesiątym miesiącu głosowania!

ZOBACZ TEŻ