Aktualności

Festiwal dla małego i dużego!

2021-07-06 10:50:00

Pol'and'Rock Festival to miejsce dla całej rodziny! Od lat dbamy o rozrywkę i przestrzeń również dla najmłodszych, aby i oni z festiwalowego klimatu czerpali garściami przekazując nasze wartości - miłość, przyjaźń i muzyka! Jakie udogodnienia czekają najmłodszych na tegorocznym Festiwalu? Sprawdźmy to!

 

 

1. Zadbaj o słuch swojego dziecka

Na Festiwalu będzie z nami spora gromadka dzieci - ich bezpieczeństwo jest dla nas ważne, dlatego kolejny raz przy wejściu na Festiwal, rodzice będą mieć możliwość bezpłatnie wypożyczyć 1080 nausznikowych słuchawek dla dzieci, które ochronią słuch najmłodszych przed wysokimi decybelami płynącymi z Dużej Sceny.

 

 

fot. Ola Drutkowska

 

 

2. Pamiętaj o opasce z kontaktem do rodzica

Przy wejściu na Festiwal, w miejscu, gdzie będą sprawdzane wejściówki oraz w przestrzeni Akademii Sztuk Przepięknych, ale też w miejscu informacyjnym można odebrać specjalną opaskę do wpisania danych kontaktowych do rodzica. Codziennie sprawdzaj, czy numer telefony jest widoczny, jeśli nie - odbierz kolejną opaskę.

 

 

Opaski dla dzieci na Festiwalu, fot. Damian Jędrzejewski

 

 

 3. Co jeśli dziecko zaginie?

Warto przekazać swojemu dziecku, że w momencie kiedy się zagubi na imprezie, może zgłosić się do osób w czerwonych koszulkach, czyli Pokojowego Patrolu, który zaprowadzi je do Biura Rzeczy Znalezionych. Kiedy zobaczysz, że nie ma przy Tobie dziecka - nie panikuj, jak najszybciej zgłoś to Pokojowemu Patrolowi i kieruj się do Biura Rzeczy Znalezionych.

 

 

Dzieci, fot. Basia Lutzner

 

 

4. Uważaj na słońce!

Krem z filtrem 50 to przedmiot, który powinien mieć każdy festiwalowicz, ale dzieci szczególnie, ponieważ są bardziej narażone na skutki kąpieli słonecznych.

Woda - dbajmy o nawodnienie zarówno dorosłych jak i dzieci. Na Lotnisku Makowice - Płoty nie ma zbyt wiele cienia, dlatego trzeba pić dużo wody i nosić czapkę!

 

5. Nauczmy się czegoś nowego!

W Namiocie Programu Edukacyjnego Ratujemy i Uczymy Ratować na młodzież, szczególnie tych z klas podstawowych przez cały czas trwania Festiwalu będą czekać instruktorzy pierwszej pomocy, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. To bardzo istotne, aby od najmłodszych lat uświadamiać i normalizować czynności ratownicze.

 

 

Namiot RUR, fot. Paweł Krupka

 

6. Pamiątkowa koszulka będzie czekać w SiemaShopie!

W czasie Festiwalu jak co roku będzie można kupić gadżety i koszulki w SiemaShopie! Ponownie do dostania będą również koszulki dla dzieci z kolorowym festiwalowym nadrukiem.

 

 

7. Przyjdź na Akademię Sztuk Przepięknych

W strefie ASP znajdziesz kawałek cienia - będzie tam nieco spokojniej i w razie potrzeby znajdziesz pomoc. W namiocie warsztatowym na młodych ludzi czekają zajęcia

28 lipca - 15:00-17:00, 29 lipca - 13:00-15:00, 30 lipca - 14:30-16:30, 31 lipca - 13:00-15:00 Warsztaty origami, Dorigami

28 lipca - 13:30-15:00, 29 lipca - 11:30-13:00 Recycling - tworzenie festiwalowych przedmiotów, Fundacja Strefa Dorastania

warsztaty taneczne.

28 lipca - 18:30-20:00, 18:30-20:00 30 lipca Warsztaty Tańców Balfolk

W trakcie Festiwalu będzie z nami również Fundacja Dr Clown, która na pewno przygotuje atrakcje dla najmłodszych!

 

 

fot. Igor Kohutnicki

 

 

Pamiętaj, że Festiwal to miejsce dla dzieci, ale jako rodzic jesteś za nie odpowiedzialny/a. Nie zostawiaj swojej pociechy bez opieki, w namiocie, w dzień czy w nocy - dbajmy o bezpieczeństwo!

POKAŻ PODOBNE
2022-09-19 13:41:12

Festiwal różnorodności, czyli strefa NGO na 28. Pol'and'Rock Festival

Pierwsze warsztaty na Akademii Sztuk Przepięknych odbyły się 14 lat temu. Od tego czasu strefa warsztatów ASP zmieniała się i rosła, ale aktywności, które przygotowują dla festiwalowiczów organizacje, cały czas tak samo integrują, bawią i uczą. Nie inaczej było na 28. Pol'and'Rock Festival!

2022-07-13 10:42:26

Zobacz mapę 28. Pol'and'Rock Festival!

Już tylko 20 dni dzieli nas od oficjalnego rozpoczęcia tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Spragnieni festiwalowej atmosfery uczestnicy nie mogli się już doczekać, ale nareszcie jest - przedstawiamy Wam mapę 28. Pol'and'Rock Festival!

2022-09-02 13:58:48

Wyprzedaż festiwalowych produktów w SiemaShopie!

Nie udało Ci się dotrzeć do punktu SiemaShop na Pol’and’Rock Festival? Nie przejmuj się! Przygotowaliśmy specjalną wyprzedaż naszych wyjątkowych produktów zaprojektowanych przez Jurka Owsiaka!

ZOBACZ TEŻ