Aktualności

Festiwal dla małego i dużego!

2021-07-06 10:50:00

Pol'and'Rock Festival to miejsce dla całej rodziny! Od lat dbamy o rozrywkę i przestrzeń również dla najmłodszych, aby i oni z festiwalowego klimatu czerpali garściami przekazując nasze wartości - miłość, przyjaźń i muzyka! Jakie udogodnienia czekają najmłodszych na tegorocznym Festiwalu? Sprawdźmy to!

 

 

1. Zadbaj o słuch swojego dziecka

Na Festiwalu będzie z nami spora gromadka dzieci - ich bezpieczeństwo jest dla nas ważne, dlatego kolejny raz przy wejściu na Festiwal, rodzice będą mieć możliwość bezpłatnie wypożyczyć 1080 nausznikowych słuchawek dla dzieci, które ochronią słuch najmłodszych przed wysokimi decybelami płynącymi z Dużej Sceny.

 

 

fot. Ola Drutkowska

 

 

2. Pamiętaj o opasce z kontaktem do rodzica

Przy wejściu na Festiwal, w miejscu, gdzie będą sprawdzane wejściówki oraz w przestrzeni Akademii Sztuk Przepięknych, ale też w miejscu informacyjnym można odebrać specjalną opaskę do wpisania danych kontaktowych do rodzica. Codziennie sprawdzaj, czy numer telefony jest widoczny, jeśli nie - odbierz kolejną opaskę.

 

 

Opaski dla dzieci na Festiwalu, fot. Damian Jędrzejewski

 

 

 3. Co jeśli dziecko zaginie?

Warto przekazać swojemu dziecku, że w momencie kiedy się zagubi na imprezie, może zgłosić się do osób w czerwonych koszulkach, czyli Pokojowego Patrolu, który zaprowadzi je do Biura Rzeczy Znalezionych. Kiedy zobaczysz, że nie ma przy Tobie dziecka - nie panikuj, jak najszybciej zgłoś to Pokojowemu Patrolowi i kieruj się do Biura Rzeczy Znalezionych.

 

 

Dzieci, fot. Basia Lutzner

 

 

4. Uważaj na słońce!

Krem z filtrem 50 to przedmiot, który powinien mieć każdy festiwalowicz, ale dzieci szczególnie, ponieważ są bardziej narażone na skutki kąpieli słonecznych.

Woda - dbajmy o nawodnienie zarówno dorosłych jak i dzieci. Na Lotnisku Makowice - Płoty nie ma zbyt wiele cienia, dlatego trzeba pić dużo wody i nosić czapkę!

 

5. Nauczmy się czegoś nowego!

W Namiocie Programu Edukacyjnego Ratujemy i Uczymy Ratować na młodzież, szczególnie tych z klas podstawowych przez cały czas trwania Festiwalu będą czekać instruktorzy pierwszej pomocy, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. To bardzo istotne, aby od najmłodszych lat uświadamiać i normalizować czynności ratownicze.

 

 

Namiot RUR, fot. Paweł Krupka

 

6. Pamiątkowa koszulka będzie czekać w SiemaShopie!

W czasie Festiwalu jak co roku będzie można kupić gadżety i koszulki w SiemaShopie! Ponownie do dostania będą również koszulki dla dzieci z kolorowym festiwalowym nadrukiem.

 

 

7. Przyjdź na Akademię Sztuk Przepięknych

W strefie ASP znajdziesz kawałek cienia - będzie tam nieco spokojniej i w razie potrzeby znajdziesz pomoc. W namiocie warsztatowym na młodych ludzi czekają zajęcia

28 lipca - 15:00-17:00, 29 lipca - 13:00-15:00, 30 lipca - 14:30-16:30, 31 lipca - 13:00-15:00 Warsztaty origami, Dorigami

28 lipca - 13:30-15:00, 29 lipca - 11:30-13:00 Recycling - tworzenie festiwalowych przedmiotów, Fundacja Strefa Dorastania

warsztaty taneczne.

28 lipca - 18:30-20:00, 18:30-20:00 30 lipca Warsztaty Tańców Balfolk

W trakcie Festiwalu będzie z nami również Fundacja Dr Clown, która na pewno przygotuje atrakcje dla najmłodszych!

 

 

fot. Igor Kohutnicki

 

 

Pamiętaj, że Festiwal to miejsce dla dzieci, ale jako rodzic jesteś za nie odpowiedzialny/a. Nie zostawiaj swojej pociechy bez opieki, w namiocie, w dzień czy w nocy - dbajmy o bezpieczeństwo!

POKAŻ PODOBNE
2023-12-06 13:24:22

Najlepszy prezent z SiemaShop!

Dzisiaj Mikołajki, a Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. Grudzień pełen jest okazji do obdarowywania swoich najbliższych. Zobacz, jakie wyjątkowe prezenty możesz znaleźć w SiemaShopie!

2023-10-05 12:35:00

Polandrockowa wyprzedaż w SiemaShop!

Nadal gra Wam w duszy Najpiękniejszy Festiwal Świata? I dobrze! Jeśli tęsknicie za Pol'and'Rock Festival tak samo mocno jak my, to mamy dla Was dobrą wiadomość! W SiemaShopie trwa pofestiwalowa wyprzedaż! Możecie dorwać swoje ulubione festiwalowe wzory i gadżety w lepszych cenach.

2023-09-12 15:40:00

Czym jest dla Was Pol'and'Rock Festival?

Dla nas jest to Najpiękniejszy Festiwal Świata - nasz kawałek ziemi, o który będziemy dbać! A czym Pol'and'Rock Festival jest dla Was? Zobaczcie!

ZOBACZ TEŻ