ARCHIWUM
2022-09-23 12:00:00

Premiera filmu „Johnny”. Biografia ks. Kaczkowskiego zawitała na wielkim ekranie!

Dzisiaj, 23 września premierę ma film biograficzny „Johnny”, w reżyserii Daniela Jaroszka. Produkcja opowiada historię księdza Jana Kaczkowskiego – charyzmatycznego duchownego, który jako przyjaciel Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy występował na Akademii Sztuk Przepięknych w 2015 roku, podczas 21. Przystanku Woodstock. W produkcje filmu zaangażowany był Jurek Owsiak, który zagrał samego siebie!
2022-09-21 15:15:00

Już jest czysto! Podsumowanie akcji Zaraz Będzie Czysto

Zadbanie o festiwalowe pole jest dla nas bardzo ważne. Po raz kolejny na Najpiękniejszym Festiwalu Świata zaprosiliśmy festiwalowiczów do akcji Zaraz Będzie Czysto - zobaczcie, jak akcja wyglądała w tym roku i jakie ekologiczne rozwiązania były obecne na 28. Pol'and'Rock Festival.
2022-09-21 12:23:30

Pokój. To czego świat potrzebuje teraz najbardziej.

Pokój, otwartość, tolerancja – to idee, które Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy propaguje od początku swojego istnienia. Nasza organizacja, składająca się z wolontariuszy, pracowników i przyjaciół, to kolektyw ludzi związanych potrzebą troski o innych. W Międzynarodowy Dzień Pokoju chcieliśmy wam przybliżyć nasze działania.
2022-09-19 13:41:12

Festiwal różnorodności, czyli strefa NGO na 28. Pol'and'Rock Festival

Pierwsze warsztaty na Akademii Sztuk Przepięknych odbyły się 14 lat temu. Od tego czasu strefa warsztatów ASP zmieniała się i rosła, ale aktywności, które przygotowują dla festiwalowiczów organizacje, cały czas tak samo integrują, bawią i uczą. Nie inaczej było na 28. Pol'and'Rock Festival!
2022-09-08 15:00:00

Dzisiaj obchodzimy Dzień Dobrych Wiadomości!

Dzisiaj, 8 września, obchodzimy ustanowione w 2001 roku nietypowe święto – Dzień Dobrych Wiadomości! Oto garść pozytywnych newsów z naszego fundacyjnego podwórka.
2022-09-06 09:00:00

Domowa Orkiestra powraca z 5. sezonem!

Stęskniliście się za codziennym programem Jurka Owsiaka? Znamy datę emisji kolejnego sezonu naszej Domowej Orkiestry! Tak jak Wy, nasza ekipa produkcyjna nie może doczekać się powrotu do studia, po więcej zabawy, ciekawych historii i wspomnień. W oczekiwaniu na 5. sezon, przygotowaliśmy dla Was garść ciekawostek dotyczących Domowej Orkiestry!
2022-09-02 13:58:48

Wyprzedaż festiwalowych produktów w SiemaShopie!

Nie udało Ci się dotrzeć do punktu SiemaShop na Pol’and’Rock Festival? Nie przejmuj się! Przygotowaliśmy specjalną wyprzedaż naszych wyjątkowych produktów zaprojektowanych przez Jurka Owsiaka!
2022-08-24 15:34:26

Dołącz do Pokojowego Patrolu i razem z nami twórz Najpiękniejszy Festiwal Świata!

Już w połowie października zapraszamy Was na pierwsze w tym sezonie jesienne szkolenie w Ośrodku Szkoleniowym Szadowo Młyn. Spędź z nami weekend, zostań wolontariuszem/wolontariuszką Pokojowego Patrolu i razem z nami twórz Najpiękniejszy Festiwal Świata i Finały WOŚP!
2022-08-23 11:50:12

Wiemy, kiedy zagra 29. Pol'and'Rock Festival!

Podczas zakończenia 28 edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata Jurek Owsiak ogłosił kiedy spotkamy się na kolejnym Pol'and'Rock Festival! Z kim z Was zobaczymy się na lotnisku Czaplinek - Broczyno 3, 4 i 5 sierpnia 2023 roku?
2022-08-17 15:25:00

Muzyczne wspomnienia – jeszcze raz doświadcz dźwięków 28. Pol’and’Rock Festival!

Nie udało ci się dotrzeć na któryś z koncertów? Chcesz przeżyć festiwalowe emocje w domowym zaciszu? A może po prostu chcesz odkryć nową muzykę i bliżej poznać artystów, którzy gościli na Najpiękniejszym Festiwalu Świata? Oto wizytówki zespołów, które wystąpiły na 28. Pol’and’Rock Festival i fragmenty koncertów, które już czekają na Was na KręciołaTV.
2022-08-11 15:40:57

Pol’and’Rock Festival 2022 na Pomorzu Zachodnim zakończony. Do zobaczenia za rok!

Najpiękniejszy Festiwal Świata i przyjazne Pomorze Zachodnie - to doskonałe połączenie. Tegoroczny Festiwal przyciągnął dziesiątki tysięcy uczestników i znów zachwycił nie tylko frekwencją, ale wyjątkowym klimatem. Było dużo dobrej muzyki, niezapomniane rozmowy w Akademii Sztuk Przepięknych i tłumy w kreatywnej strefie Pomorza Zachodniego.
2022-08-11 13:40:32

Policzyliśmy to! Podsumowanie 28. Pol’and’Rock Festival

Skończyła się 28. edycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Razem spędziliśmy 4 dni przepełnione radością, pokojem i miłością – rzeczami, które trudno uchwycić w statystykach. Nam się jednak udało – oto Pol’and’Rock Festival w liczbach.
2022-08-07 12:21:09

Pol’and’Rock Festival łączy pokolenia

Nasz Festiwal jest otwarty dla wszystkich – dla rodzin z dziećmi i singli, dla dużych i małych, dla starszych i młodszych. Pod naszym niebem…. znajdzie się miejsce dla każdego. Piękne niebo pełne czarnych i różowych chmur pomieści wszystkich.
2022-08-07 10:30:00

Pokojowy Patrol – dziękujemy!

Ostatni Festiwalowicze właśnie opuszczają teren Lotniska Czaplinek-Broczyno, ale nasi wolontariusze jeszcze nie skończyli pracy. Podziękujmy im za 28. Pol’and’Rock Festival!
2022-08-07 03:00:00

Muzyczna mieszanka na Pol'and'Rock Festival

Właśnie skończył się Najpiękniejszy Festiwal Świata. Czas wrócić do szarej rzeczywistości, lecz nim to się stanie… Przeżyjmy to jeszcze raz!
2022-08-06 23:21:06

Dziękujemy Wam za ten Festiwal, zapraszamy na kolejną edycję!

Właśnie zakończył się 28. Pol’and’Rock Festival, a my już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania na Lotnisku Czaplinek-Broczyno! Zapiszcie datę 29. edycji Festiwalu.


Czekaj - trwa pobieranie treści

ZOBACZ TEŻ