Aktualności

Festiwalowa Lista Przebojów – czas start!

2022-11-21 15:10:00

 

Gotowi, do startu, start! Ruszamy z Festiwalową Listą Przebojów, czyli plebiscytem, w którym wy – Najpiękniejsza Publiczność Świata – wybieracie najlepsze utwory w historii Pol’and’Rock Festival, dawniej zwanego Przystankiem Woodstock!

 

Pierwsze mrozy za nami, a to znaczy, że przygotowania do 31. Finału WOŚP idą pełną parą. Przygotowując się do Letniej Zadymy w Środku Zimy rozgrzewamy się słuchając niesamowitych koncertów z minionych edycji Pol’and’Rock Festival. My już mamy swoich faworytów spośród piosenek, na które można głosować – czas, żebyście Wy pokazali nam swoich!

 

Swój głos możecie oddać TUTAJ!

  

Każdego miesiąca będziemy na podstawie waszych głosów wyłaniać utwór miesiąca. Po roku, z finałowej listy piosenek miesiąca wyłonimy Utwór Wszech Czasów Pol’and’Rock Festival!

 

Notowanie Festiwalowej Listy Przebojów będziemy publikować w każdy piątek!

 

Na razie, w plebiscycie możecie głosować na wybrane przez was 30 piosenek z poprzednich edycji Festiwalu, ale raz w tygodniu każdy może podesłać nam swoją propozycję. Pamiętajcie, aby wybierać utwory opublikowane na YouTubie KręciołaTV.

 

KULT na 25. Pol'and'Rock Festival, fot. Stansław Wadas

 

Chcemy stworzyć listę najlepszych festiwalowych utworów wszech czasów!

 

To lista Waszych ulubionych utworów z Pol'and'Rock Festival, dlatego każdy z Was raz na tydzień zaproponować może całkiem nową piosenkę do zestawienia! Wystarczy wybrać kawałek z tych, które opublikowaliśmy na KręciołaTV, wpisać tytuł utworu, wykonawcę, a także swoje podstawowe dane — imię i adres e-mail.

 

Parkway Drive podczas 25. Pol'and'Rock Festival, fot. Damian Mekal

 

Złoty Bączek 2023

Pamiętajcie, że możecie także głosować w plebiscycie Złotego Bączka, w którym wyłaniacie 2 zespoły z 28. Pol'and'Rock Festival. Zwycięzcy zagrają na Dużej Scenie podczas kolejnej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

 

Jeśli jeszcze nie oddaliście swojego głosu w plebiscycie – możecie to zrobić TUTAJ

 

W tegorocznym plebiscycie uczestniczą wszystkie zespoły, które zaprezentowały się na scenach 28 edycji Festiwalu. Głosować można odrębnie w dwóch kategoriach — Mała Scena i Duża Scena. 

  • Etap I - 6 października — rozpoczęcie głosowania na wszystkie zespoły - 21 z Dużej Sceny i 18 z Małej Sceny
  • etap II - 6 lutego — do dalszego etapu przechodzi połowa zespołów z największą liczbą głosów - 10 z Dużej Sceny i 9 z Małej Sceny
  • etap III - 8 maja — w tym etapie głosować można na trzy zespoły z największą liczbą głosów - 3 z Dużej Sceny i 3 z Małej Sceny
  • wyniki - 19 czerwca — ogłoszenie zwycięzców z Dużej i Małej Sceny

 

Pierwsza gwiazda 29. Pol'and'Rock Festival

 

7 listopada, w swojej autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno, Jurek Owsiak ogłosił pierwszy zespół, który wystąpi na Dużej Scenie 29. Pol’and’Rock Festival! Prawdziwa legenda amerykańskiego hardcore'u — Biohazard.

 

Zespół Biohazard wystąpi na Dużej Scenie 29. Pol’and’Rock Festival, który odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 roku, na lotnisku Czaplinek - Broczyno.

 

Przedstawiciel kultowej szkoły brooklińskiego hardcore-punka — Biohazard to projekt, który idealnie wpasowuje się w klimat Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Łączenie gatunków, bezpardonowe, rewolucyjne teksty i ciężkie granie. Duża Scena znowu zadrży! Nie będzie to pierwsza wizyta nowojorczyków w Polsce — zespół wystąpił w Warszawie w 2013 roku, w ramach trasy Vengeance is Ours.

 

Adam Kościelniak

POKAŻ PODOBNE
2023-03-20 14:25:00

Pierwsze wiosenne notowanie Złotego Bączka!

Dzisiaj pierwszy dzień astronomicznej wiosny! Czas wybudzić się z zimowego snu i zacząć myśleć o Najpiękniejszym Festiwalu Świata! Przedstawiamy pierwsze wiosenne notowanie plebiscytu Złotego Bączka 2023.

2023-02-06 21:20:00

Wchodzimy w II etap plebiscytu Złotego Bączka!

Zrobiliście to! Wskazaliście 19 zespołów, które przechodzą do II etapu plebiscytu Złotego Bączka. Kogo usłyszymy ponownie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata?

2023-02-06 20:25:00

Apollo 440 wystąpi na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival!

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów muzyki elektronicznej i rocka! Czas się przygotować na jedyną w swoim rodzaju muzyczną przygodę - Apollo 440 wyląduje na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival.

ZOBACZ TEŻ