Aktualności

Festiwalowa Lista Przebojów - dziesiąty miesiąc, dziesiąta piosenka!

2023-10-03 16:00:00

 

Kolejny miesiąc Festiwalowej Listy Przebojów minął w mgnieniu oka! Jak co miesiąc, przyszedł czas, by podsumować Wasze muzyczne wybory i ogłosić piosenkę, która zdobyła Wasze serca w dziesiątym miesiącu głosowania!

 

Od początku naszego plebiscytu zagłosowaliście aż 9 127 razy! Dziękujemy za każdy oddany głos!

 

Przez prawie trzy dekady istnienia Najpiękniejszego Festiwalu Świata mieliśmy zaszczyt gościć niezliczone ilości artystów z różnych zakątków świata, którzy dostarczyli nam nieskończoną paletę muzycznych perełek.

 

Coma na Dużej Scenie 20. Przystanku Woodstock, fot. Przemek Zimoch

 

W trakcie ostatniego miesiąca, Wy, Najpiękniejsza Publiczność Świata zdecydowaliście, że to „100 tysięcy jednakowych miast” zespołu Coma zdobywa tytuł dziesiątej piosenki miesiąca! Zespół wystąpił na Dużej Scenie 20. Przystanku Woodstock w 2014 roku. Koncert ten wspominamy jako jeden z najbardziej poruszających i emocjonujących występów wszystkich edycji Pol'and'Rock Festival!

 

Zagłosuj teraz!

 

Spójrzmy na zestawienie piosenek miesiąca, które wybraliście do tej pory:

 1. "Goliat" Transgresji
 2. "Lodziarka" Romantyków Lekkich Obyczajów
 3. "Boom" Dubiozy Kolektiv
 4. "Prometeusz" zespołu Batna
 5. "Rapapara" zespołu Łydka Grubasa
 6. "Jak dobrze Cię widzieć" zespołu Tabu
 7. "Arahja" zespołu Kult
 8. "Grażka" zespołu Domowe Melodie
 9. "Arahja" w wykonaniu zespołu HEY
 10. "100 tysięcy jednakowych miast" zespołu Coma

 

 

Jak to działa?

Jak zawsze, raz w tygodniu możecie oddać swój głos na jedno z 30 propozycji na liście, a także dodać swoją ulubioną piosenkę z biblioteki KręciołaTV oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na YouTube. Z nadesłanych propozycji wybieramy 4 nowe utwory, które pojawiają się w kolejnym notowaniu, zastępując trzy dotychczasowe piosenki z końca stawki. Tym razem pożegnaliśmy się z Modestep, Accept oraz Jahcoustix, a w ich miejsce wskoczyły:

 • "Runnin Wild" zespołu Airbourne
 • "Mów mi dobrze" zespołu Happysad
 • "Two Princes" zespołu Spin Doctors
 • "Oj, Jezus Maria!" zespołu Luiku

 

 

Każdego wtorku prezentujemy nowe notowanie, a na koniec miesiąca ogłaszamy zwycięzcę. Z finałowej dwunastki utworów miesiąca po roku wyłonimy utwór wszech czasów Pol'and'Rock Festival. Wciąż w grze są m.in. Strachy na Lachy i Budka Suflera. Serdecznie dziękujemy za wszystkie Wasze głosy i zaangażowanie! Zapraszamy do dalszego głosowania i czekamy na Was pod Dużą Sceną 30. Pol'and'Rock Festival, który odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2024 roku!

 

Pamiętajcie – wszystkie piosenki miesiąca zebraliśmy dla Was na specjalnej playliście. Do usłyszenia!

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-09-25 12:00:00

Czaplinek, dziękujemy!

Na dokładnie 7 tygodni od zakończenia 29. Pol'and'Rock Festival Jurek Owsiak spotkał się z mieszkańcami Czaplinka, by podsumować wydarzenie i porozmawiać o planach na przyszłość.

2023-11-02 15:33:54

European Festival Awards - zagłosuj na Pol'and'Rock!

Pol'and'Rock Festival walczy o wygraną European Festival Awards, w kategorii Best Major Festival! Plebiscyt właśnie wystartował. Czas oddać głos na Najpiękniejszy Festiwal Świata!

2023-11-06 09:57:32

Klipy podwyższonej jakości – oglądaj w 4K!

Czy jesteście gotowi, by doświadczyć Pol'and'Rock Festival jak nigdy dotąd? Przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla każdego fana muzyki i atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Na kanale KręciołaTV uruchomiliśmy specjalną playlistę „Klipy 4K”, która przeniesie Was znowu na festiwalowe pole!

ZOBACZ TEŻ