Aktualności

Festiwalowe koncerty w całej Polsce – co się dzieje?

2019-01-13 11:28:31

My się zimy nie boimy. Kilkanaście scen, wspaniali artyści, różnorodna muzyka. Cała Polska w ten jeden dzień staje się wielką muzyczną sceną. Gramy z serca! Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Zagubiony w gąszczu Finałowych wydarzeń? Jeśli nie wiesz, kiedy jest Orkiestrowe wydarzenie, na które czekasz, to zajrzyj tutaj.

Podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tym roku nie zabranie rockandrollowych akcentów. Na rynku w Krakowie zagra, znana stałym bywalcom Festiwalu Wiewiórka na drzewie. Zaraz po Światełku do nieba wystąpi Abradab.

 

Fot. Michał Kwaśniewski

 

Łódź i tym razem nie zawiedzie swoich mieszkańców. Na rynku łódzkiej Manufaktury rozpoczną się koncerty, które co roku są jedną z najważniejszych atrakcji WOŚP. Gwiazdą wieczoru będzie niezwykle energetyczny zespół Enej, który gościł na Festiwalu Pol'and'Rock nie jeden raz.

 

 

 

 

Kto zagra na WOŚP 2019 w lubuskim?  Gwiazdą wieczoru będzie Golden Life. Będzie to prawdziwa letnia zadyma w środku zimy.

Nasz Festiwalowy przyjaciel Piotr Bukartyk zagra w klubie Stary Maneż w Gdańsku Wrzeszczu. Na pewno nie zabraknie na nim piosenki „Z tylu chmur” granej na zakończenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

 

 

 

Natomiast w województwie wielkopolskim będziecie mogli rapować razem z Łoną i Webberem. Zagrali świetny koncert na Małej Scenie w 2016 roku. Pamiętacie ich?

 

 

 

Do zobaczenia pod sceną. Trzymajcie się ciepło i uśmiechajcie się do siebie!

(eo)

POKAŻ PODOBNE
2022-12-17 14:20:00

Spin Doctors zagrają na Pol'and'Rock Festival 2023!

Czas na prawdziwą petardę. Na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival, który odbędzie się na byłym lotnisku Czaplinek-Broczyno, wystąpią Spin Doctors.

2023-02-03 16:20:00

Pół roku do 29. Pol'and'Rock Festival! Co już wiemy?

Wysoka temperatura po 31. Finale WOŚP powoli opada. Dla nas oznacza to tylko jedno — czas wrócić do planowania kolejnej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Na pół roku przed 29. Pol'and'Rock Festival podsumowujemy to, co już wiemy!

2022-12-12 21:15:00

Kolejni artyści zasilają line-up 31. Finału WOŚP!

Do składu zespołów, które zagrają na Placu Bankowym w Warszawie, dołączają: WaluśKraksaKryzys, Gutek, Dagadana oraz Dirty Shirt! Wszystkie ogłoszenia padły na antenie Antyradia podczas audycji Jurka Owsiaka, Zaraz Będzie Ciemno!

ZOBACZ TEŻ