Aktualności

Festiwalowe koncerty w całej Polsce – co się dzieje?

2019-01-13 11:28:31

My się zimy nie boimy. Kilkanaście scen, wspaniali artyści, różnorodna muzyka. Cała Polska w ten jeden dzień staje się wielką muzyczną sceną. Gramy z serca! Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Zagubiony w gąszczu Finałowych wydarzeń? Jeśli nie wiesz, kiedy jest Orkiestrowe wydarzenie, na które czekasz, to zajrzyj tutaj.

Podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tym roku nie zabranie rockandrollowych akcentów. Na rynku w Krakowie zagra, znana stałym bywalcom Festiwalu Wiewiórka na drzewie. Zaraz po Światełku do nieba wystąpi Abradab.

 

Fot. Michał Kwaśniewski

 

Łódź i tym razem nie zawiedzie swoich mieszkańców. Na rynku łódzkiej Manufaktury rozpoczną się koncerty, które co roku są jedną z najważniejszych atrakcji WOŚP. Gwiazdą wieczoru będzie niezwykle energetyczny zespół Enej, który gościł na Festiwalu Pol'and'Rock nie jeden raz.

 

 

 

 

Kto zagra na WOŚP 2019 w lubuskim?  Gwiazdą wieczoru będzie Golden Life. Będzie to prawdziwa letnia zadyma w środku zimy.

Nasz Festiwalowy przyjaciel Piotr Bukartyk zagra w klubie Stary Maneż w Gdańsku Wrzeszczu. Na pewno nie zabraknie na nim piosenki „Z tylu chmur” granej na zakończenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

 

 

 

Natomiast w województwie wielkopolskim będziecie mogli rapować razem z Łoną i Webberem. Zagrali świetny koncert na Małej Scenie w 2016 roku. Pamiętacie ich?

 

 

 

Do zobaczenia pod sceną. Trzymajcie się ciepło i uśmiechajcie się do siebie!

(eo)

POKAŻ PODOBNE
2022-05-16 21:25:00

Fun Lovin' Criminals zagrają na 28. Pol'and'Rock Festival

Pochodzący z Nowego Jorku zespół Fun Lovin' Criminals grający alternatywne połączenie hip-hopu z rock'n'rollem wystąpi na zbliżającym się coraz większymi krokami 28. Pol'and'Rock Festival!

2022-05-23 16:03:21

Siódme notowanie Plebiscytu Złotego Bączka

Przedstawiamy Wam siódme notowanie tegorocznego Plebiscytu Złotego Bączka! Chociaż kolejność pierwszych sześciu zespołów się nie zmieniła, to "odległości" punktowe się zmniejszają.

2022-05-23 21:25:00

Laura Cox zagra na Dużej Scenie 28. Pol'and'Rock Festival

Niech żyje rock'n'roll! Gitarzystka, piosenkarka, songwriterka - Laura Cox, pół Francuzka, pół Angielka dołącza do line-upu Dużej Sceny Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

ZOBACZ TEŻ