Aktualności

Festiwalowe koncerty w całej Polsce – co się dzieje?

2019-01-13 11:28:31

My się zimy nie boimy. Kilkanaście scen, wspaniali artyści, różnorodna muzyka. Cała Polska w ten jeden dzień staje się wielką muzyczną sceną. Gramy z serca! Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Zagubiony w gąszczu Finałowych wydarzeń? Jeśli nie wiesz, kiedy jest Orkiestrowe wydarzenie, na które czekasz, to zajrzyj tutaj.

Podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tym roku nie zabranie rockandrollowych akcentów. Na rynku w Krakowie zagra, znana stałym bywalcom Festiwalu Wiewiórka na drzewie. Zaraz po Światełku do nieba wystąpi Abradab.

 

Fot. Michał Kwaśniewski

 

Łódź i tym razem nie zawiedzie swoich mieszkańców. Na rynku łódzkiej Manufaktury rozpoczną się koncerty, które co roku są jedną z najważniejszych atrakcji WOŚP. Gwiazdą wieczoru będzie niezwykle energetyczny zespół Enej, który gościł na Festiwalu Pol'and'Rock nie jeden raz.

 

 

 

 

Kto zagra na WOŚP 2019 w lubuskim?  Gwiazdą wieczoru będzie Golden Life. Będzie to prawdziwa letnia zadyma w środku zimy.

Nasz Festiwalowy przyjaciel Piotr Bukartyk zagra w klubie Stary Maneż w Gdańsku Wrzeszczu. Na pewno nie zabraknie na nim piosenki „Z tylu chmur” granej na zakończenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

 

 

 

Natomiast w województwie wielkopolskim będziecie mogli rapować razem z Łoną i Webberem. Zagrali świetny koncert na Małej Scenie w 2016 roku. Pamiętacie ich?

 

 

 

Do zobaczenia pod sceną. Trzymajcie się ciepło i uśmiechajcie się do siebie!

(eo)

POKAŻ PODOBNE
2019-02-18 15:28:35

Znamy zwycięzców pierwszego etapu Eliminacji!

Za nami pierwszy etap Eliminacji do Pol'and'Rock Festival. Podczas burzliwych obrad jurorzy wybrali 26 zespołów, które wystąpią podczas koncertów na żywo przed jury i publicznością. Kto z nich wykorzysta swoją szansę i wystąpi na Najpiękniejszym Festiwalu Świata? Tego dowiemy się w ciągu najbliższych miesięcy!

2019-03-18 13:34:26

Artysta, którego inspiruje wolność, zagra na 25. Pol'and'Rock Festival.

Koncert tego artysty, przypomni nam, że przez życie nie trzeba podążać jedną ścieżką, a na zmiany nigdy nie jest za późno.Witek Muzyk Ulicy opowie swoją historię na Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

2019-03-25 12:08:25

Tulia na Pol'and'Rock 2019

Kwartet emocjonalnego piękna na 25. Pol’and’Rock Festival. Ich autorskie utwory zabierają w baśniową podróż w głębokie zakamarki wrażliwości i wyobraźni, a każdy cover w ich wykonaniu jest niczym wzniosły hołd w stronę autorów oryginałów. Tulia zagra 1 sierpnia na ASP i 2 sierpnia na Małej Scenie.

ZOBACZ TEŻ