Aktualności

Finałowy koncert w Warszawie - znamy kolejnych wykonawców!

2023-01-10 09:00:00

 

Transgresja, Hańba!, Mrozu oraz LemON dołączają do line-upu koncertu 31. Finału WOŚP w Warszawie!

  

Warszawskie koncerty 31. Finału WOŚP odbędą się 29 stycznia 2023 na Placu Bankowym!

 

Transgresja

 

Transgresja — energetyczne dźwięki i psychodeliczna oprawa wizualna! Wizytówką kapeli jest przykuwająca oko scenografia, spajająca tajemnicze i mroczne brzmienie z kontrastową grą świateł i fluorescencyjnymi stylizacjami wykonawców. Każdy koncert Transgresji to klimatyczne show, uczta dla zmysłów i wyobraźni.

 

 

Zespół wystąpił na Małej Scenie 28. Pol'and'Rock Festival, który odbył się na lotnisku Czaplinek-Broczyno, oraz na scenie Viva Kultura, na 25. Pol’and’Rock Festival

 

Hańba!

 

Hańba! to formacja punkowo-folkowa oparta na koncepcji tego, że punkowe granie narodziło się w Polsce okresu międzywojennego. Tworzący kapelę artyści konsekwentnie kreują artystyczną wizję zainspirowaną Polską przedwojenną - rewolucyjną, żyjącą w rytmie muzyki klezmerskiej, zanurzoną w atmosferze rozwijających się miast i kwitnącej kultury, kraju sprzeczności i wielokulturowości. Za teksty piosenek służą Hańbie! teksty wierszy międzywojennych poetów, takich jak Tuwim, Brzechwa, Broniewski.

 

 

Zespół Hańba! wystąpił na 27. Pol'and'Rock Festival na lotnisku Płoty-Makowice.

 

Mrozu

 

Mrozu to producent muzyczny łączący gatunki z pogranicza soulu, bluesa i rock'n'rolla. Jego piosenki "Jak nie my to, kto", czy "Miliony monet" niezmiennie od lat górują na listach przebojów. 

Mrozu w swoim muzycznym dorobku nieraz udowodnił, że potrafi przyciągnąć tłumy. Wysokiej jakości produkcja muzyczna, chwytliwe teksty i skoczne melodie dostarczają słuchaczom ogromną dawkę pozytywnej energii. Koncerty Mroza to uczta dla zmysłów — każdy z występów zaplanowany jest z dbałością o szczegóły techniczne i audiowizualne!

 

 

Mrozu wystąpił na Małej Scenie 21. Przystanku Woodstock

 

LemON

 

LemON to zespół, który udowodnił, że ambitna muzyka na wysokim poziomie – może trafić na pierwsze miejsca list przebojów! Grupa zyskała uznanie branży muzycznej, zdobywając dla swoich albumów nominacje do Fryderyków, a jednocześnie udało jej się zyskać wiernych słuchaczy, którzy obsypują ich niezliczonymi wyróżnieniami (m.in. SuperJedynka, Sopot TOPTrendy, Eska Music Award, Przebój 25-lecia Radia Zet, Yach). Albumy ,,LemON”, ,,Scarlett”, ,,Etiuda zimowa” w błyskawicznym tempie pokryły się złotem i platyną.

 

 

Zespół LemON wystąpił na Małej Scenie 23. Przystanku Woodstock

 

 

 

Zespoły, które już poznaliśmy!

Jurek Owsiak na antenie Antyradia, w audycji Zaraz Będzie Ciemno, ogłosił już 12 zespołów, które zagrają na Placu Bankowym w Warszawie z okazji 31. Finału WOŚP. Oto one: SpiętySztywny Pal AzjiPull The WireKirszenbaumKashellŻurkowskiDziwna WiosnaBlendersDagadanaDirty ShirtGutek oraz WaluśKraksaKryzys!

 

Warszawskie koncerty 31. Finału WOŚP odbędą się 29 stycznia 2023 na Placu Bankowym!

 

 

Transgresja podczas występu na Małej Scenie 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Marta Szpakowska

POKAŻ PODOBNE
2023-09-25 12:00:00

Czaplinek, dziękujemy!

Na dokładnie 7 tygodni od zakończenia 29. Pol'and'Rock Festival Jurek Owsiak spotkał się z mieszkańcami Czaplinka, by podsumować wydarzenie i porozmawiać o planach na przyszłość.

2023-11-24 12:49:55

Kto zagra na koncercie 32. Finału WOŚP?

Jurek Owsiak w swojej autorskiej audycji „Zaraz Będzie Ciemno” w Antyradio ogłosił pierwszych artystów, którzy zagrają na finałowym koncercie, który odbędzie się 28 stycznia 2024 roku na błoniach PGE Narodowego!

2023-11-27 15:11:15

Motionless In White - pierwsza gwiazda 30. Pol'and'Rock Festival!

​Dziś, w ​swojej audycji ​radiowej, Jurek Owsiak ogłosił pierwszą ​gwiazdę jubileuszowej 30. edycji Pol'and'Rock Festival. Motionless ​In ​White wystąpią na Dużej ​Scenie ​Najpiękniejszego ​Festiwalu Świata.

ZOBACZ TEŻ