Aktualności

Fun Lovin' Criminals zagrają na 28. Pol'and'Rock Festival

2022-05-16 21:25:00

 

Pochodzący z Nowego Jorku zespół Fun Lovin' Criminals grający alternatywne połączenie hip-hopu z rock'n'rollem wystąpi na zbliżającym się coraz większymi krokami 28. Pol'and'Rock Festival!

 

Fun Lovin' Criminals są na scenie muzycznej już o połowy lat 90. ubiegłego wieku. Ich debiutancki singiel "Scooby Snacks" okazał się hitem i pozostawał na listach tygodnika „Billboard” przez 17 tygodni! Ich pierwsz album "Come Find Yourself" podbił międzynarodowy rynek muzyczny, pokochali go przede wszystkim Brytyjczycy, gdzie wielokrotnie pokrył się platyną i pozostał na listach przez dwa lata. 

 

 

Fun Lovin' Criminals, nazywani często skrótowo FLC, wydali 6 albumów studyjnych, 2 albumy z coverami, 1 album koncertowy oraz kilka albumów best of. Aktualnie pracują nad 7 albumem studyjnym, którego premiera zapowiedziana jest na początek 2023 roku. 

 

Członkowie zespołu:

  • Brian Fast Leiser
  • Frank Benbini 
  • Naim Cortazzi 
POKAŻ PODOBNE
2022-12-05 20:15:00

Cały koncert Kwiatu Jabłoni na YouTubie!

Wraz z Kwiatem Jabłoni przygotowaliśmy mikołajkową niespodziankę dla wszystkich fanów! Długo wyczekiwany i niezwykły koncert zespołu z tegorocznego Najpiękniejszego Festiwalu Świata będzie do obejrzenia w całości na kanale KręciołaTV na YouTubie od 6 grudnia od godziny 19:00.

2022-12-12 21:15:00

Kolejni artyści zasilają line-up 31. Finału WOŚP!

Do składu zespołów, które zagrają na Placu Bankowym w Warszawie, dołączają: WaluśKraksaKryzys, Gutek, Dagadana oraz Dirty Shirt! Wszystkie ogłoszenia padły na antenie Antyradia podczas audycji Jurka Owsiaka, Zaraz Będzie Ciemno!

2022-11-21 15:10:00

Festiwalowa Lista Przebojów – czas start!

Gotowi, do startu, start! Ruszamy z Festiwalową Listą Przebojów, czyli plebiscytem, w którym wy – Najpiękniejsza Publiczność Świata – wybieracie najlepsze utwory w historii Pol’and’Rock Festival, dawniej zwanego Przystankiem Woodstock!

ZOBACZ TEŻ