Aktualności

Fun Lovin' Criminals zagrają na 28. Pol'and'Rock Festival

2022-05-16 21:25:00

 

Pochodzący z Nowego Jorku zespół Fun Lovin' Criminals grający alternatywne połączenie hip-hopu z rock'n'rollem wystąpi na zbliżającym się coraz większymi krokami 28. Pol'and'Rock Festival!

 

Fun Lovin' Criminals są na scenie muzycznej już o połowy lat 90. ubiegłego wieku. Ich debiutancki singiel "Scooby Snacks" okazał się hitem i pozostawał na listach tygodnika „Billboard” przez 17 tygodni! Ich pierwsz album "Come Find Yourself" podbił międzynarodowy rynek muzyczny, pokochali go przede wszystkim Brytyjczycy, gdzie wielokrotnie pokrył się platyną i pozostał na listach przez dwa lata. 

 

 

Fun Lovin' Criminals, nazywani często skrótowo FLC, wydali 6 albumów studyjnych, 2 albumy z coverami, 1 album koncertowy oraz kilka albumów best of. Aktualnie pracują nad 7 albumem studyjnym, którego premiera zapowiedziana jest na początek 2023 roku. 

 

Członkowie zespołu:

  • Brian Fast Leiser
  • Frank Benbini 
  • Naim Cortazzi 
POKAŻ PODOBNE
2022-05-09 21:25:00

Australijska psychodelia na Pol'and'Rock

King Gizzard and the Lizard Wizard potwierdzają swoją obecność na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Występ na Pol'and'Rock Festival to pierwszy koncert eksperymentalnej formacji w Polsce

2022-05-09 21:20:00

Kwiat Jabłoni zagra na Pol'and'Rock Festival

Kwiat Jabłoni po raz pierwszy zagrał na 25. Pol'and'Rock Festival na Małej Scenie. Ich koncert został doceniony przez publiczność Złotym Bączkiem oraz został wydany na płycie CD/DVD. Publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata zakochała się w ich graniu. W 2022 roku zagrają dla Was ponownie!

2022-04-19 10:28:10

Clutch na Pol'and'Rock Festival 2022

Z ogromną radością oficjalnie potwierdzamy występ kapeli Clutch na nadchodzącym Pol'and'Rock Festival. Weterani hard rockowego grania – kapela Clutch. Brzmienie kapeli przepełnione jest poczuciem wolności, swobodnie łączącej różne konwencje i inspiracje muzyczne. Clutch doskonale pasuje do eklektycznego line-upu Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

ZOBACZ TEŻ