Aktualności

Fundacja NaszeZoo.pl na 23. Przystanku Woodstock

2017-06-27 10:25:38

Korzystając z możliwości udziału w 23. Przystanku Woodstock, podejmiemy głównie działania edukacyjne, dotyczące budowania prawidłowych relacji człowiek-zwierzę oraz postaramy się zachęcić do tworzenia Fundacji razem z nami.

 

Jesteśmy ogólnopolską Fundacją, która działa na rzecz bezdomnych i skrzywdzonych zwierząt. Stanowimy grupę przyjaciół, których łączy miłość do czworonogów i chęć niesienia pomocy. Naszą główną misją jest pomaganie bezdomnym, skrzywdzonym przez ludzi psom oraz kotom. Ratujemy i leczymy zwierzęta, wspieramy schroniska i organizacje, edukujemy i kształtujemy właściwe postawy u dzieci i dorosłych.

 

Zapraszamy do naszego namiotu na warsztaty i aktywności, podczas których:
- nauczycie się udzielania pierwszej pomocy zwierzętom: ćwiczyć będziecie na prawdziwych psich fantomach,
- wykonacie własnoręcznie zabawki dla psów i kotów, które zabierzecie dla swoich czworonożnych przyjaciół lub przekażecie bezdomnym zwierzakom,
- wykonacie maty węchowe oraz poznacie zastosowanie tych inteligentnych zabawek,
- rozwiążecie quiz z wiedzy o zwierzętach!

 

Cały czas będziemy opowiadać Wam o działaniach, które prowadzimy — dowiecie się m.in. o platformie dlaSchroniska.pl, dzięki której każdego miesiąca do zwierzaków ze schronisk z całej Polski dostarczamy karmę, zabawki oraz inne potrzebne akcesoria. Opowiemy także o naszych czworonożnych podopiecznych i organizowanych przez nas akcjach. Będziemy też zachęcać do zasilania szeregów naszego wolontariatu, postaramy się udowodnić, że wcale nie trzeba dysponować dużą ilością wolnego czasu, żeby pomóc nam pomagać. 

 

(Ogólnopolska Fundacja NaszeZoo.pl)  

 

 

POKAŻ PODOBNE
2018-06-18 14:40:11

Stand-up na Pol'and'Rock Festival

Mariusz Kałamaga, Rafał Rutek Rutkowski, Tomasz Boras Borkowski, Adam Van Bendler doprowadzą Was do łez. Czyli tradycyjny już stand-up po raz kolejny na Akademii Sztuk Przepięknych!

2018-04-30 14:00:00

Złoty Bączek 2018 - notowanie 19

Przed nami kolejne notowanie Złotego Bączka w drugim etapie. Na swoich faworytów możecie głosować już tylko do końca maja, oddając swój głos na jeden z pięciu zespołów w każdej kategorii.

2018-06-18 21:30:00

Komediowy Spektakl Hipnozy na ASP!

W tym roku na wszystkich uczestników Najpiękniejszego Festiwalu Świata czeka Komediowy Spektakl Hipnozy w wykonaniu Artura Makieła! Być może zastanawiacie się czy hipnoza jest prawdziwa? Przyjdźcie i przekonajcie się sami!

ZOBACZ TEŻ