Aktualności

Gdzie jeszcze zdobyć wejściówki?

2021-07-07 15:10:17

 

Nie załapałeś/aś się na ostatnią turę sprzedaży wejściówek na Najpiękniejszy Festiwal Świata? Nic straconego! Wejściówki są dostępne u partnerów Festiwalu. Aby nic nie umknęło Twojej uwadze, informacje o możliwościach zdobycia wejściówek u partnerów będzie aktualizować na bieżąco w tym artykule. Chcesz przyjechać na Festiwal w tym roku? Zaglądaj tu regularnie.  

 

◉ Wymień punkty na wejściówki 

Wybierasz się na Pol’and’Rock Festival? Jeśli jesteś w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile możesz wymienić swoje punkty na wyjątkowe wejściówki! Dlaczego są tak wyjątkowe? Bo z tymi biletami zwiedzisz również zaplecze Festiwalu! Więcej informacji znajdziesz na stronie programu.

 

 

 

◉ Bez czego nie wyobrażasz sobie festiwalowego lata

Konkurs trwa do 25 lipca

Na fanpage’u Coca-Cola właśnie trwa konkurs, w którym do wygrania są podwójne wejściówki na Najpiękniejszy Festiwal Świata! Konkurs trwa do 25 lipca do 23:59. Zajrzyjcie na profil Coca-Cola po więcej informacji!

 

 

 

◉ Takiej LECHENDY jak Ty nie może zabraknąć

Konkurs trwa do 22 lipca

Napisz w komentarzu pod postem Lecha, dlaczego takiej LECHENDY jak Ty nie może zabraknąć na Pol'and'Rock Festival i przyjedź na Najpiękniejszy Festiwal Świata! Autorzy najbardziej kreatywnych odpowiedzi otrzymają podwójne wejściówki na #PolAndRock2021. Zajrzyjcie na profil Lecha po więcej informacji!

 

 

 

 

◉ Allegro

Konkurs trwa do 19 lipca

W Allegro mamy prawdziwy festiwalowy “last minute”! Zrób zdjęcie najciekawszej, najdziwniejszej czy najmniej oczywistej rzeczy, którą chcesz ze sobą zabrać i powiedz nam, dlaczego akurat bez tego nie wyobrażasz sobie Pol'and'Rock Festival! Sprawdź szczegóły konkursu na Instagramie Allegro!

 

 

◉ Stwórz kreatywne pozdrowienia

Konkurs trwa do 19 lipca

Bez wrażeń nie jesteś sobą! Wejdź na Zjedz Snickersa i weź udział w konkursie. Stwórz kreatywne pozdrowienia i wygraj wejściówki na 27. Pol’and’Rock Festival.

 

 

 

◉ Bądź czujny

Konkurs trwa do 17 lipca

Podwójne wejściówki na 27. Pol 'and'Rock Festival są także w konkursie Crunchips. Napisz w komentarzu, dlaczego #Pol'And'Rock2021 nie może odbyć się bez Ciebie i Twojego bestie! Odpowiedzi możesz udzielać pod postem na Facebooku albo w konkursowym poście na Instagramie Crunchips! Pięć najbardziej kreatywnych odpowiedzi Crunchips nagrodzi podwójnymi wejściówkami oraz zapasem chipsów. Konkurs trwa do 17 lipca do północy! Więcej informacji w treści posta.

 

 

 

◉ Wróć wspomnieniami do wyjątkowych spotkań na ASP

Konkurs trwa do 14 lipca

Od dziś wejściówki na #polandrock2021 zgarniesz też w konkursie od mBanku. Opisz pod postem mBanku wyjątkowe spotkanie, które wzbogaciło Twoje życie i dodaj zdjęcie, które upamiętnia ten dzień. Autorzy 15 najciekawszych odpowiedzi otrzymają 2-osobowe wejściówki na Pol’and’Rock wraz z VIPowskimi miejscówkami blisko sceny na wybranych spotkaniach z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych. Więcej szczegółów dotyczących konkursu, znajdziecie w treści posta

 

 

 

  

◉ Stwórz fanart

Konkurs trwa do 8 lipca

Jeszcze dziś możesz wziąć udział w nowej edycji fanartów Play. Razem z Play mamy dla Was konkurs, w którym możesz wygrać 10 podwójnych wejściówek na #polandrock2021. Stwórz fanart i wygraj. Szczegóły konkursu znajdziesz w wyróżnionej relacji FANARTY na Instagramie #PlayPolska.

 

 

 

Baw się i zdobywaj wejściówki! Do zobaczenia na Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

 

 fot. Ola Drutkowska

POKAŻ PODOBNE
2023-02-13 20:25:00

Brodka naelektryzuje Dużą Scenę podczas 29. Pol'and'Rock Festival!

Miłośnicy muzyki alternatywnej zapisujcie datę! Ogromna różnorodność artystyczna, niepowtarzalny i bezkompromisowy styl - Brodka zasila skład Dużej Sceny na 29. Pol'and'Rock Festival!

2023-02-27 21:30:00

While She Sleeps rozpali publiczność pod Dużą Sceną 29. Pol'and'Rock Festival!

Dominująca na brytyjskiej scenie metalcorowej ekipa z Sheffield dołącza do line-upu 29. Pol’and’Rock Festival! Rewolucyjne przesłanie, energetyczne gitarowe riffy i gatunkowa różnorodność — While She Sleeps zagości na deskach Dużej Sceny Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

2023-02-06 20:25:00

Apollo 440 wystąpi na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival!

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów muzyki elektronicznej i rocka! Czas się przygotować na jedyną w swoim rodzaju muzyczną przygodę - Apollo 440 wyląduje na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival.

ZOBACZ TEŻ