Aktualności

Gdzie jeszcze zdobyć wejściówki?

2021-07-07 15:10:17

 

Nie załapałeś/aś się na ostatnią turę sprzedaży wejściówek na Najpiękniejszy Festiwal Świata? Nic straconego! Wejściówki są dostępne u partnerów Festiwalu. Aby nic nie umknęło Twojej uwadze, informacje o możliwościach zdobycia wejściówek u partnerów będzie aktualizować na bieżąco w tym artykule. Chcesz przyjechać na Festiwal w tym roku? Zaglądaj tu regularnie.  

 

◉ Wymień punkty na wejściówki 

Wybierasz się na Pol’and’Rock Festival? Jeśli jesteś w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile możesz wymienić swoje punkty na wyjątkowe wejściówki! Dlaczego są tak wyjątkowe? Bo z tymi biletami zwiedzisz również zaplecze Festiwalu! Więcej informacji znajdziesz na stronie programu.

 

 

 

◉ Bez czego nie wyobrażasz sobie festiwalowego lata

Konkurs trwa do 25 lipca

Na fanpage’u Coca-Cola właśnie trwa konkurs, w którym do wygrania są podwójne wejściówki na Najpiękniejszy Festiwal Świata! Konkurs trwa do 25 lipca do 23:59. Zajrzyjcie na profil Coca-Cola po więcej informacji!

 

 

 

◉ Takiej LECHENDY jak Ty nie może zabraknąć

Konkurs trwa do 22 lipca

Napisz w komentarzu pod postem Lecha, dlaczego takiej LECHENDY jak Ty nie może zabraknąć na Pol'and'Rock Festival i przyjedź na Najpiękniejszy Festiwal Świata! Autorzy najbardziej kreatywnych odpowiedzi otrzymają podwójne wejściówki na #PolAndRock2021. Zajrzyjcie na profil Lecha po więcej informacji!

 

 

 

 

◉ Allegro

Konkurs trwa do 19 lipca

W Allegro mamy prawdziwy festiwalowy “last minute”! Zrób zdjęcie najciekawszej, najdziwniejszej czy najmniej oczywistej rzeczy, którą chcesz ze sobą zabrać i powiedz nam, dlaczego akurat bez tego nie wyobrażasz sobie Pol'and'Rock Festival! Sprawdź szczegóły konkursu na Instagramie Allegro!

 

 

◉ Stwórz kreatywne pozdrowienia

Konkurs trwa do 19 lipca

Bez wrażeń nie jesteś sobą! Wejdź na Zjedz Snickersa i weź udział w konkursie. Stwórz kreatywne pozdrowienia i wygraj wejściówki na 27. Pol’and’Rock Festival.

 

 

 

◉ Bądź czujny

Konkurs trwa do 17 lipca

Podwójne wejściówki na 27. Pol 'and'Rock Festival są także w konkursie Crunchips. Napisz w komentarzu, dlaczego #Pol'And'Rock2021 nie może odbyć się bez Ciebie i Twojego bestie! Odpowiedzi możesz udzielać pod postem na Facebooku albo w konkursowym poście na Instagramie Crunchips! Pięć najbardziej kreatywnych odpowiedzi Crunchips nagrodzi podwójnymi wejściówkami oraz zapasem chipsów. Konkurs trwa do 17 lipca do północy! Więcej informacji w treści posta.

 

 

 

◉ Wróć wspomnieniami do wyjątkowych spotkań na ASP

Konkurs trwa do 14 lipca

Od dziś wejściówki na #polandrock2021 zgarniesz też w konkursie od mBanku. Opisz pod postem mBanku wyjątkowe spotkanie, które wzbogaciło Twoje życie i dodaj zdjęcie, które upamiętnia ten dzień. Autorzy 15 najciekawszych odpowiedzi otrzymają 2-osobowe wejściówki na Pol’and’Rock wraz z VIPowskimi miejscówkami blisko sceny na wybranych spotkaniach z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych. Więcej szczegółów dotyczących konkursu, znajdziecie w treści posta

 

 

 

  

◉ Stwórz fanart

Konkurs trwa do 8 lipca

Jeszcze dziś możesz wziąć udział w nowej edycji fanartów Play. Razem z Play mamy dla Was konkurs, w którym możesz wygrać 10 podwójnych wejściówek na #polandrock2021. Stwórz fanart i wygraj. Szczegóły konkursu znajdziesz w wyróżnionej relacji FANARTY na Instagramie #PlayPolska.

 

 

 

Baw się i zdobywaj wejściówki! Do zobaczenia na Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

 

 fot. Ola Drutkowska

POKAŻ PODOBNE
2021-07-23 15:13:49

Co musisz wiedzieć o 27. Pol'and'Rock Festival? 10 najważniejszych faktów

Do 27. edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata pozostało już tylko 6 dni! W jednym miejscu zbieramy dla Was 10 najważniejszych informacji o tegorocznym Festiwalu. Zapoznajcie się z nimi niezależnie od tego, czy będziecie z nami na Lotnisku Makowice-Płoty, czy planujecie oglądać transmisję online z wydarzenia. No to zaczynamy! Zobaczcie, co musicie wiedzieć o 27. Pol'and'Rock Festival!

2021-07-27 21:38:29

To już 10. festiwalowa gitara od Szymona Chwalisza!

Co tym razem zmalował Szymon Chwalisz na kolejnej gitarze Pol’and’Rock Festivalu? Czyje twarze zobaczymy na tym muzycznym dziele sztuki? Czy w licytacji gitary podczas 30. Finału WOŚP padnie kolejny rekord i co wspólnego ma z tym aerograf?

2021-07-28 22:50:49

Zaczęliśmy od śmiechu! 20-lecie Neonówki na Pol'and'Rock Festival

Czy można wyobrazić sobie urodziny spędzone lepiej, niż na Najpiękniejszym Festiwalu Świata? Właśnie tak swoje 20-lecie świętował kabaret Neo-Nówka, który rozpoczął 27. edycję Pol’and’Rock Festival swoim występem na ASP. To było wyjątkowe, pełne śmiechu otwarcie Festiwalu!

ZOBACZ TEŻ