Aktualności

Gdzie oglądać Najpiękniejszą Domówkę Świata?

2020-07-28 13:00:16

 

Tegoroczna strefa online 26. Pol’and’Rock Festival nie jest tylko uzupełnieniem tego, co dzieje się na polu tworząc festiwalową namiastkę. Wielu podkreśla, że to nie to samo co na miejscu, w pocie, kurzu i pogo pod sceną. Inni z kolei pierwszy raz poczują o czym tak naprawdę jest ta historia.

 

 

 

Bo i przed nami historyczna edycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Całkowicie online tradycja i niepodrabialne emocje spotykają się z technologią na taką skalę. A wszystko ze względu na priorytet bezpieczeństwa. Chcemy Was przekonać, że formuła online jest pełnowartościowym polem festiwalowym. Że magia internetu to wcale nie jest aż taki naiwny slogan. Choć robimy to sukcesywnie, to w roku który nas wszystkich tak mocno doświadczył, idziemy digitalowo na całość żeby nie zostawiać Was samych. Bądźcie z nami na łączach i dbajcie o siebie. Widzimy się od poranka 30 lipca do świtu 2 sierpnia.

Być może dzięki temu powiększy się nasza festiwalowa rodzina? Liczymy, że kolejne osoby pokonają swoje opory, posmakują festiwalowej rzeczywistości i ruszą w przyszłym roku do Kostrzyna nad Odrą.

Dajcie się zaprosić na Najpiękniejszą Domówkę Świata! 

 

Ekipa KręciołaTV, fot. Łukasz Widziszowski 

 

Przed nami realizacja transmisji trzech dni fenomenalnych koncertów na Dużej Scenie i spotkań w Akademii Sztuk Przepięknych. A przed Wami 70 godzin nieprzerwanego streamu uzupełnionego o niesamowite pasmo nocne z archiwalnymi perełkami i konkursami. Będziemy nadawać #PolAndRock2020 prosto ze studia w Warszawie ze scenografią oraz zapleczem produkcyjnym charakterystycznymi dla Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

Ale zanim wybierzemy się we wspólną podróż po miejscach, gdzie Pol’and’Rock Festival zrobi Wam domówkę - zaplanujcie najważniejsze: swój własny lineup! Użyjcie strony lub aplikacji.

Teraz jesteśmy gotowi. Idziemy szukać idealnych rozwiązań dla Waszych rock’n’rollowych smartfonów, komputerów, telewizorów. Może jak zawsze na Festiwalu spróbujecie czegoś nowego?

 

#1 YouTube 

Nie subskrybujesz kanału KręciołaTV? Jeśli jesteś fanem muzyki i Najpiękniejszego Festiwalu Świata - koniecznie to zmień! Dzięki temu nie ominie Cię żaden live ani nowy materiał. 

⚫️ Poczuj festiwalowy klimat

 

 

#2 Twitch 

Festiwalowa perełka. Miejsce, które sami zaproponowaliście, a my podjęliśmy wyzwanie. I potwierdzamy, że warto było spróbować. Sama platforma streamingowa jest kojarzona ze środowiskiem gamerów, ale świetnie odnajduje się w niej muzyka i inni twórcy video.

To miejsce na intensywne bycie tu i teraz. Tutaj możecie poczuć się jeszcze bardziej jak gdzieś okolicy terenu pod sceną z okiem na pole namiotowe: jesteś na koncercie, ale jednocześnie zaczynasz spontaniczną akcję ze znajomymi.

 ⚫️ Rozkręć pogo pod sceną 

 

 

 

#3 Telewizyjna platforma streamingowa

Player.pl est opcją dla tych z Was, którzy są przyzwyczajeni do formatu telewizyjnego. Pewnie nie raz korzystaliście z tej platformy, żeby obejrzeć swój ulubiony program czy serial - teraz wśród nich będzie Pol’and’Rock Festival. Dostęp jest bezpłatny.

⚫️ Dodaj do ulubionych

 

#4 Portal newsowy

Dziennikarze Onet.pl poprowadzą rozmowy z gośćmi Akademiii Sztuk Przepięknych, które również tu obejrzycie. Ponadto na stronach portalu będziecie mogli orientować się w bieżących sprawach związanych z Najpiękniejszą Domówką Świata z samego środka wydarzeń, ale też dziennikarskiej perspektywy.

⚫️ Bądź na bieżąco

Zobacz czego się spodziewać - czyli jedną z ubiegłorocznych rozmów w ramach ASP:

 

Spotkania obejrzysz także na Facebooku mBank - mecenasa ASP a także na Facebooku Onetu.

 

#5 Facebook 

Klasyk. Zapraszamy Was tu, gdzie będzie się działo bardzo dużo.  

Na stronie Pol’and’Rock oraz KręciołaTV oprócz transmisji live będziemy mieli dla Was festiwalowe ciekawostki i atrakcje naszych partnerów. Oglądajcie, komentujcie, zapraszajcie znajomych. Jurek liczy na Wasze rock’n’rollowe historie! 

⚫️ Rozgość się na Najpiękniejszej Domówce Świata 
⚫️ Wejdź na backstage  

 

 

#6 Radio

A jeśli pociąga Was radiowy vibe działający na wyobraźnię albo jesteście w drodze - dołączcie na falach radiowych! Będziemy w Antyradio i tak jak w Kostrzynie - w Radio Pol’and’Rock.

⚫️ Wsłuchaj się


26. Pol'and'Rock Festival ONLINE, fot. Łukasz Widziszowski
  

 

POKAŻ PODOBNE
2021-07-13 13:10:37

Zaraz Będzie Czysto! Eko 27. Pol’and’Rock Festival

Jak być eko na Najpiękniejszym Festiwalu Świata? Mamy dla Ciebie kilka rad, jak możesz dbać o festiwalowe pole na Lotnisku Makowice-Płoty oraz dajemy znać, na jakie ekologiczne rozwiązania możesz liczyć z naszej strony.

2021-07-01 17:15:10

27. Pol'and'Rock Festival dostępny dla wszystkich

Dbamy o to, żeby na naszym Festiwalu każdy jego uczestnik czuł się dobrze – ważne jest dla nas bezpieczeństwo Festiwalowiczów, ich dobra zabawa, ale także to, żeby każdy się na Festiwalu odnalazł. Również w tym roku impreza będzie dostępna dla wszystkich!

2021-06-28 20:24:45

Kapela ze Wsi Warszawa na Pol'and'Rock

Awangardowe interpretacje tradycyjnych brzmień muzyki granej od pokoleń na terenie Mazowsza to znak rozpoznawczy Kapeli ze Wsi Warszawa. Zespół, który ma na koncie koncerty na czterech kontynentach, powraca na Najpiękniejszy Festiwal Świata, gdzie zagra na Nocnej Scenie Akademii Sztuk Przepięknych.

ZOBACZ TEŻ