Aktualności

Gdzie zmierzyć promile?

2018-07-18 15:03:28

 

Wasze bezpieczeństwo, to nasz priorytet. Dlatego przygotowaliśmy dla Was mały poradnik dotyczący tego, gdzie i jak zmierzyć promile przed wyjazdem z Kostrzyna. 

Aplikacja "Sprawdź promile"

Aplikacja stworzona przez Lecha, działa jak "alkomat w telefonie": po wprowadzeniu danych, takich jak wiek, płeć, waga i ilość wypitego alkoholu - aplikacja poda przybliżoną ilość promili w organizmie i wyliczy orientacyjny czas, po którym można bezpiecznie usiąść za kierownicą samochodu. 

Pobierz bezpłatną aplikację "Sprawdź promile"

 

 

Dmuchnij!

W Miasteczku Leszka, a także w okolicach parkingów znajdziesz strefy, w których można nieodpłatnie skorzystać z alkomatów.

Koniecznie odwiedź je przed wyjazdem z pola. Nigdy nie prowadź auta pod wpływem alkoholu!

 

  

Pomyśl dwa razy.

Wszystkie znaki na niebie wskazują, że nie należy jeszcze siadać z kółko? Skorzystaj z naszego Banku Podróży.

 

POKAŻ PODOBNE
2022-11-15 11:45:00

Listopadowe notowanie plebiscytu Złotego Bączka!

W połowie listopada hasło „Zaraz będzie ciemno” nabiera bardzo dosłownego znaczenia. Za oknami złota jesień, więc czas na listopadowe notowanie Złotego Bączka!

2022-09-06 09:00:00

Domowa Orkiestra powraca z 5. sezonem!

Stęskniliście się za codziennym programem Jurka Owsiaka? Znamy datę emisji kolejnego sezonu naszej Domowej Orkiestry! Tak jak Wy, nasza ekipa produkcyjna nie może doczekać się powrotu do studia, po więcej zabawy, ciekawych historii i wspomnień. W oczekiwaniu na 5. sezon, przygotowaliśmy dla Was garść ciekawostek dotyczących Domowej Orkiestry!

2022-12-05 14:53:49

Dziś Międzynarodowy Dzień Wolontariusza! Dziękujemy!

Dzisiaj święto wszystkich wolontariuszy! Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim, którzy poświęcają swój czas i energię dla słusznej sprawy.

ZOBACZ TEŻ