Aktualności

Godzina „W” na Pol'and'Rock Festival 2022

2022-08-01 18:06:58

Odprawa Pokojowego Patrolu jest zawsze wyjątkowym momentem dla wszystkich wolontariuszy. Spotkanie pod Dużą Sceną. Przemowa Jurka. Wspólne zdjęcie i Patrol oficjalnie zaczyna pracę na Festiwalu. 


W tym roku odprawa miała symboliczne znaczenie – pierwszy sierpnia to data wybuchu Powstania Warszawskiego. I choć wydarzenia z tamtego okresu wciąż budzą wiele skrajnych emocji, to jednak jest to fragment naszej wspólnej historii walki o Polskę. Historii, która na stałe pozostanie w naszych sercach. Dlatego zależy nam, żeby uczcić pamięć wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy byli gotowi do patriotycznej walki o nasz kraj i wolność.

Pokojowy Patrol podczas Godziny „W” na Pol'and'Rock Festival 2022. Fot. Paweł Krupka

 

Wartości, które przyświecają naszemu wydarzeniu – Pol’and’Rock Festival – od zawsze wiążą się z miłością i pokojem. W tym roku chcemy podkreślić nasz sprzeciw wobec wojny, stąd tegoroczne hasło – NO WAR!

 

To hasło naszego Festiwalu, bo nie zapominamy, że obok nas toczy się wojna, ale też nie zapominajmy, abyśmy my żadnych wojen nie wzniecali.

Jurek Owsiak

 

Jurek Owsiak podczas odprawy Pokojowego Patrolu przed 28. Pol'and'Rock Festival. Fot. Paweł Krupka

Pamiętajmy o osobach, które doświadczyły wojny i zapłaciły za to najwyższą cenę. Pamiętajmy też o tych, którzy dziś zmagają się z koszmarem wojny w Ukrainie. O osobach, które każdego dnia walczą tak, jak nasi rodacy walczyli 78 lat temu. Zróbmy wszystko, żeby  zatrzymać to błędne koło historii.

 

POKAŻ PODOBNE
2022-12-05 20:15:00

Cały koncert Kwiatu Jabłoni na YouTubie!

Wraz z Kwiatem Jabłoni przygotowaliśmy mikołajkową niespodziankę dla wszystkich fanów! Długo wyczekiwany i niezwykły koncert zespołu z tegorocznego Najpiękniejszego Festiwalu Świata będzie do obejrzenia w całości na kanale KręciołaTV na YouTubie od 6 grudnia od godziny 19:00.

2022-11-07 21:15:00

Pierwsza gwiazda 29. Pol’and’Rock Festival!

Doczekaliście się! W swojej autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno, Jurek Owsiak ogłosił pierwszy zespół, który wystąpi na Dużej Scenie 29. Pol’and’Rock Festival! Prawdziwa legenda hardcore punka — Biohazard.

2022-11-21 15:10:00

Festiwalowa Lista Przebojów – czas start!

Gotowi, do startu, start! Ruszamy z Festiwalową Listą Przebojów, czyli plebiscytem, w którym wy – Najpiękniejsza Publiczność Świata – wybieracie najlepsze utwory w historii Pol’and’Rock Festival, dawniej zwanego Przystankiem Woodstock!

ZOBACZ TEŻ