Aktualności

Gorący czas podziękowań - Ambasador Francji, Exlibris i Pokojowy Patrol / Vlog Jurka

2016-07-26 16:11:47

 

 

Łapcie blog na wtorek!

 

Jurek opowie o najbliższych okazjach do posłuchania naszych woodstockowych koncertów:

- 31 lipca o godz. 20:00 w Antyradiu, z serii „Rockowa Scena Antyradia” - koncert zespołu Voo Voo z Woodstock 2015

- 4 sierpnia o godz. 22:00 w Kino Polska Muzyka - koncert Enej z Woodstock 2011, a powtórkę będziecie mogli obejrzeć 7 sierpnia o godz. 21:00

 

Jeżeli  zgubiliście coś podczas 22. Przystanku Woodstock i do teraz nie udało Wam się odnaleźć swojej rzeczy, to cały czas macie na to szansę - napiszcie do nas wiadomość na adres: [email protected] opisując jak najwięcej szczegółów zaginionej rzeczy.

 

A u nas czas wysyłania podziękowań i listów. Takich wiadomości już mogą spodziewać się  między innymi wolontariusze Pokojowego Patrolu. 

 

Dużo maili i listów przychodzi także do nas. Dzisiaj otrzymaliśmy jeden, bardzo wyjątkowy -Ambasador Francji, Pierre Buhler przesłał nam podziękowanie za wzruszający gest ze strony Fundacji WOŚP i Woodstockowiczów zebranych w Kostrzynie nad Odrą. Pełną treść tego dokumentu przeczytacie TUTAJ.  

 

I na koniec Jurek pokaże podziękowanie od zespołu Exlibris, który podczas 22. Przystanku Woodstock zagrał na Scenie Lecha.

 

(aa)

 

POKAŻ PODOBNE
2020-03-17 14:43:30

Dzień świętego Patryka z Najpiękniejszym Festiwalem Świata

Dziś celebrujemy wszystko co irlandzkie, więc zapraszamy Was abyście razem z nami skosztowali folkowych dźwięków prosto z Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Przygotowaliśmy dla Was kilka naszych ulubionych kawałków zainspirowanych irlandzkimi tradycjami - usiądźcie wygodnie i posłuchajcie!

ZOBACZ TEŻ