Aktualności

Gra u nas cały świat

2019-07-16 14:30:00

  

Festiwal Pol’and’Rock jest Najpiękniejszym Festiwalem Świata, między innymi dlatego, że jest różnorodny. Co roku zapraszamy artystów z całego świata. Dziś przedstawiamy wam czwórkę z nich.

 

fot.Marcin Michoń

 

Ziggy Marley to artysta, którego nie trzeba przestawiać nikomu. Urodzony na Jamajce artysta jest bez wątpienia najważniejszym przedstawicielem Reggae, który w tym roku odwiedzi nasz kraj. Ziggy został uhonorowany wieloma nagrodami, jest między innymi pięciokrotnym zdobywcą nagrody Grammy. Jego koncert będzie wyjątkowy z co najmniej trzech powodów. Koncert ten jest pierwszym koncertem festiwalu, będzie również pierwszym koncertem na naszym festiwalu, oraz w Polsce dla samego Ziggiego.

  

 

 

Dub FX to nie tylko niesamowity artysta, ale również niesamowita historia, która za nim stoi. Zaczynał grać w Australii jako muzyk uliczny, by zaledwie parę lat później zacząć grać na największych festiwalach świata. Na naszej scenie po raz pierwszy zagrał w 2009 roku, w trakcie 15 Przystanku Woodstock. W tym roku 10 lat później zagra znowu, na podczas jubileuszowego 25 Pol’and’Rock Festival!

 

 


Na festiwalu zobaczymy również Fiński zespół Lordi. Ich znakiem rozpoznawczym są niesamowite, budzące grozę kostiumy, w których występują muzycy. Unikanie kostiumy są tworzone, przez jednego z członków zespołu i zmieniają się wraz z każdą nową płytą. Dlatego nie tylko warto usłyszeć koncert tego zespołu, ale również zobaczyć to „potworne” widowisko. Zespół Lordi w 2006 roku brał udział w konkursie Eurowizja i nie będzie to jedyny zespół na festiwalu, mogący pochwalić się wzięciem udziału w Eurowizji.

 

 Po raz pierwszy w historii na Festiwalu gościć będą artyści z Japonii. Crossfaith to zespół grający muzykę elektroniczną, którą naprawdę warto zobaczyć na żywo. Zespół ten wykorzystuje w trakcie koncertów pełną gamę efektów specjalnych, takich jak lasery, diody oraz pirotechnika. Spodziewamy się, że będzie się działo.

  

 

Każdy z grających u nas artystów gra w swoim wyjątkowym stylu, jednak wszyscy razem oni tworzą niepowtarzalną atmosferę Pol'and'Rock. Koniecznie sprawdźcie resztę naszego lineupu https://polandrockfestival.pl/kto-zagra 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2019-08-03 04:00:00

Prophets of Rage dali czadu na Pol'and'Rock Festival 2019. A kto jeszcze?

Kolejny dzień Festiwalu, nie zwalniamy tempa. Dziś wystąpił jeden z zagranicznych headliner'ów tegorocznej edycji Pol’and’rock Festival zespół Prophets of Rage. Kto jeszcze stanął na deskach 5 scen jednego z największych wydarzeń muzycznych w Europie? Sprawdź!

2019-07-10 08:43:23

16 najważniejszych dat Pol'and'Rock Festival

Przygotowania do Festiwalu trwają pełna parą. Tymczasem wszyscy z niecierpliwością oczekujemy na wydarzenia. Dostajemy od Was już setki pytań o tym, kiedy i o której rusza jaka strefa albo co i gdzie będzie dostępne.

2019-07-28 19:00:00

Włącz się w ideę Akademii Sztuk Przepięknych

85 organizacji pozarządowych i instytucji zaprezentuje się w czasie 25. Pol'and'Rock Festival. Włącz się i twórz z nami Najpiękniejszy Festiwal Świata! Wybierz, które tematy najbardziej Cię interesują i poznaj organizacje, które opowiedzą Wam o takich zagadnieniach jak: prawa człowieka i edukacja globalna, zdrowie, psychologia i rozwój osobisty, ekologia, kultura, hand made, sport, walka z uzależnieniami, nauka i wiedza lub integracja.

ZOBACZ TEŻ