Aktualności

Gra u nas cały świat

2019-07-16 14:30:00

  

Festiwal Pol’and’Rock jest Najpiękniejszym Festiwalem Świata, między innymi dlatego, że jest różnorodny. Co roku zapraszamy artystów z całego świata. Dziś przedstawiamy wam czwórkę z nich.

 

fot.Marcin Michoń

 

Ziggy Marley to artysta, którego nie trzeba przestawiać nikomu. Urodzony na Jamajce artysta jest bez wątpienia najważniejszym przedstawicielem Reggae, który w tym roku odwiedzi nasz kraj. Ziggy został uhonorowany wieloma nagrodami, jest między innymi pięciokrotnym zdobywcą nagrody Grammy. Jego koncert będzie wyjątkowy z co najmniej trzech powodów. Koncert ten jest pierwszym koncertem festiwalu, będzie również pierwszym koncertem na naszym festiwalu, oraz w Polsce dla samego Ziggiego.

  

 

 

Dub FX to nie tylko niesamowity artysta, ale również niesamowita historia, która za nim stoi. Zaczynał grać w Australii jako muzyk uliczny, by zaledwie parę lat później zacząć grać na największych festiwalach świata. Na naszej scenie po raz pierwszy zagrał w 2009 roku, w trakcie 15 Przystanku Woodstock. W tym roku 10 lat później zagra znowu, na podczas jubileuszowego 25 Pol’and’Rock Festival!

 

 


Na festiwalu zobaczymy również Fiński zespół Lordi. Ich znakiem rozpoznawczym są niesamowite, budzące grozę kostiumy, w których występują muzycy. Unikanie kostiumy są tworzone, przez jednego z członków zespołu i zmieniają się wraz z każdą nową płytą. Dlatego nie tylko warto usłyszeć koncert tego zespołu, ale również zobaczyć to „potworne” widowisko. Zespół Lordi w 2006 roku brał udział w konkursie Eurowizja i nie będzie to jedyny zespół na festiwalu, mogący pochwalić się wzięciem udziału w Eurowizji.

 

 Po raz pierwszy w historii na Festiwalu gościć będą artyści z Japonii. Crossfaith to zespół grający muzykę elektroniczną, którą naprawdę warto zobaczyć na żywo. Zespół ten wykorzystuje w trakcie koncertów pełną gamę efektów specjalnych, takich jak lasery, diody oraz pirotechnika. Spodziewamy się, że będzie się działo.

  

 

Każdy z grających u nas artystów gra w swoim wyjątkowym stylu, jednak wszyscy razem oni tworzą niepowtarzalną atmosferę Pol'and'Rock. Koniecznie sprawdźcie resztę naszego lineupu https://polandrockfestival.pl/kto-zagra 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-02-17 20:00:00

Tagada Jones na Pol'and'Rock Festival

Na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata zagra hardcorowa formacja Tagada Jones. Francuski zespół ma na koncie 25 lat bezkompromisowego grania, czyli ponad 1950 występów na scenach w 32 państwach i 9 świetnie przyjętych przez krytyków i fanów punka albumów. Tagada Jones to jedyna francuskojęzyczna kapela punkowa koncertująca na całym świecie.

2020-02-24 15:57:10

Static-X na Pol’and’Rock Festival

Giganci industrial metalu powracają - w rok po światowej trasie koncertowej celebrującej 20-lecie debiutanckiego krążka „Wisconsin Death Trip” Amerykanie zagrają na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

2020-02-03 14:15:06

Clutch na Pol'and'Rock Festival!

Na Dużej Scenie tegorocznego Pol’and’Rock Festival zagrają weterani hard rockowego grania – kapela Clutch. Brzmienie kapeli przepełnione jest poczuciem wolności, swobodnie łączącej różne konwencje i inspiracje muzyczne. Clutch doskonale pasuje do eklektycznego line-upu Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

ZOBACZ TEŻ