Aktualności

Hej Ho! Strefa Allegro!

2018-08-04 17:00:00

 

     sobota 4 sierpnia 

 

 

Auto pozytywnymi emocjami malowane! 

Ekipa Allegro zawsze lub coś zmalować. Zaskakuje nas całą paletą pomysłów. W tym roku przeszli nasze najśmielsze oczekiwania!

Najlepsze pomysły rodzą się z potrzeby serca. Filip Chajzer przekazał na ręce Allegro swojego Golfa z 1984, któremu nasi przyjaciele postanowili dać drugie życie. Filip razem z artystą, Szymonem Chwaliszem przez kilka dni wraz z Festiwalowiczami podjęli się próby przeobrażenia białego samochodu w odlotowy pojazd na czterech kółkach!

Motyw kosmity Alfa, wspomnienie najsłynniejszego suplementu z dzieciństwa, czyli Vibovitu oraz opakowanie gumy balonowej Donald to tylko niektóre z motywów, które pokryły stary lakier. 

Samochód został podpisany przez Jurka Owsiaka i już za kilka miesięcy będziecie mogli go wylicytować, w ramach kolejnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie możemy się doczekać. Samochód jest naprawdę piękny! 

 

fot. Allegro

 

fot. Allegro

 

     piątek 3 sierpnia 

 

Zawsze marzyliśmy, żeby móc robić wszystko, bez wychodzenia z domu. Nie z powodu lenistwa, ale żeby nie opuszczać miejsca, w którym jest nam tak bardzo dobrze.

Dzisiaj słowa „zostańcie w domu!” nabierają nowego znaczenia. Miasta w mieście! Muzyka, sport, technologia. Stworzyliśmy wymarzony dom – nasz Pol’and’Rock Festival.

 

Jednym  z pięknych miejsc, które co roku pojawia się na mapie naszego miejsca jest Strefa Allegro. I za każdym razem czekamy na nią z ogromną niecierpliwością. Uwielbiamy nowinki technologiczne. I te wspaniale rozświetlone koło – trochę, jakbyśmy mieli własny księżyc. Nie wyobrażamy sobie tego miejsca bez pomarańczowego koloru! W tym roku nasi przyjaciele przygotowali dla Was niesamowite atrakcje!

 

Od samego początku, z podwózką do DOMU!

 

Pomarańczowe, cudowne autobusy będą Was przywozić z dworca PKP na kostrzyńskie pole. Nie martwcie się o bilety, tutaj wystarczy uśmiech i zdjęcie!

 

 

 

90 stopni wspomnień

 

Chcesz poczuć się trochę, jak na fotograficznej ściance, zapozować z grupą przyjaciół i w jednej chwili usłyszeć jak pstrykanie 10 aparatów? Koniecznie musisz zobaczyć, co z tego wyniknie. Utrwalcie swoją radość i zobaczcie ją w szerszej perspektywie!

 

 VR fot. Michał Kwaśniewski

 

Nie spać, jechać!

 

Wirtualne kręcenie kilometrów to już tradycja. Nic dziwnego, w końcu Fundacja Allforplanet jest największym organizatorem rowerowej rywalizacji w Polsce.

Na naszym Festiwalu będziecie mieli okazję spróbować swych sił i dowiedzieć się, jak kręcić po technologię. Poznajcie nowy wymiar rowerowych wycieczek.

 

 

 

Odpocznij sobie!

 

Rekord pobity? Świetnie! To teraz czas na Strefę Chillout – zapraszamy na leżaczki, gdzie naładujecie swoje telefony… i siebie do dalszych harców. Mocno zmęczeni? Zostańcie! Nocne koncerty to dla Was doskonały pretekst do dalszego relaksu.

 

 Odpocznij fot.Michał Kwaśniewski

 

Odlatujemy!

 

Próbowaliście kiedyś sterować dronem? Teraz macie okazję! Odwiedź przestrzeń swobodnych lotów, gdzie spotkasz wykwalifikowanych instruktorów. Nauczą Cię ósemek, wywijania skrzydłami i kto wie, jakich jeszcze akrobaci. Wpadajcie na dronowisko!

 

 

 Koło allegro fot.Lucyna Lewandowska

 

Jeszcze wyżej!

 

W kółko tak samo pięknie. 24 zadaszone gondole i 36 metrów nad ziemią. Czego chcieć więcej? Najpiękniejszy widok jest na wyciągnięcie ręki! Wstęp na koło jest bezpłatny. Wystarczy tylko wykonać jedno zadanie! Zrobić sobie przestrzenne zdjęcie i podzielić się nim ze światem.

 

 

 

 

A może zostać na ziemi?

 

Technologia to coś pięknego. Ciągle gna do przodu. Jednego dnia coś jest nowością, drugiego już jest przestarzałe. Technologia to stan wolności umysłu, zrealizowanych marzeń, pokonanych przeszkód. Koniecznie zajrzyjcie do ELEKTROTORA i udajcie się na innowacyjną przejażdżkę monocyklem, elektryczną hulajnogą, magiczną deskorolką. A może czymś jeszcze? Nie dowiesz się, jak nie przyjdziesz!

 Przejedź się na elektrycznej desce fot. Michał Kwaśniewski

 

Wyraź się razem z nimi!

 

Weź pędzel i zmaluj festiwalowe auto na festiwalu. Chcemy zrobić coś naprawdę fajnego, z wyjątkowymi ludźmi. Bawimy się na całego razem z artystą Szymonem Chwaliszem i Filipem Chajzerem – człowiekiem orkiestrą!

 

 

Riki tiki, gadżeciki!

 

Jakie? Jak zawsze, fajne! Będą też limitowane pomarańczowe koszulki, które będziesz mógł kupić za pomocą aplikacji mobilnej. 

 

Na pewno nie przeczytaliście nowinki do końca. Nic dziwnego, szkoda czasu - trzeba biec do Strefy Allegro!

(Syla)

POKAŻ PODOBNE
2022-08-02 22:33:56

Pol'and'Rock Festival – nowe miejsce, nowe wrażenia

Długo wyczekiwane koncerty, spotkania z inspirującymi gośćmi na ASP, a przede wszystkim, Wy – najlepsi ludzie na Ziemi! To elementy, bez których nie wyobrażamy sobie Festiwalu. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami!

2022-07-08 09:15:00

Strefa Allegro, czyli relaks i zabawa w jednym miejscu

28. Pol'and'Rock Festival rozpoczyna się już 4 sierpnia i potrwa aż do 6 sierpnia, tym razem na Lotnisku Czaplinek-Broczyno. Również w tym roku festiwalowicze będą mogli odwiedzić strefę Allegro. Jakie atrakcje będą na nich czekać?

ZOBACZ TEŻ