Aktualności

HimalayanCamp 2017 na Akademii Sztuk Przepięknych

2017-07-07 13:54:21

 

Otwieramy się dla Was już 2.08.2017 i bawimy się wspólnie do 5.08.2017.


Już na stałe zagościł u nas producent odzieży outdoorowej- Regatta, wspierając camp – 5-bojem sprawnościowym- Nie siedź! Rusz się! Przyjdź i zawalcz o setki nagród, w tym vouchery na zakupy w markowych salonach Regatta, Dare 2b, Craghoppers.


Regatta otwiera się na najmłodszych. W tym celu w naszej wiosce powstanie Akademia Małego Podróżnika. Wraz z rodzicami, najmłodsi będą mogli korzystać z aktywności dostępnych w tej strefie, mi.in. szycie lalek z odzieży Regatta! To się nazywa recycling!

 

Po raz drugi mamy OGROMNĄ przyjemność współtworzyć tą woodstockową atmosferę z Kelly’s Bicycles.
Ich obecność w 2016 roku potwierdziła to, że tworzymy przestrzeń dla pozytywnie zakręconych, żądnych przygód i adrenaliny ludzi, wiedzących czym jest czysta rywalizacja, świetna zabawa i duch sportu!  Dla Was- dużych i małych, wprawionych w rowerowych bojach i tych mniej,  będzie otwarty tor rowerowy do pumptrack.

 

Mamy też dla Was nowość w postaci ruchomej ścianki wspinaczkowej. W tajniki tej aktywności zabierze Was sali.rocks. Będzie można się wspinać bez asekuracji, bezpiecznie i prawie bez końca. Na ruchomej ściance wspinaczkowej dzięki zmianie prędkości wspinania oraz kąta nachylenia powierzchni wspinaczkowej każdy może spróbować swych sił - jest to  aktywność dla KAŻDEGO.

 

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking już od kilku lat jest partnerem HimalayanCamp na ASP, gdzie podczas Przystanku Woodstock PSNW organizuje dla Was  aktywną strefę nordic walking! Jak co roku, odbędzie się "Woodstockowy marsz nordic walking” z nagrodami od PSNW (w piątek o 12.00) w ramach ogólnopolskiego projektu pn. Z kijami przez Polskę.


Ponadto, warsztaty prowadzone przez ratowników Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, kino adventure, prelekcje podróżników, szkolenia outdoorowe PAJAK- niczego nie zabraknie….

 

….nie może też WAS zabraknąć!

 

Dokładny harmonogram aktywności w naszej wiosce znajdziesz w woodstockowym harmonogramie- http://woodstockfestival.pl/kto-zagra/stworz-harmonogram

 

Widzimy się!
HimalayanCamp Team

 

POKAŻ PODOBNE
2018-03-13 09:41:10

Złoty Bączek - notowanie 13

Przed Wami kolejne notowanie Złotego Bączka - nagrody którą Wy, jako publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata przyznajecie swoim ulubionym wykonawcom. Czy w rankingu pojawiły się zmiany? Przekonajcie się sami!

2018-03-09 14:00:39

Chris Niedenthal na ASP

Drugim już gościem ASP będzie autor najsłynniejszego zdjęcia stanu wojennego - Chris Niedenthal!

2018-02-05 14:59:54

The Inspector Cluzo na Dużej Scenie Przystanku Woodstock!

Po porywających występach w 47 krajach świata, niezwykle żywiołowy duet muzyków - farmerów wystąpi na Dużej Scenie Przystanku Woodstock! To będzie ich pierwszy występ w Polsce i wspaniałe okazja by świętować 10-lecie zespołu!

ZOBACZ TEŻ
nota prawna
nota prawna